W jakie gry gracie, co lubicie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez monk.2000 25 sty 2014, 23:20
Premium w sensie, że nie wydaję prawdziwych pieniędzy na tę grę. Można zestawy kart kupować.
Wysłałem zaproszenie, mój nick to MistrzPyrokar.

Ostatnio przeszedłem przygodówkę The Next Big Thing. Jak to bywa z takimi grami, poradnik był niezbędny.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Reiben 25 sty 2014, 23:35
Ostatnio kupiłem kuzynowi kod do Fify 14, okazało się, że EA jest coraz 'lepsze' w robieniu gier czy tam właściwie portów na PC i jemu nie chciała się uruchomić i mi też wywalało błąd jak spróbowałem u siebie na jego koncie Origin, dobrze, że chciało się chociaż jakiemuś pracownikowi EA na forum odpowiedzieć co zrobić w tym wypadku :] No i zanim oddałem konto gówniarzowi zagrałem z ciekawości kilka meczów i muszę przyznać, że pieprzą głupoty wszyscy Ci co marudzą w necie, że to to samo co 13 i ogólnie tak słabo oceniają to odsłonę, wiadomo, że to za krótko żeby oceniać grę ale mechanika rozgrywki to usprawniona 13tka, poprawiona wyraźnie fizyka piłkarzy i piłki, ustawianie się na boisku, strzały (nigdy wcześniej nie strzeliłem w Fifie tak fenomenalnych bramek z dystansu albo tak realistycznie nie spudłowałem oddając strzały z nieprzygotowanych pozycji), imho to najwierniejsza symulacja futbolu jaka do tej pory powstała i myślę, że nawet ją zakupię jak trochę potanieje, szkoda tylko, że jak zwykle zostanie mi gra z AI bo w necie grają sami kretyni na automacie podczas gdy cała siła i zabawa z tej gry tkwi w grze na ręcznych ustawieniach (ewentualnie wrzutki i strzały na częściowo bo ręcznie jest to najtrudniejsze do opanowania), ale z tego co zauważyłem z tych kilku spotkań to o dziwo EA poprawiło zachowanie sztucznej inteligencji i komputer nie jest już doskonały w rozgrywaniu piłki na najwyższych poziomach trudności.
Reiben

przez metka00 25 sty 2014, 23:49
Reiben napisał(a):Ostatnio kupiłem kuzynowi kod do Fify 14, okazało się, że EA jest coraz 'lepsze' w robieniu gier czy tam właściwie portów na PC i jemu nie chciała się uruchomić i mi też wywalało błąd jak spróbowałem u siebie na jego koncie Origin, dobrze, że chciało się chociaż jakiemuś pracownikowi EA na forum odpowiedzieć co zrobić w tym wypadku :] No i zanim oddałem konto gówniarzowi zagrałem z ciekawości kilka meczów i muszę przyznać, że pieprzą głupoty wszyscy Ci co marudzą w necie, że to to samo co 13 i ogólnie tak słabo oceniają to odsłonę, wiadomo, że to za krótko żeby oceniać grę ale mechanika rozgrywki to usprawniona 13tka, poprawiona wyraźnie fizyka piłkarzy i piłki, ustawianie się na boisku, strzały (nigdy wcześniej nie strzeliłem w Fifie tak fenomenalnych bramek z dystansu albo tak realistycznie nie spudłowałem oddając strzały z nieprzygotowanych pozycji), imho to najwierniejsza symulacja futbolu jaka do tej pory powstała i myślę, że nawet ją zakupię jak trochę potanieje, szkoda tylko, że jak zwykle zostanie mi gra z AI bo w necie grają sami kretyni na automacie podczas gdy cała siła i zabawa z tej gry tkwi w grze na ręcznych ustawieniach (ewentualnie wrzutki i strzały na częściowo bo ręcznie jest to najtrudniejsze do opanowania), ale z tego co zauważyłem z tych kilku spotkań to o dziwo EA poprawiło zachowanie sztucznej inteligencji i komputer nie jest już doskonały w rozgrywaniu piłki na najwyższych poziomach trudności.

Bo niema to jak PES , fify powyzej 07 to juz dziadostwo.
Spełniłem marzenia poświęciłem wszystko
Spuściłem rottweilera zrobiłem widowisko
Otworzyłem futerał z karabinem trafiam czysto
dała siła idea jestem synem z blizną

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez JJ_Papa 25 sty 2014, 23:54
metka00, zadziorność - poziom hard! :P

przez Reiben 26 sty 2014, 00:05
metka00, grałeś w obie te gry po 2007 roku czy tylko powtarzasz formułkę z neta? Ja grałem i do 2011 faktycznie EA rzucało chłam na PC ale i Konami nie stworzyło już gry na poziomie PES'a 6 i kolejne odsłony były przeciętne i to tylko po dużych patchach zrobionych przez fanów, grałem w 2009, 10, 11 i szybko poddałem się w 12 i 13 bo miałem dość tego samego kulawego silnika po kolejnych przeróbkach nic praktycznie nie poprawiających, 2014 miał być przełomem, hitem na nowym silniku i uj wie jeszcze czym...a wyszło imho znów bardzo słabo i z tymi samymi bolączkami. Na tle PESów Fifa nigdy nie miała problemów tego rodzaju jak animacje, koszmarni bramkarze, balonowa fizyka piłki itp., za to rozgrywka była dość monotonna bo dość schematyczna i przewidywalna, i właśnie ten ostatni element EA sukcesywnie poprawia stawiając na realizm poprzez zwolnienie tempa rozgrywki, całkiem dobrze zrobiony odbiór piłki i całą grę w obronie, najlepiej dotychczas odwzorowaną walkę ciałem pomiędzy piłkarzami, wyjątkowo dobre jak na EA strzały...czyli wszystko to czego fani PES'a i w tym ja oczekują od KONAMI. Zagraj w tegoroczną FIFĘ na ręcznych ustawieniach z komputerem na world class co najmniej albo z człowiekiem a potem w PES'a i jak nadal nie zmienisz zdania to ja nie wiem... to chyba w piłkę nożną nigdy nie grałeś :]
Reiben

przez metka00 26 sty 2014, 00:12
Gralem , na poczatek w fife 7, była fajna potem w 08 wprowadzili debilny system prowadzenia piłki i przejmowana wiec olałem poprzednie cześci i gralem od 12 wzwyż, tak wiec plusem napewno jest to ze jest polska liga , komentarze i licencje. Do PES przeszłem od 09 i grałem w kazdą cześć poza 14, 13 jest swietna , fajnie sie prowadzi zawodnika , strzaly , błędy(potkniecia) i triki.
Zdecydowanie lepiej gra mi sie w PES jak i wiekszosci znajomych . Zreszta porównaj ceny Fify 13 i Pes 13 na konsole, fify juz jakis czas temu były od 30zł a pes stoi w cenie 50/60.

Grałem grałem i na fifie skonczył sie jeden mecz i odrazu poszla w odstawke.
Spełniłem marzenia poświęciłem wszystko
Spuściłem rottweilera zrobiłem widowisko
Otworzyłem futerał z karabinem trafiam czysto
dała siła idea jestem synem z blizną

przez Pieprz 02 lut 2014, 21:14
kto słucha muzyki z gier? szukam czegoś fajnego, może być ze starszych gier (miały świetną muzę).
To moja lista, może komuś to coś da jeśli chodzi o mój gust:
Front Line Assembly - AirMech
Frank Klepacki - Command & Conquer, Dune 2000
Robert Prince - Doom (remixy głównie)
Milieu - Eufloria
Ervin Nagy - Haegemonia
Jack Wall & Sam Hulick - Mass Effect
Sonic Mayhem - Quake
Derek Duke - Starcraft
Straylight - Tyrian, Unreal 1, 2, tournament, Crusader
Mason B. FIsher - Age of Wonders
różni - Wipeout
Instant Remedy - różne
Everything you do, think, or say
is in the pill you took today.
Król Balu

przez monk.2000 02 lut 2014, 21:28
Mushroom, Duke Nukem 3d miał dobrą muzykę. Czasem lubię posłuchać. Podejrzewam, że znasz, tylko nie wymieniłeś na liście.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Pieprz 02 lut 2014, 21:29
Pamiętam tytułowy score ale soundtracka jako takiego nie, zaraz sobie odsłucham podziękował :)
Król Balu

przez deader 03 lut 2014, 12:32
Mushroom,

- Soundtrack z Quake II kopie d... jeszcze bardziej niż z "jedynki;
- Fear Factory - Carmageddon
- Seria Castlevania do ery 16bitowej miała fajne soundtracki
- Jeremy Soule i muza do Elder Scrollsów (Oblivion, Skyrim) - bardzo fajna.

A generalnie polecam zespół Powerglove, nagrywają kawałki ze starych gier w metalowych aranżach:

Podobnie gra zespół Megadriver:

When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Rebelia 03 lut 2014, 13:09

przez Pieprz 03 lut 2014, 13:14
- Soundtrack z Quake II kopie d... jeszcze bardziej niż z "jedynki;

właśnie z II słucham, z jedynki nie znam

- Fear Factory - Carmageddon
- Seria Castlevania do ery 16bitowej miała fajne soundtracki
- Jeremy Soule i muza do Elder Scrollsów (Oblivion, Skyrim) - bardzo fajna.

obczaję

power glove i megadiver - nie, to metal jest dla mnie to nie muzyka growa (niby w grze może być dowolna muza ale wiecie o co mi chodzi)

hotline miami - już lepiej nawet fajne

-- 03 lut 2014, 13:15 --

coś takiego wynalazłem, to mi się podoba
Król Balu

przez Reiben 03 lut 2014, 13:42
Podobał mi się soundtrack we Frozen Synapse nawet, pasował do tej gierki, a jak wypadnie sam w odtwarzaczu to nie wiem.
Reiben

przez Tyrr 03 lut 2014, 14:40
Jakby jeszcze ktoś nie wiedział w tym miesiącu w PS+ "nowe" Bioshock i Metro :yeah:
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

Sortuj wg