gimnastyka może zaszkodzić

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez nieboszczyk 24 sie 2012, 18:24
jeśli pytacie kogokolwiek kto był w sanatorium to zwykle wychwala swoje pobyty.nic bardziej mylnego.na przyjęciu zgłosiłem lekarce że 6 lat temu bolał mnie kręgosłup.jednym z zabiegów przepisanych przez nią była tzw.gimnastyka dyskowa. nie chciałem żadnej gimnastyki i myślałem że skoro się płaci to zabiegi się wybiera samemu.ja myślałem o kąpieli borowinowej lub krioterapii.co się okazało...po pierwszym ćwiczeniu nic spwcjalnie mi nie było i wierzyłem że ta gimnastyka mnie w jakiś sposób jeszcze usprawni.po kilku dalszych dniach tych ćwiczeń rwa kulszowa mi powróciła tak jak miało to miejsce owe 6 lat temu bo kręgosłup czyli poszczeg,ólne dyski zostały ruszone i któryś wpadł mi do kanału kręgowego,czuję mrowienie w obu nogach..czyli już stopy opadają,nie można przewrócić sie na bok,ból promieniuje do stóp,łydek i ud.niewiem czy z tego wyjdę.jeszcze tego mi brakowało.wogóle tu panuje bałagan a lekarza jest bardzo trudno zastać.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Agasaya 24 sie 2012, 18:39
nieboszczyk, bardzo często jest tak że żeby było lepiej to najpierw musi być gorzej niestety :-|
A69.2, F60.31, F41.2, F50.2, F43.1, F44.0, DDA+DDD, początki F40.290
http://agasayaaa.blog.interia.pl/

Wtłoczona w matnię szukam jej
Bezwiednie tak kołyszę się i zatracam
Ciało uwiera śpią demony złe
Ona to druga ja odbita w lustrze
Najlepsze Cycki Na Forum :)

przez nieboszczyk 26 sie 2012, 16:33
często jest tak żeby było lepiej najpierw musi być gorzej?ale ja tu nie piszę o zakwasach czy zmęczeniu po ćwiczeniach bo tak ma każdy jeden i to szybko mija nawet jeśli się codziennie ćwiczy.ja tu piszę o tzw błędzie diagnozy/błędzie medycznym który może skutkować trwałym kalectwem.a na rwę kulszową często konieczny jest zabieg neurochirurgiczny który się bardzo różnie kończy.w warunkach których żyję nie mogę być kaleką.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg