W jakie gry gracie, co lubicie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez deader 04 lip 2014, 12:06
Rashid napisał(a):Ostatnio mam chętkę na jakiś symulator samochodowy, niekoniecznie najbardziej hardcorowy. Nie wiecie co jest obecnie na topie w tej kategorii na pieca ?

Grid Autosport to zdaje się najnowsza wydana - i ponoć niezła - samochodówka. Ja generalnie nie szaleję za tym gatunkiem więc mógłbym polecić tylko dwa totalnie zręcznościowe tytuły: Need For Speed: The Run (mimo tego że ma tragiczne oceny) i Flatout 2 (tyle ze to nie żadna nowość)

Skończyłem Sniper Elite III, zajebista giera. Wiem już że tak jak do "dwójki" będę do niej nie raz wracał pyknąć na rozładowania wkurwa szybką misję czy meczyk online.

Dead Space 3 jako główne danie tegomiesięcznego abonamentu PS+... Może się wreszcie skuszę, bo odbiłem się od tej gry kiedy miała premierę - za dużo byłe według mnie Gears of War w tym Dead Space ;)

Na Steamie pojawiła się fajna F2P Cryteka - Warface. Pyknąłem wczoraj kilka rund i gra się dość miło, ale czy dorówna mojemu ukochanemu multi z COD:BO - to się dopiero zobaczy.

-- 04 lip 2014, 11:20 --

I na koniec ogłoszenie parafialne: regularnie kupuję CD-Action ale nieczęsto wykorzystuję gry które dodają do pisma, więc mogę komuś sprezentować cd-keye na Steam czasem. W tym miesiącu dali Alan Wake American Nightmare, miesiąc wcześniej podstawkę - jako że już kiedyś obie gry kupiłem to jak ktoś jest chętny na kody to piszcie.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Rashid 04 lip 2014, 20:12
Ja bym był chętny, tylko nie jestem pewny czy mi gf 9800gt uciągnie toto.

Liczę na coś w stylu alone in the dark ;).
Escytalopram 0Mg
Mianseryna 0Mg

przez deader 06 lip 2014, 10:43
OK, Rashid dostaje kod na PW, będę wrzucał kolejne przy następnym numerze ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Rebelia 06 lip 2014, 20:37
regularnie kupuję CD-Action

:great: :great: :great:
Też kupowałam niegdyś, ALE pozbyłam się starych numerów. Okazjonalnie kupuję, jak mnie coś zainteresuje.

cd-keye na Steam czasem

Grwr, tak w sumie dzisiaj z braku laku i czegoś sensownego do popykania (wsio mi się znudziło) chciałam odświeżyć konto na steamie. Problem jest taki, że nie pamiętam loginu i hasła, a feler gorszy, bo maila też nie :P Nowe konto się kłania, ale chwilowo jeszcze odpuściłam, bo mnie wciungnie pewnie, przebimbam kasę z konta i tyle z produktywnego spędzania czasu będzie.

Chętnie bym sobie w jakieś giery post apo popykała albo chociaż zombiaki, najlepiej coś online z interakcją innych ludzi, robiłam dzisiaj przegląd swoich starych mmo i wszystko nudne jak flaki z olejem

przez Reiben 06 lip 2014, 21:53
wszystkie te gry sa hvja warte, deader to jest jakiś uber geek nerd, że on się jeszcze nimi jara :pirate:
w ogóle ściągnąłem tego Wolfensteina połową transferu co i tak dało 22 gb :shock: i ma tak ograniczone ustawienia grafiki, że mało co można 'zlowować'
i ostatecznie śmigał mi między 15 a 35 klatkami, a to nie może być bo przecież mam uber gamingowy zestaw z Phenomem II X4 955BE i HD 6850 :>
dajcie spokój to nie są gry tylko benchmarki do trzepania kasy dla AMD i Nvidi, zwłaszcza, że widziałem gameplay na utubie w max detalach i nic tam nie usprawiedliwia takich wymagań, no ale wcale nie żałuję bo fanem fpsów nie jestem od czasów Half Life'a pierwszego i Soldier of Fortune :lol:
Reiben

przez deader 07 lip 2014, 09:37
Rebelia napisał(a): :great: :great: :great:
Też kupowałam niegdyś, ALE pozbyłam się starych numerów. Okazjonalnie kupuję, jak mnie coś zainteresuje.

Trochę starych numerów zginęło przy przeprowadzce, ale od jakichś trzech lat każdy numer zachowuję w "mint condition" - otwierane tylko raz do wyjęcia zawartości, przy następnym numerze poprzednik trafia z powrotem do folii razem z płytą - może za kilka lat będzie warte miliony? :D

Rebelia napisał(a):Grwr, tak w sumie dzisiaj z braku laku i czegoś sensownego do popykania (wsio mi się znudziło) chciałam odświeżyć konto na steamie. Problem jest taki, że nie pamiętam loginu i hasła, a feler gorszy, bo maila też nie :P Nowe konto się kłania, ale chwilowo jeszcze odpuściłam, bo mnie wciungnie pewnie, przebimbam kasę z konta i tyle z produktywnego spędzania czasu będzie.

Chętnie bym sobie w jakieś giery post apo popykała albo chociaż zombiaki, najlepiej coś online z interakcją innych ludzi, robiłam dzisiaj przegląd swoich starych mmo i wszystko nudne jak flaki z olejem

Ja daję radę bez wydawania kosmicznych kwot w grach F2P, ba, traktuję je jako rzeczywiście free to play i żadnej dodatkowej kasy na nie nie wydaję :D Inna rzecz że inne gatunki nieco katuję...

Reiben napisał(a):wszystkie te gry sa hvja warte, deader to jest jakiś uber geek nerd, że on się jeszcze nimi jara :pirate:

Nie ma takiej linijki którą by można moje nerdostwo pomierzyć :P

Reiben napisał(a):w ogóle ściągnąłem tego Wolfensteina połową transferu co i tak dało 22 gb :shock: i ma tak ograniczone ustawienia grafiki, że mało co można 'zlowować'
i ostatecznie śmigał mi między 15 a 35 klatkami, a to nie może być bo przecież mam uber gamingowy zestaw z Phenomem II X4 955BE i HD 6850 :>
dajcie spokój to nie są gry tylko benchmarki do trzepania kasy dla AMD i Nvidi, zwłaszcza, że widziałem gameplay na utubie w max detalach i nic tam nie usprawiedliwia takich wymagań, no ale wcale nie żałuję bo fanem fpsów nie jestem od czasów Half Life'a pierwszego i Soldier of Fortune :lol:

Dlatego ja się szczerze mówiąc nieco dziwię ludziom którzy pakują w komputer tysiące peelenów a potem narzekają że gry nie wyglądają jak filmowy "Avatar" :D Zresztą, mam dziwne wrażenie że nawet jakby wyglądały jak "Avatar" to ktoś by zaczął narzekać że to za mało realistyczne, nie po to wydawał tyle kasy żeby "zagrać w Avatara" - albo narzekać na to że są zbyt realistyczne "bo przecież jakbym chciał realizm to bym wstąpił do wojska" ;) Wyczuwam syndrom podobny do "melomanów" którzy inwestują tysiące w pozłacane kable i prześcigają się w mierzeniu częstotliwości jakie są w stanie odtworzyć ich sprzęty, czyszczeniu winyli z niewidocznych nieuzbrojonym okiem drobinek kurzu i tym podobnych zabiegach - zapominając chyba gdzieś po drodze że sprzęt ma odtwarzać muzykę i mniej ważne jest czy popłynie ona złotymi kablami czy nie: Justin Bieber, choćbyś puścił na sprzęcie za milion złotych, nadal będzie do dupy, a Megadeth nawet puszczony na walkmanie podłączonym do głośniczka komputerowego nadal będzie zajebisty :) Więc jeśli oceniasz gry tylko przez pryzmat tego jak wyglądają, to nie dziwię się że żadna cię nie kręci - w każdej bowiem nawet najzajebistszej produkcji zdarzy się glitch, zaciach, nawet na sprzęcie za milion złotych.

Ja też miałem kilkuletni okres że gry mnie nie kręciły, ale nie dlatego że grafa mi nie imponowała, po prostu wydawało mi się że z tego "wyrosłem" i że 15letniemu metalowi nie przystoi grac w gry, 15letni metal ma pić browary w parku i kupować Metal Hammer :D Inna sprawa że po takiej kilkuletniej przerwie jak dorwałem się do produkcji które były aktualnie na topie, to mało nie spuściłem się na monitor - czasem przerwa pomaga nabrać dystansu i odetchnąć świeżością. Np. teraz chętnie zrobiłbym sobie ze 2-3 lata przerwy bo różnice wizualne pomiędzy przykładowo PS3 a PS4 nie są tak ogromne jak między PS1 a PS2; pewnie po takim kilkuletnim "głodzie" wszystko wydawałoby mi się ładniejsze. No ale mnie bardziej kręci historia i fajny gameplay niż wodotryski wizualne, więc na to się nie zanosi...

przez sylia 07 lip 2014, 10:59
Ha ja gram w dziecinadę a mianowicie FarmVille 2 :) Lubię takie wiejskie klimaty i zwierzaki ;) Odkąd pamiętam zawsze pogrywałam w takie "lekkie" rzeczy o tej tematyce. Wcześniej na topie u mnie był Harvest Moon ;) grałam chyba w 4 albo 5 wersji.
A na konsoli za to na topie jest u mnie seria Lego ;) Lubię wszystko prócz Gwiezdnych wojen i Harrego Pottera ;)

przez Reiben 09 lip 2014, 12:46
za dolca można wziąć 3 gry
https://www.humblebundle.com/
Reiben

przez kupmitrumne 12 lip 2014, 19:24
Zakochałam się w GTA 3 :105:

przez deader 12 lip 2014, 20:20
kupmitrumne napisał(a):Zakochałam się w GTA 3 :105:

Jaki oldskul :D Ale giera przednia, klasyk, nie dziwota więc :pirate:

przez kupmitrumne 12 lip 2014, 20:24
Wiem , ale dopiero zaczynam się w to bawić , wiec póki co wszystko przede mną :great:

przez Tyrr 12 lip 2014, 20:55
kupmitrumne, nie pomyliło Ci się z 5? :P
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

przez deader 12 lip 2014, 21:06
OMG OMG OMG Alien Isolation można już zapreorderować OMG OMG OMG, fuck, chyba trzeba zacząć zbierać na ps4 powoli :roll:

przez kupmitrumne 12 lip 2014, 21:31
Tyrr, nie , jeszcze nie opanowałam jazdy autem , więc zostaje przy 3 , będzie czas na gta 5 :lol:

fajnie się robi drifty Obrazek

Sortuj wg