jak wyrazasz swoja milosc

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Toshiro 27 paź 2006, 10:19
Podoba mi się.

bedlambloke napisał(a):Puszka piwa i papieros a sercu strach, śmieszny obrazek.

Raczej częsty, a nie śmieszny.
„Bardzo często ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że największa katastrofa ich życia może być równocześnie najpotężniejszą łaską z możliwych.” Eckhart Tolle

przez pajak_leon 27 paź 2006, 10:45
Mnie też się podoba, coś w tym jego pisaniu jest..Bedlambloke zmień fach chłopie :D

Malcolm, sam się niszczyłeś, niszczysz i pewnie będziesz niszczyć..Kiedy przestajesz walczyć może być już tylko gorzej
A nad tym wszystkim kto panuje?

Jak to kto??

Pająk Leon :)

przez bedlambloke 27 paź 2006, 12:37
Śmieszny w samotności, częsty w towarzystwie.
Grupowa zabawa [bez skojarzeń proszę, nic z tych rzeczy] wydaje mi się skutecznym sposobem poprawy nastroju.
Sam miałem dawniej grupę przyjaciół z którymi fajnie mi płynął czas, potem jednak poglądy się rozeszły pojawiły się problemy z narkotykami i każdy poszedł własną drogą.
Teraz mam tylko znajomych, przyjaciół brak, ekran konfesjonałem a w oczach żal.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez korres1 29 paź 2006, 16:09
Malcolm napisał(a):
korres1 napisał(a):Ale wydaje mi się , że trochę kobiety znam:)

Kiedyś też tak myślałem, wkońcu mnie zniszczyły. :?

No myślałeś, ale przecież facet nie może dobrze poznać kobiety, tak jak i kobieta nie rozumie mężczyzn. Mam paru bardzo dobrych znajomych facetów i wydawało mi się, że nic mnei nie zaskoczy... A potem dałam se spokój z tym rozumieniem.
Co to znaczy że kobiety Cię zniszczyły? Nieszczęśliwa miłość czy dom pełen kobiet i toksyczne dzieciństwo (wybacz jeśli jestem wścibska).+-

[ Dodano: Nie Paź 29, 2006 4:13 pm ]
listonosz napisał(a):Uwazam ze mezczyzni umieja okazywac uczucia , lecz otoczenie tak kreuje faceta , ze musi byc twardy itp. i okazywanie uczuc przeznas jest odbierane jako oznaka slabosci, a prawda jest taka ,, facet to tez czlowiek,, ;)

jak najbardziej. Myślę, że mjesteście (mówię to bez ironii) poddani opgromnej presji jeśli chodzi o schematy zachowania męskiego i niemęskiego. Ktoś, kto je przełamuje, musi być odważny.
Tak na marginesie, to kobiety z tą presją mają podobnie. Tylko że w ich przypadku chodzi raczej o potrzeby hmm... natury fizycznej. Źle jest widziane by o nich mówić.

[ Dodano: Nie Paź 29, 2006 4:15 pm ]
bedlambloke napisał(a):Śmieszny w samotności, częsty w towarzystwie.
Grupowa zabawa [bez skojarzeń proszę, nic z tych rzeczy] wydaje mi się skutecznym sposobem poprawy nastroju.
Sam miałem dawniej grupę przyjaciół z którymi fajnie mi płynął czas, potem jednak poglądy się rozeszły pojawiły się problemy z narkotykami i każdy poszedł własną drogą.
Teraz mam tylko znajomych, przyjaciół brak, ekran konfesjonałem a w oczach żal.

niezly styl. publikujesz?

przez Mizer 29 paź 2006, 20:49
Mi ostatnio przychodzi na myśl fantastyczny sposób wyrażenia "miłości"
nie wiem, czy pisałam

wedle powiedzenia- Nic mi życiu tak nie wyszło jak kupa
pojadę na jego wieś
nasram na prześcieradło i mu kur**a powiem- no patrz! Kupa zawsze mi dobrze wychodziła, ale tym razem wyszła najlepiej ze wszystkiego!!!

=_=

mam dość, dość
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez Czarownica_Akara 02 lis 2006, 16:11
Ja....zazdroszcze ludziom, którzy potrafią kochać normalnie. Ja teg nie potrafię, jak kocham to oddaję całą siebie tej osobie, tylko że nie zawsze ta osoba potrafi to docenić, zakochać sie to najgorsze co może być, uzależniasz sie od osoby i cierpisz jeśli ta nie potrafi tego docenić. Ja jestem wrakiem emocjonalnym i chyba nikt nigdy nie da mi tyle miłości ile bym chciała, ile potrzebuję. Hehehe zaczynam się przyzwyczajać chyba... miłość to najgorsze uczucie na świecie. Pozdrawiam

[ Dodano: Czw Lis 02, 2006 4:05 pm ]
Gusia===> przykro mi, ze mąż Ci tak mówi, wiesz....między moimi rodzicami jest taka sytuacja, kiedyś chyba się kochali (kochac hehehe). Teraz kiedy moja matka płacze, czy tez siedzi smutna w fotelu, moj ojciec nie kiwnie nawet palcem, by z nia pogadac, dodac otuchy. Żyją razem ale obok siebie, to jakas klątwa chyba. Moja babcia została sama, teraz zostałam moja matka, no i kolej na mnie hehehe... nie ma nic gorszego niz poznac smak milości a poźniej sobie uświadomić ze nigdy wiecej, do konca swojego zycia to sie juz nie powtórzy. Współczuje Ci męża który mówi takie rzeczy. Pozdr
" Wlasna, wolna i swobodna wola stanowi
najkorzystniejsza korzysc, w skutek ktorej
diabli biora wszystkie systemy i teorie "

F. Dostojewski

przez zea 02 lis 2006, 18:39
a ja robie ruskie pierogi i wszystko jasne :lol:
z każdym dniem coraz lepiej =)
zea

przez snaefridur 03 lis 2006, 16:27
Czarownica_Akara napisał(a):Ja....zazdroszcze ludziom, którzy potrafią kochać normalnie. Ja teg nie potrafię, jak kocham to oddaję całą siebie tej osobie, tylko że nie zawsze ta osoba potrafi to docenić, zakochać sie to najgorsze co może być, uzależniasz sie od osoby i cierpisz jeśli ta nie potrafi tego docenić. Ja jestem wrakiem emocjonalnym i chyba nikt nigdy nie da mi tyle miłości ile bym chciała, ile potrzebuję. Hehehe zaczynam się przyzwyczajać chyba... miłość to najgorsze uczucie na świecie. Pozdrawiam

Podpisałabym się pod tym.Mogę?
Zgadzam się,że to najgorsze z instniejących uczuć.Odbiera tożsamość i zatruwa duszę.Przynajmniej ta w moim wydaniu.
snaefridur

przez listonosz 04 lis 2006, 16:58
faktycznie czasami można sie zawies i wtedy czlowiek jest bliski zalamania ale zawsze jest nadzieja ze to tylko popjedyncze przypadki :smile:
Miłosc zwycięża

przez Mizer 04 lis 2006, 20:57
XDDD

u mnie są tak pojedyncze, że za każdym razem XD

raz się podłamałam, teraz nie mam zamiaru.
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

Sortuj wg