Homoseksualizm

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Homoseksualizm

przez L.E. 15 sie 2012, 11:55
slow motion, autor Twojego artykułu był ironiczny i złośliwy :D Co nie zmienia faktu, że w badaniach jest sporo racji :D

virgo21, no właśnie ;) Facet kochający innego faceta jest ok, ale facet w różowych rurkach to już inna sprawa...
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Homoseksualizm

przez slow motion 15 sie 2012, 11:57
L.E., oj tam oj tam, csiii :P

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Homoseksualizm

przez L.E. 15 sie 2012, 11:59
slow motion, ja znam ich artykuły, bo regularnie mam zwałę z takich mega konserwatywnych tekstów.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Homoseksualizm

przez CoSięTuDzieje! 15 sie 2012, 12:03
pfff też mi badania "zapytano xxx osób".
Takie zachowania sa jedynie uwarunkowane spolecznie. Sa one akceptowane i tylko dlatego tyle kobietek jest "bi". Wsrod malolat uwazane jest to za cos fajnego, a facetow to kreci, dlatego nie maja one wiekszych oporow. Gdyby bylo inaczej to tak samo wielu facetow byloby bi :lol: Albo jest sie hetero albo homo, bi to problemy z psychika albo parcie na mode.

Homoseksualizm

przez L.E. 15 sie 2012, 12:08
CoSięTuDzieje!, może zdarzają się takie przypadki jak piszesz, ale nie zawsze tak jest.
Ja bycie nastolatką mam już daleko za sobą, podobnie jak uważanie biseksualizmu za coś cool, a coś mi jednak nie przechodzi.

Homoseksualizm

przez Candy14 15 sie 2012, 12:12
Co do tego, ze wiekszosc kobiet jest bi... to chyba kwestia tego, ze faceci maja kompletnie gdzies potrzeby kobiet, gra wstepna jest dla nich pocalunek ewentualnie pozwolenie zrobienia sobie loda , nie maja ochoty uczyc sie kobiet... i w sumie tylko inna kobieta wie co zrobic z lechtaczka, jak piescic piersi bo sama tak by chciala byc pieszczona. Stad przeskakiwanie kobiet od faceta do kobiety
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Homoseksualizm

przez jasaw 15 sie 2012, 12:15
Candy14, :great:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Homoseksualizm

przez L.E. 15 sie 2012, 12:17
Candy14, coś w tym jest, ale chyba nie wszystko.
Ja na przykład nie mam problemu z tym, co facet robi mi. Raczej pragnienie, żeby zrobić to wszystko kobiecie. (Mój facet po jakimś czasie mi się przyznał, że przed pierwszym razem oglądał filmiki instruktarzowe o tym, jak zrobić kobiecie dobrze :mrgreen: )

Homoseksualizm

przez carlosbueno 15 sie 2012, 12:29
Ja tam jestem tolerancyjny dla bi czy homo ale samemu nie wyobrażam sobie bycia z facetem czy bycia bi, albo się podobają kobiety albo faceci no ale ja nie lubię ingerować w czyjeś sprawy prywatne i może sobie robi to z kim chce.
Największy Forumowy Maruda

Homoseksualizm

przez Candy14 15 sie 2012, 12:43
L.E., wiadomo, ze nie wszyscy... ja tam na swojego nie narzekam ale on akurat chcial sie mnie uczyc i co rzadkie sam jest bardzo kreatywny
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Homoseksualizm

przez Keji 15 sie 2012, 14:15
Hahaha dokladnie :lol: teraz co druga malolata uwaza sie za bi, taka moda. Jesli jestes autorko tematu nastolatka, a tak pewnie jest, to nie martw sie przejdzie Ci to z wiekiem ;)

No ale jeśli aktualnie od dobrych paru lat jednakowo patrzę i mam jednakowe uczucia względem obu płci, to nie będę owijać w bawełnę. To jest poza moją kontrolą, nie panuję nad tym, czy aktualnie odczuwam pragnienie kontaktu fizycznego z babką czy facetem, o czym śnię i na kogo zwracam swoją uwagę na ulicy czy w szkole, że nie wspomnę o uczuciach względem pewnych osób. Jeśli u ciebie jest taka moda, to okej, ja żyję w maleńkiej pipidówie i czegoś takiego tu nie ma, do takich rozkmin ludzie się nie przyznają, a co będzie w przyszłości to się zobaczy :P A nuż mi przejdzie, ale totalnie w drugą stronę, znam takie przypadki :P Owszem, też przerażają mnie hot trzynastki, czternastki na tych wszystkich forach i portalach, no ale taki świat. I zastanawiałam się, czy nie uległam trendowi, ale myśli 'No weź się ogarnij, pierdoły gadasz i wymyślasz" nic nie zmieniają ;) Za cool zdaje się też przestałam to uważać, odkąd mnie rozkminy na te i podobne tematy zaczynają już z lekka denerwować.
Keji

Homoseksualizm

przez pannaAlicja 15 sie 2012, 15:57
Ja już dawno przestałam zwracać uwagę na płeć. I orientację. Najważniejsza jest iskra, uczucie... A z kim jest to już drugorzędna sprawa (czy to kobieta czy mężczyzna). Zdarzało mi się to zarówno z kobietami, jak i mężczyznami.
Życie nie jest problemem do rozwiązania...
jest realnością, którą warto doświadczać

Homoseksualizm

przez girl anachronism 16 sie 2012, 11:43
CoSięTuDzieje! napisał(a): Gdyby bylo inaczej to tak samo wielu facetow byloby bi :lol: Albo jest sie hetero albo homo, bi to problemy z psychika albo parcie na mode.

Czy możesz podać naukowe źródła popierające Twoją teorię?

L.E. napisał(a):virgo21, no właśnie ;) Facet kochający innego faceta jest ok, ale facet w różowych rurkach to już inna sprawa...

Aż się wzdrygnęłam, co to za selekcja? Wolę faceta w różowych rurkach od obśliniającej się w autobusie pary hetero albo tłustej baby z wylewającymi się z biodrówek wałkami. Dopóki człowiek jest czysty i nie śmierdzi, niech sobie nosi co chce.

pannaAlicja napisał(a):Ja już dawno przestałam zwracać uwagę na płeć. I orientację. Najważniejsza jest iskra, uczucie...

Obrazek
wild hearts can't be broken.

F31

Homoseksualizm

przez L.E. 16 sie 2012, 13:11
girl anachronism, nie mówię, że taki facet jest jakiś gorszy, ale skrajnie niemęski facet niezależnie od orientacji jest dla mnie odrzucający.

Sortuj wg