W jakie gry gracie, co lubicie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Rashid 10 sty 2014, 23:07
Ostatnio zacząłem pogrywać w kolejna giercę Paradoxu a mianowicie Crusader Kings 2.
Escytalopram 0Mg
Mianseryna 0Mg

przez alone05 11 sty 2014, 01:23
Za stara jestem na gry komputerowe, to dobre dla dzieci, chociaż nie. Dzieci powinny się uczyć, bo nauka to potęgi klucz. Nauka jest najważniejsza.
Sometimes I pretend to be normal but it gets boring so I go back to being me

przez Marcosm 11 sty 2014, 01:29
Ja gram w grę pod tytułem Życie, brak mi tylko save i load, a poziom trudności to mam chyba very kur*a hard :?
Marcosm

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez SmutnaTęcza 11 sty 2014, 01:33
Marcosm napisał(a):Ja gram w grę pod tytułem Życie, brak mi tylko save i load, a poziom trudności to mam chyba very kur*a hard :?

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Ludzki_%C5%BCywot :lol: :lol: :lol:

przez Pieprz 11 sty 2014, 01:35
brak mi tylko save

idź do kościoła, jesus saves
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Marcosm 11 sty 2014, 01:36
Mushroom napisał(a):
brak mi tylko save

idź do kościoła, jesus saves

a chodzę
Marcosm

przez Pieprz 11 sty 2014, 01:38
to jeszcze load
Król Balu

przez Hans 11 sty 2014, 01:39
deader napisał(a):
eNtropy napisał(a):Stary.. ja mam na liczniku 488 godzin a głównych wątków nie dotykałem zbytnio:D

Na samym Skyrimei, znaczy sie..? Nieźle :D Chętnie i ja bym tyle tam spędził, ale trzeba grać i w inne gry :D Za to zdarza mi się do nich wracać (tzn, do Elder Scrollsów - Morrowinda, Obliviona, Skyrima) i grać innymi postaciami. Za żadnym razem jednak kończyło się w okolicach 30h, to nie było już "TO"... Jedyna gra do której mogę wraać zawsze, wszędzie, i zawsze chętnie rozegrać fabułę do końca - to GTA San Andreas (choć Far Cry i Crysis są blisko...). Przeszedłem chyba na wszystkim na czym wyszła ta gra, niejednokrotnie :D GTA V czuję dołączy do niej w następnych latach.

Battlefield Bad Company 2 - dayumm, do dziś ta pierwsza misja w trakcie II WŚ wgniata mnie w kanapę, jest po prostu WOOOOW, od razu "Cienka Czerwona Linia" mi się przypomina...

Ostatnio się przełamałem i pograłem w GTA III - takie średnie, potem zaryzykowałem z GTA SA i muszę powiedzieć, że mnie gra wgniotła w fotel. Dawno się tak nie wkurwiłem na komputer jak przy misji z "Czerwonym Baronem", to dobrze o grze świadczy, ale po szkole pilotażu poszło dość łatwo. Świetna fabuła, masa pobocznych misji do wykonania, można się przebierać, tyć itd. i CJ, taaaaki antybohater.
Feed your head
Feed your head

przez Marcosm 11 sty 2014, 01:39
Czasami mam loading jak się zawieszę, ale to nie to
Marcosm

przez deader 11 sty 2014, 01:51
Hans napisał(a):Ostatnio się przełamałem i pograłem w GTA III - takie średnie, potem zaryzykowałem z GTA SA i muszę powiedzieć, że mnie gra wgniotła w fotel. Dawno się tak nie wkurwiłem na komputer jak przy misji z "Czerwonym Baronem", to dobrze o grze świadczy, ale po szkole pilotażu poszło dość łatwo. Świetna fabuła, masa pobocznych misji do wykonania, można się przebierać, tyć itd. i CJ, taaaaki antybohater.

Hehe kojarzę, wielu znajomków wyklinało te misje samolotowe, ja też się załamałem z początku, ale w końcu tak się wyuczyłem w lataniu że kumplowi przechodziłem szkołę pilotażu żeby w ogóle móc ruszyć dalej scenariusz :D Co najśmieszniejsze, sterowanie samolotami jest takie kwadratowe na PCcie, w konsolowych wersjach lata mi się dużo łatwiej.

A sama gra? Arcydzieło! Od świetnej fabuły, masy sław podkładających głosy (Samuel Jackson i Mickey Rourke rządzą!!!!) po ekstra gameplay, muzę, oraz, moi faworyci - stacje radiowe, głownie te "gadane". Jako anglofil słuchanie tych audycji odbieram jak słuchanie kabaretu - wiadomości są prześmieszne, wywiady są prześmieszne, nawet cholerne reklamy są prześmieszne! Zdarzało mi się odpalić grę tylko po to żeby pojechać na jakieś odludzie i posłuchać tych porąbanych prowadzących :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Hans 11 sty 2014, 02:12
Hehe, co racja to racja, humor GTA i masa nawiązań do popkultury rządzi. Szkoła pilotażu dała mi się też we znaki, zwłaszcza przy tekstach piosenki o pustyni albo kawałku Cypress Hill, w którym gość nawija "here is something you can't understand". Potem jak już opanowałem zmniejszanie/zwiększanie ciągu i ster wysokości oraz kierunku to w sumie bardzo przyjemnie się lata nad pustynią przy czystym niebie w nocy. :)

Ja się wcześniej zatrzymałem na GTA 2, tam też w radiach była masa humoru, a tu to najbardziej mi prowadząca z K ROSE zapadła w pamięć, bo ciągle coś o tych 6 zabitych mężach mówi lub o "miłości" ogólnie. Albo telefony chyba do KDST hehe.

Najlepsze misje to te wyjęte z "Terminatora 2" - nie musisz kierować tylko strzelasz bez ograniczeń amunicji. Teraz w sumie się bawię i zbieram różne samochody ze specjalnymi właściwościami.
Feed your head
Feed your head

przez Nameless 11 sty 2014, 02:35
to dobre dla dzieci

Noooo.....

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Trust me, I'm an engineer.

przez deader 17 sty 2014, 21:42
Nie wytrzymałem, zbyt okazyjna cena była... Kupiłem sobie Far Cry 3 na PS3, przeszedłem już co prawda na xboxie, ale gra była tak zajebista że gościom należy się za nią kasa... Z przyjemnością przejdę po raz wtóry, a i multi obczaję czy fajne 8)

Zaś dziś wcześniej przeszedłem sobie klasyczną Contrę korzystając z emulatora na DS-ie (którego wreszcie "uruchomiłem" po dokupieniu nowej ładowarki i R4) - ta gra nadal jest świetna choć ma ze 25 lat :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Pieprz 17 sty 2014, 22:08
Nameless napisał(a):
to dobre dla dzieci

Noooo.....

Obrazek

Obrazek

Obrazek

od razu przypomniała mi się scena (nie chce mi się szukać) z dead space 2 (?) z wbijaniem szpikulca w oko... pasowałaby tu
Król Balu

Sortuj wg