W jakie gry gracie, co lubicie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Bury 13 sie 2014, 16:05
World of thanks
Europa Universalis

przez monk.2000 14 sie 2014, 16:37
Ja myślę o wzięciu się za jakieś darmowe gierki mobilne na Windows Phone. Zna ktoś jakieś tytuły?
Na razie mam gry o zgadywaniu logotypów oraz taką jedną w przesuwanie klocków.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez deader 14 sie 2014, 16:46
monk.2000, nie znam oferty sklepu M$, ale wiem że generalnie rynek gier mobilnych jest dość podobny, klony tych samych tytułów można znaleźć i na urządzeniach Apple'a jak i na androidowych, zakładam że windowsowe mają podobnie. Ja "żyję na" Androidzie i z darmowych gierek podobają mi się zwłaszcza klony gry Trials, niby bardziej to zręcznościówka niż gra logiczna, choć mózg trzeba czasem w nich wysilić tak jak palce:

Mnie szczególnie jakoś właśnie te wkręcają, mimo że na codzień pasjonatem motorów ani wyścigów nie jestem. Może dlatego że gra nie jest wyścigówką tak mnie wkręca...
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tyrr 25 sie 2014, 20:08
Dark Souls 2 <3 A nowe DLC to już w ogóle kosmos
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

przez deader 25 sie 2014, 20:10
Men of Valor - jedyny porządny FPS o Wietnamie

przez monk.2000 26 sie 2014, 00:29
deader, a grałeś w Battlefielda: Bad Company 2, dodatek o Wietnamie? Tylko sobie myślę, że jak na tej karcie mi nie działa to nie ma sensu grać na low, bo będę ciągle przegrywał nie widząc wrogów. A na lepszym komputerze to jednak lepiej inwestować w Battlefield 4. Ostatnio próbowałem Battlefield Heroes, ale jak dla mnie słaba. Zapowiadała się dobrze, niestety to jedna z tych gier F2P gdzie bez sięganie do portfela się nie obędzie. Poza tym większe szanse ma tam ten co płaci. W World of Tanks tak nie ma. Za to w Hearthstone wcale nie trzeba płacić, są rzeczy które można zdobyć tylko intensywnie grając. To nie psuje sensu rozgrywki. A co za sens ma rywalizować z graczami, którzy za 1000 zł kupili pakiety boosterów i cię pokonują bez kiwnięcia palcem? Balans to podstawa w grach multiplayer.

No i grałem jeszcze w pierwszego Stalkera, jak dla mnie poziom trudności za wysoki, ginąć co chwila i wczytywać to nie dla mnie. A klimat całkiem ponury, kojarzy mi się z tym jak zdobyć apteczkę, żeby przeżyć. Do tego gratis bieganie przełajowe slalomem dookoła bestii, po 15 razy aż się uda. Fascynujące.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez deader 26 sie 2014, 08:13
monk.2000, BF:BC2 Vietnam o ile się nie mylę posiadam, bo chyba kupowałem w jakiejś promocji na PSN, ale szczerze mówiąc nie odpaliłem jeszcze zdaje się ani razu, bo bardziej kręcą mnie gry z kampanią dla jednego gracza niż online, a kampania solo w BF:BC2 jest po prostu PRZEDNIA! i przeszedłem ją nieraz. Co do inwestycji w BF4 to nie będę się do końca wypowiadał, bo pograłem może ze 2-3 godzinki. Na pewno lepszy niż BF3, ale jakoś nie porwał mnie na tyle co niektóre gry potrafią (ale też nie odrzucił - zamierzam kiedyś wrócić i przejść). Zaznaczam że cały czas rozpatruję pod kątem gry solo, o multi się nie wypowiadam gdyż to nie moje klimaty, a już Battlefieldowe multi mnie wybitnie odrzuca (wiem że wiocha ale jak mam wybierać to pod względem gry w sieci bardziej pasuje mi seria Call of Duty). Inna sprawa że widząc dodatek o nazwie 'Vietnam" po prostu nie mogłem przepuścić okazji :D Battlefield Heroes jest dokładnie tym czym miała być, co nie zmienia faktu że też nie dla mnie - jakoś kreskówkowa grafika nie pasuje mi do tej serii. Za to jest też darmowa wersja Battlefielda czyli Battlefield For Free, utrzymana w "normalnym" stylu i przez te kilka kwadransów przez które w nią pykałem wydawała się być OK i nie trzeba do niej kupować sprzętu z kosmosu :) Formuła "płać żeby wygrać" mi tak naprawdę nie przeszkadza bo w takie gry pykam maks kwadrans i wyłączam, w grach online (zwłaszcza strzelankach) trzeba mieć skilla, a ja generalnie jestem manualną lamą, więc nawet jakbym wydał majątek na upgrade'y to i tak dobrzy gracze kosili by mnie nożem :P W World of Tanks też próbowałem pograć ale pozostałem przy stareńkim Panzer Elite Action :P Po prostu nie dla mnie ten typ doświadczenia.

Stalker był miejscami diablo trudny, ale przeszedłem. Bardziej niż ginięcie do chwila (od czego są quickload'y w końcu ;) ) nie przeszkadzało mi tak bardzo jak klaustrofobiczny plecak u postaci oraz wkurzające detale jak np. to że amunicji jest TAK DUŻO RODZAJÓW a każdy dodatkowo waży. Wiem że chciano wytworzyć klimat post-apo gdzie amunicja jest cenna, ale na taki zamysł to AI jest ustawione zbyt zabójczo - zbieranie headshotów z rozklekotanego kałacha z połowy mapy to nie dla mnie :P Grę co prawda przeszedłem, ale zgrzytając zębami. Byłem strasznie zajarany zapowiedziami tej produkcji, jeszcze w 2003 czy 2004 jak pokazano pierwsze obrazki i filmiki to po prostu oniemiałem, ale finalny produkt okazał się tak w nie moim stylu, że nie sięgnąłem po ani jedną z kontynuacji (a CDA zdaje się przez kilka lat chyba wszystkie dodał do czasopisma). Niemniej, oryginał dumnie pręży się na półce bo to była jedna z "tych" gier - na które się czekało z wywieszonym ozorem. Ktoś powie że mi się nie spodobała bo to rpg a nie strzelanka - cóż, nie podchodziłem do tego jak do kolejnego klona DOOM-a, wiedziałem co kupiłem. Ale hybryda post-apo FPS-RPG dużo lepiej wyszła w Falloucie 3 czy późniejszym Rage. Dla mnie niestety Stalker był równie frustrujący co Boiling Point - mega potencjał zwalony przez nieprzemyślane mechanizmy.

Plus, tak z troszeczkę innej beczki - dla posiadaczy PS3 którzy zaglądają do sklepu PS tylko w pierwszą środę miesiąca żeby zobaczyć jakie nowe gry w ramach abonamentu weszły (jak ja :P) na wszelki wypadek przekażę info o niesamowitej czasowej promocji na gry Rockstar. Można m.in. wyrwać wypasioną edycję Red Dead Redemption z dodatkami (w tym zombiaczy Undead Nightmare) za bodajże 42 zeta, kupiłem też kompletne wydanie GTA IV (podstawka + oba dodatki) za 39 zeta. Cała chyba oferta Rockstar jest objęta czasową promocją, więc jak ktoś lubi gry tego studia to jest okazja tanio się obłowić!

przez Pieprz 26 sie 2014, 22:03
heroes of might and magic 7 nadchodzi 8)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Fizli 28 sie 2014, 21:48
arma 2 arma 3 dayz mod dayz standalone jesli ktos chetny to pisac pw ;)
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
Albert Einstein
Każdą kolejną żyletkę nawlekam na szyje

>>http://www.youtube.com/watch?v=xNJUWFOTDDM<<

przez Follow_ 28 sie 2014, 21:55
Z PC: far cry, cywilizacja, lol, postal

z planszówek:
szachy :D
Osadnicy z Katanu
Carcassone
Ryzyko
Kolejka
Wiochmen
Na sygnale
Eclipse
Neuroshima Hex
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez Pieprz 28 sie 2014, 22:13
follow_the_reaper, a masz te planszówki? jeśli tak to trzeba koniecznie się zebrać w kilka osób i pograć.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Fizli 28 sie 2014, 22:17
Pieprz, jestem jak najbardziej za
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
Albert Einstein
Każdą kolejną żyletkę nawlekam na szyje

>>http://www.youtube.com/watch?v=xNJUWFOTDDM<<

przez PJT 28 sie 2014, 22:18
ja gram w drafta vintage masters na mtgo i normalnego magica (legacy) of coz
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

przez Follow_ 28 sie 2014, 22:27
a jeszcze cywilizacje w planszówce mam :)

Część mam.... ale są w złym stanie... (zapleśniały mi :( tyle kasy poszło w choooj)
zawsze można wypożyczyć :)
Można pograć na mieście.. chętnie zaproszę do siebie :)
Ja jestem bardzo zainteresowana :twisted:
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Sortuj wg