Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dr. House [uwaga spojlery]


Kiya

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że kilka dni temu został wyemitowany ostatni odcinek Dr. House'a - zapraszam do dyskusji! :D Jak podobało Wam się zakończenie? Czujecie się usatysfakcjonowani jako widzowie?

 

Osoby, które nie obejrzały całego serialu (a zwłaszcza kilku ostatnich odcinków) proszone są o opuszczenie wątku dla własnego dobra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem zakończenie i muszę przyznać że podobało mi się. House zrobił wspaniały prezent Wilsonowi, podarowując mu siebie na ostatnie miesiące jego życia.

The Killing jest faktycznie fajnym serialem, też go mogę polecić. Z innych seriali tego typu to jeszcze polecam spróbować Breaking Bad i Dextera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:why: ne podoba mi się, wkurzyłam się ja chcę więcej odcinków !!!!!

A tak poważnie, świetne zakończenie - ironiczne i wredne - takie jak House ;)

Ostatni sezon był ciekawy, trudniejszy niż poprzednie, już nie tak zabawny - ale podobał mi się, tylko Parks mnie wkurzała cały czas.

 

Skończył się jeden z fajniejszych seriali w historii telewizji, House, Przyjaciele i kilka innych, poza tym jest przerwa wakacyjna na Grey's Anatomy, Private Practice i .....nie mam co oglądać.....

Czekam na kolejny sezon True Blood .

 

The killing faktycznie chyba jest wzorowane na Twin Peaks ale wiele wiele wiele mu brakuje do niego. Obejrzałam pierwsze dwa odcinki i nic z tego nie wyniknęło, znudził mnie .

 

Mogę polecić - jeśli ktoś lubi nowy film Sherlock Holmes - serial pod tytułem Sherlock wyprodukowany przez BBC http://www.filmweb.pl/serial/Sherlock-2010-528992 - jest GENIALNY!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie, świetne zakończenie - ironiczne i wredne - takie jak House ;)

Dokładnie :D Swoją drogą - doszliśmy ze znajomym do wniosku, że zakończenie jest nawiązaniem do Sherlocka Holmesa - tym bardziej plus :D

 

Ostatni sezon był ciekawy, trudniejszy niż poprzednie, już nie tak zabawny - ale podobał mi się, tylko Parks mnie wkurzała cały czas.

Mnie Parks nawet się podobała, ale nie w porównaniu do poprzednich ról kobiecych - po takich postaciach jak Trzynastka, Masters, Cuddy, Amber, a niech tam, nawet Cameron, która chwilami irytowała, duet Parks + Adams był naprawdę słaby...

 

Skończył się jeden z fajniejszych seriali w historii telewizji, House, Przyjaciele i kilka innych

Dla mnie też te dwa należą do jednych z najlepszych :smile:

 

Mogę polecić - jeśli ktoś lubi nowy film Sherlock Holmes - serial pod tytułem Sherlock wyprodukowany przez BBC http://www.filmweb.pl/serial/Sherlock-2010-528992 - jest GENIALNY!!

Akurat film mnie nie przekonał, jestem wierna tradycyjnemu obrazowi Sherlocka (choć Robert Downey jest najprzystojniejszym aktorem ostatnich lat :105: ), aczkolwiek chętnie sprawdzę ten serial :D Tym bardziej, że House pozostawił po sobie ogromną lukę i zastanawiałam się co by tu znaleźć w jego miejsce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, nie powiedziałabym, że Gra o Tron najlepsza, ale w ścisłej czołówce, no ale czego się spodziewać jak porządni ludzie z porządnym budżetem bierze się do ekranizacji genialnego dzieła literackiego?

 

Podobały mi się też pierwsze dwa sezony Spartacusa, serial robiony na wzór filmu 300 - dużo akcji, walki, brutalności i seksu - :mrgreen:

 

Nie wiem co by mi teraz mogło zastąpić pustkę po housie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jstem po s02e01 Gry o Tron i utrzymuje on niestety poziom pierwszego, przeciętnego sezonu i nic nie rokuje na to, by miało się coś zmienić. Książkę jest bardzo dobra, nie wiem, czy nie moja ulubiona z gatunku fantasy i do produkcji HBO mogłem podejść na dwa sposoby - albo łykać wszystko jak młody pelikan, albo punktować jak leci. Mimo najszczerszych chęci opcja pierwsza jest niemożliwa do realizacji. Nie powiem, że serial to klocek, ale nie dźwignął i widzę, że już nie dźwignie nawet najgłówniejszych wątków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobalo zakonczenie, choć trochę smutno bylo mi że to już koniec i nie będzie więcej odcinków. Choć potem już nieco brakowalo scenarzystom nowych pomyslów. Ale spotkalem się też z sugestią że tak naprawdę nie wiadomo czy on przeżyl, że to na końcu moglo się nie dziać naprawdę.

 

Szkoda że zabraklo Cuddy w tym ostatnim odcinku.

Poza tym świetną bohaterką byla Amber Volakis, ale bardzo krótko byla w serialu jej postać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×