W jakie gry gracie, co lubicie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Pieprz 09 mar 2014, 19:51
Śmiercionauta napisał(a):nikt jeszcze nie wspomniał od Dead Space, która potrafiła mnie przestraszyć.

gadalismy o dead space
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez kupmitrumne 09 mar 2014, 19:52
Mushroom, no to teraz wszytko wiem .. zatrzymałam sie na Diablo coś tam

przez Pieprz 09 mar 2014, 19:53
jak nie lubisz gier to nic nie tracisz
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Śmiercionauta 09 mar 2014, 19:54
to możne w takim razie kogoś przestraszył Max Payne, albo chociaż czuł dreszczyk niepokoju grając w tą grę.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez Reiben 09 mar 2014, 19:54
kupmitrumne, a to nie wiem, a jestem nieprzeciętny i zagrałbym w symulator palenia kosciołów..no ale nikt nie zrobił :(
Reiben

przez kupmitrumne 09 mar 2014, 19:54
Mushroom, no właśnie nie wiem , jeżeli wciągnęły mnie Angry Birds , to może będę nakurwiać w coś innego

-- 09 mar 2014, 18:57 --

Reiben, Nie masz w sercu Boga , jak możesz ... :cry:

przez deader 09 mar 2014, 19:57
Reiben napisał(a):deader, Aliena oglądałem na pewno 10+ razy

U mnie Alien raz na rok obowiązkowo :D

Śmiercionauta napisał(a):nikt jeszcze nie wspomniał od Dead Space, która potrafiła mnie przestraszyć.

IMHO niezły ale... horroro-schematyczny. Może ja mam skrzywione podejście, bo horrorów w życiu się naoglądałem tyle ze grajac w DS co chwila miewałem momenty typu "OK, z tej kratki wentylacyjnej za chwilę wylezie potwór jak się odwrócę.. o, proszę, TRATATATA" :D Ale muszę przyznać DS2 jedną rzecz - to gra z najlepiej zrobionymi... tunelami wentylacyjnymi :lol: Serio, w co drugiej grze jest jakiś fragment gdzie trzeba chwilę popełzać po wentylacji i zwykle jest to metalowy korytarzyk służący zamaskowaniu doczytania danych. W DS2 po wentylacji łaziło się kilka razy, za każdym razem tunele wyglądały inaczej, najbardziej wbił mi się w pamięć fragment przypominający jednostkę centralną HAL9000 z "Odysei Kosmicznej".

Dla mnie najstraszniejszym horrorem w postaci gry pozostanie zawsze chyba Silent Hill 2 ze wzgędu na to że jak w najlepszych horrorach - pokazuje że źródłem największego strachu, demonów itp. jest sam człowiek i jego umysł.

Z podobnego powodu Alan Wake też mi się podobał.

Śmiercionauta napisał(a):to możne w takim razie kogoś przestraszył Max Payne, albo chociaż czuł dreszczyk niepokoju grając w tą grę.

Całą trylogię uważam za arcydzieło, największe emocje przy "2", ale raczej nie ze strachu co ze względu na klasyczny noirowy klimat.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez slow motion 09 mar 2014, 20:01
mój chłopak zaczął grać w Star Wars'ów.
wolałam Max Payne, bo przy tych Star Warsach to zasnąć idzie jak się patrzy.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez deader 09 mar 2014, 20:02
slow motion napisał(a):wolałam Max Payne, bo przy tych Star Warsach to zasnąć idzie jak się patrzy.

Których? Tych online?

EDIT: bo mi się przypomniało; wczoraj w przypływie nostalgii szperałem do starych numerach Secret Service (kto pamięta, baczność!), i w jednym z numerów z '96 znalazłem taki kwiatek w dziale "listy do redakcji":

Obrazek

Ciekawe czy koleś z Opoczna dostał jakies pieniędze :D

przez slow motion 09 mar 2014, 20:09
Kotor 1. deader,

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez Reiben 09 mar 2014, 20:11
deader napisał(a):Z podobnego powodu Alan Wake też mi się podobał.

Miałem o nim wspomnieć bo też mi się podobał i zagrałem w niego krótko po lekkim apgrejdzie blaszaka więc wrażenie również grafiką zrobił, nie wiem czemu nie skończyłem go, byłem już chyba blisko końca, jak zawsze znudziłem się pewnie ;] Imho naprawdę solidna gra i nie miałem z nią żadnych kłopotów, bagów, przyjemne sterowanie, ona generalnie przypomina mi trochę Metro 2033 pod jednym względem- ma taki specyficzny dość ciężki klimat, który trochę odrzuca, nie wiem jak to działa nawet bo przecież taki lubię ale dla mnie jakiś taki pesymizm się z tych 2 gier wylewa + ta jednak schematyczność po pewnym czasie, że nie mam ochoty na powtórkę czy dokończenie, ale ogólnie polecam, pamiętam, że zbierała wysokie oceny i 10 chyba nawet a sam dałbym jej mocne 8 co w mojej skali dla gier to jest czołówka gier ;)
Reiben

przez deader 09 mar 2014, 20:22
slow motion napisał(a):Kotor 1. deader,

Próbowałem kiedyś grać ale mne turowa walka odrzucała. Wolę ponapierdzelać bezpośredio :D "Force Unleashed" bardziej dla mnie. Albo "Repiblic Commando". A tak w ogóle to się wkurzyłem na Disneya, bo zadeptali zajebiście zapowiadającą się grę przy wykupie franczyzy :x

Łosie!

Reiben napisał(a):
deader napisał(a):Z podobnego powodu Alan Wake też mi się podobał.

Miałem o nim wspomnieć bo też mi się podobał i zagrałem w niego krótko po lekkim apgrejdzie blaszaka więc wrażenie również grafiką zrobił, nie wiem czemu nie skończyłem go, byłem już chyba blisko końca, jak zawsze znudziłem się pewnie ;] Imho naprawdę solidna gra i nie miałem z nią żadnych kłopotów, bagów, przyjemne sterowanie, ona generalnie przypomina mi trochę Metro 2033 pod jednym względem- ma taki specyficzny dość ciężki klimat, który trochę odrzuca, nie wiem jak to działa nawet bo przecież taki lubię ale dla mnie jakiś taki pesymizm się z tych 2 gier wylewa + ta jednak schematyczność po pewnym czasie, że nie mam ochoty na powtórkę czy dokończenie, ale ogólnie polecam, pamiętam, że zbierała wysokie oceny i 10 chyba nawet a sam dałbym jej mocne 8 co w mojej skali dla gier to jest czołówka gier ;)

Ja pamiętam że przeszedłem całą z marszu w dwa dni pod rząd, specjalnie cisnąłem żeby mi się nie znudziła. Po pierwsze fajny klimat mroczny, po drugie te tak lubiane przez nerdów nawiązania do ksiażek Kinga czy do Twin Peaks (nie wspominając o Max P...), po trzecie KLIMAT jeszcze raz... :D Perfekcyjny "blockbuster". Gra właśnie na 10, tyle że... niestety, raczej na jeden raz. Gdy się już wie "o co się rozchodziło" to jakoś nie chce mi się do niej wracać. Chyba że tak jak pisze slow_mo, komuś mógłbym ją przejść bo byłoby to prawie jak "przechodzenie" filmu.

W sumie przypomniała mi się jeszcze jedna, Heavy Rain - szkoda że wyszło tylko na PS3 bo nie wszyscy mieli okazję zagrać w kolejne arcydzieło. Jak "Alan Wake" jest growym "spadkobiercą" seriali typu Twin Peaks, tak "Heavy Rain" to takie growe "Siedem". Ta gra też ma MOMENTY. Takie że się siedzi na skraju kanapy i zagryza łapy :D

przez Reiben 10 mar 2014, 00:40
Mehh...Alien: Isolation robi Creative Assembley, znowu nakręcają hajp, wypuszczą zdeformowanego potworka i pozwolą fanom zrobić sobie coś z tym na własny rachunek, tak jak z Rome II? :?
Reiben

przez khaleesi 10 mar 2014, 00:42
Grał ktos w rozbieranego pokera? :twisted:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg