W jakie gry gracie, co lubicie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Nameless 17 sty 2014, 23:28
Kupiłem sobie Far Cry 3 na PS3

Było za darmo w ps+ :) Jest to chyba najgorsza wersja, grałem na ps3 i kompie. Nie zrobiłbym tego tej grze drugi raz puszczając ją na stareńkiej ps3. Grafika nie trzyma klatek i brak efektów.

http://images.eurogamer.net/2012/articles//a/1/5/3/2/2/7/0/PC_026.jpg.jpg
http://images.eurogamer.net/2012/articles//a/1/5/3/2/2/7/0/PS3_026.jpg.jpg
Trust me, I'm an engineer.

przez barikello 22 sty 2014, 14:46
Mnie do gier generalnie od dłuższego czasu nie ciągnie. Zresztą i tak mam za słaby komputer, żeby coś sensownego 'odpaliło'...a wiadomo, że lepsze gry mają teraz dość spore wymagania sprzętowe. :P

Nie byłem i nie jestem koneserem gier komputerowych; kiedyś interesowały mnie przygodówki (Syberia, Runaway, Black Mirror itd. ), Deus Ex, Postal, GTA... parę innych mniej znaczących. Teraz od czasu do czasu pogrywam jedynie w sieci w Tennis Elbow, ale też sporadycznie. Czasu niby mam dużo, ale wolę się nie zatracać w świat gier... muszę się zmotywować do nauki a nie... :roll: 8)
barikello

przez Reiben 22 sty 2014, 15:00
Ale chamy nikt nie chce ze mną grać :cry:
Reiben

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez buka 22 sty 2014, 15:12
Bo ta nowa Europa wbrew pozorom od starej dużo się nie różni,szybko mi się znudziła:P
a jeszcze dali patch co jeszcze obniża inteligencje kompa tak coby nobki mogły się cieszyc że wygrali na hardzie
Teraz jest wogóle tendencja wydawania kolejnych części(jeśli chodzi o strategie bo inne to tam nie wiem)jadąc totalnie na starych pomysłach.damy tylko nową grafikę,wode co sie rusza,parę dodatkowych opcji i można wydawać.wole juz nie tracić czasu na szukanie czegoś sensownego,bo turówek to juz chyba się nie robi wogóle

przez Reiben 22 sty 2014, 15:24
Nie wiem bo ja w 3 nie grałem, dawno temu w tylko w dwie pierwsze. Kurde możesz mieć rację bo coś jakoś łatwiej mi szło ostatnio niż wcześniej, ja tylko chciałem dokończyć budowanie polskiej potęgi, no i zobaczyć jak gra się przeciwko ludziom, a za głupi i leniwy jestem żeby ich poszukać na jakichś forach tematycznych czy coś ;]
buka właśnie turówek to się więcej chyba teraz robi niż jakichkolwiek innych strategii, rtsy to praktycznie wymarły. Tu masz ostatnie turowe strategie. Nie grałem w żadną i nie jestem zainteresowany :?
http://www.metacritic.com/browse/games/ ... w=detailed
Reiben

przez deader 22 sty 2014, 15:31
Nameless napisał(a):Było za darmo w ps+ :) Jest to chyba najgorsza wersja, grałem na ps3 i kompie. Nie zrobiłbym tego tej grze drugi raz puszczając ją na stareńkiej ps3. Grafika nie trzyma klatek i brak efektów.

Kurde musiałem ominąć, bo mam abonament PS+ a jedyne co mogłem dzięki niemu zyskać to zniżka w stosunku do normalnej ceny. Tak czy srak, 5 dych to nie za dużo.

Co do grafy to wcześniej grałem na xboxie, i chyba faktycznie PS3 wersja wygląda jakby ciut gorzej. Ale ja nie jestem graficznym fetyszystą, liczy się gameplay. Ja do dziś bez skrzywienia jestem w stanie pograć w gry sprzed 5, 10, 25 lat więc całe szczęście argument mnie nie dotyczy ;) Na pieca za to kupiłem dodatek Far Cry Blood Dragon bo był za grosze :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez buka 22 sty 2014, 15:34
Nie mówie że EU4 to gra zła,bo jakbym w III nie grał to pewnie bym się wciągnął,ale oczekiwałem że skoro taki szum i gierka tez nie tania to jednka będzie to nowa strategia w klimacie poprzedniczki a nie odmłodzona III

Ja turówki,Ty rtsy,to się nie dogadamy;P

przez Reiben 22 sty 2014, 15:37
Ja w dobrą turówkę też bym pograł ale nic nie widzę, ten XCOM to jakiś przereklamowany imho, widziałem gameplay'e z tego.
W Endless Space trochę grałem bo w kosmiczną strategię najchętniej bym pograł, takie sobie, jak dla mnie trochę zbyt ascetyczne i za mało było do roboty, a przynajmniej w początkowej fazie gry.
Reiben

przez JJ_Papa 24 sty 2014, 23:34
U mnie osobiście ostatnio króluje Hearthstone i League of Legends.
Ktoś z tego forum ogarnia tego typu tytuły? :)

przez deader 25 sty 2014, 16:46
Hehe, jak grałem w FC3 po raz pierwszy to jeszcze się nie leczyłem na głowę, więc takie smaczki mi umykały:

Obrazek

:D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez elo 25 sty 2014, 16:52
wstepne he he 8)

[nie no nie gram w zadne tak tylko przyszlam posta nabic]
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez monk.2000 25 sty 2014, 17:36
JJ_Papa, ja gram w Hearthstone, jak na gracza bez premium mam całkiem pokaźną kolekcję kart. Czasem się to nudzi, ale za to jest fajna kolorowa grafika i duży wybór ciekawych kart.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez lunatic 25 sty 2014, 22:22
kto gra w BF4 w sieci?

przez JJ_Papa 25 sty 2014, 22:26
monk.2000 napisał(a):JJ_Papa, ja gram w Hearthstone, jak na gracza bez premium mam całkiem pokaźną kolekcję kart. Czasem się to nudzi, ale za to jest fajna kolorowa grafika i duży wybór ciekawych kart.

jak chcesz zagrać to dodaj DeadM666#2727. Nie wiem o co chodzi z tym premium szczerze powiedziawszy... Nie ma tam chyba nic takiego...

Sortuj wg