W jakie gry gracie, co lubicie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Reiben 30 gru 2013, 14:46
Jeśli nigdy nie grałaś Luktar, w gry z tego gatunku to myślę, że coś w miarę przejrzystego żebyś mogła zobaczyć czy w ogóle Ci się podoba tego rodzaju gra, a jednocześnie w miarę nie starego, nie wiem jaką masz specyfikację pc, jak mi podasz to poszukam czegoś dobrego i żeby płynnie Ci chodziło.
Reiben

przez Pieprz 30 gru 2013, 14:46
Luktar napisał(a):już chyba wiem, a gdzie to ściągnąć? Jakieś linki?

poszukaj np. na rarbg.com
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Zupapomidorowa 30 gru 2013, 14:49
Mushroom, w simsach mogę dać upust swoim babskim pragnieniom posiadania ciepłego gniazda i stada dzieci XD
Reiben, ten rywal to realny czy program komputerowy?

-- 30 gru 2013, 14:51 --

Reiben, ja mam dość dobrego kompa bo mi nowy Tomb Raider poszedł i nie zacinał się, a że w tej chwili zapomniałam jakie mam parametry to inna sprawa XD BOSZZZ, wstyd - ukończona Sztuka Mediów a nie wiem z czego składa się mój komp XD
Dawniej Luktar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez deader 30 gru 2013, 14:52
Luktar napisał(a):deader, Skyrim jest w pytkę!

Ba..! Właściwie cały cykl Elder Scrolls, albo szerzej - wszystko co robi Bethesda - jest w pytkę! :D Skyrim po utłuczeniu ostatniego smoka wskazywał ponad 120 h spędzone przy grze, Oblivion - 160, Fallout 3 - 100... Generalnie Bethesda tworzy światy w które totalnie wsiąkam, zawsze jak wypuszczają jakiś tytuł to biorę tydzień urlopu :P
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Reiben 30 gru 2013, 14:53
W single player komputer, jak masz oryginała i znajdą się ludzie to możesz z nimi się zmierzyć, gra z ludźmi zdecydowanie daje więcej frajdy i satysfakcji ze zwycięstwa. Obecnie na Steamie jest promocja, do 5 euro można znaleźć kilka ciekawych, ale lepiej sobie ściągnąć pirata i najpierw sprawdzić mechanizm rozgrywki i czy gra się podoba zanim wyda się nawet te ~20 zł. Mogę Ci Luktar dać dostęp do konta Steam swojego, mam tam kilka ciekawych rtsów, a teraz nie mam czasu na grę przez jakiś czas więc możesz sobie spokojnie używać i sprawdzić czy Ci się to podoba.
Reiben

przez SmutnaTęcza 30 gru 2013, 14:57
Luktar napisał(a):Mushroom, w simsach mogę dać upust swoim babskim pragnieniom posiadania ciepłego gniazda i stada dzieci XD

Otóż to! :great:

przez Reiben 30 gru 2013, 15:01
Luktar napisał(a):Reiben, ja mam dość dobrego kompa bo mi nowy Tomb Raider poszedł i nie zacinał się

A na max ustawieniach graficznych?
Reiben

przez Zupapomidorowa 30 gru 2013, 15:02
Reiben, to umówmy się tak, że za jakiś czas wezmę od Ciebie hasło na konto i zobaczę co w trawie piszczy. Dokładnie za miesiąc po obronie dyplomu :) boję się, że mnie wciągnie a muszę jeszcze zrobić ostatnie korekty pracy mgr ^^
Graliście może w gry które wypuszcza Tale of Tales? Lubię takie eksperymentalne produkcje. Bardzo podobała mi się The Path czy
The Endless Forest.
Dawniej Luktar

przez Reiben 30 gru 2013, 15:03
Ok, nie ma problemu, pisz śmiało wówczas, powodzenia z magisterką :great:
Reiben

przez Zupapomidorowa 30 gru 2013, 15:04
Reiben, hmm, nic nie kombinowałam w ustawieniach w nowym TR. Na "standardzie" grałam. Skyrim też mi ładnie chodził.

-- 30 gru 2013, 15:05 --

Reiben, dziękuję :) no już odczuwam pewne napięcie, ale jeszcze staram się luzować pory bo jutro sylwester :)))
Dawniej Luktar

przez Reiben 30 gru 2013, 15:06
To płynnie pójdzie Ci każda obecnie strategia, tym bardziej, że nie wyszło od dłuższego praktycznie nic z dużą ilością jednostek, co ewentualnie bardziej by obciążyło procesor i grafę.
Reiben

przez eNtropy 30 gru 2013, 18:17
deader napisał(a):
Luktar napisał(a):deader, Skyrim jest w pytkę!

Ba..! Właściwie cały cykl Elder Scrolls, albo szerzej - wszystko co robi Bethesda - jest w pytkę! :D Skyrim po utłuczeniu ostatniego smoka wskazywał ponad 120 h spędzone przy grze, Oblivion - 160, Fallout 3 - 100... Generalnie Bethesda tworzy światy w które totalnie wsiąkam, zawsze jak wypuszczają jakiś tytuł to biorę tydzień urlopu :P

Stary.. ja mam na liczniku 488 godzin a głównych wątków nie dotykałem zbytnio:D
Z tego miejsca chciałbym bardzo serdecznie pozdrowić wszystkich sympatyków hibernacji na całym świecie

przez deader 30 gru 2013, 21:00
eNtropy napisał(a):Stary.. ja mam na liczniku 488 godzin a głównych wątków nie dotykałem zbytnio:D

Na samym Skyrimei, znaczy sie..? Nieźle :D Chętnie i ja bym tyle tam spędził, ale trzeba grać i w inne gry :D Za to zdarza mi się do nich wracać (tzn, do Elder Scrollsów - Morrowinda, Obliviona, Skyrima) i grać innymi postaciami. Za żadnym razem jednak kończyło się w okolicach 30h, to nie było już "TO"... Jedyna gra do której mogę wraać zawsze, wszędzie, i zawsze chętnie rozegrać fabułę do końca - to GTA San Andreas (choć Far Cry i Crysis są blisko...). Przeszedłem chyba na wszystkim na czym wyszła ta gra, niejednokrotnie :D GTA V czuję dołączy do niej w następnych latach.

Battlefield Bad Company 2 - dayumm, do dziś ta pierwsza misja w trakcie II WŚ wgniata mnie w kanapę, jest po prostu WOOOOW, od razu "Cienka Czerwona Linia" mi się przypomina...
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez eNtropy 30 gru 2013, 21:07
deader napisał(a):
eNtropy napisał(a):Stary.. ja mam na liczniku 488 godzin a głównych wątków nie dotykałem zbytnio:D

Na samym Skyrimei, znaczy sie..? Nieźle :D Chętnie i ja bym tyle tam spędził, ale trzeba grać i w inne gry :D Za to zdarza mi się do nich wracać (tzn, do Elder Scrollsów - Morrowinda, Obliviona, Skyrima) i grać innymi postaciami. Za żadnym razem jednak kończyło się w okolicach 30h, to nie było już "TO"... Jedyna gra do której mogę wraać zawsze, wszędzie, i zawsze chętnie rozegrać fabułę do końca - to GTA San Andreas (choć Far Cry i Crysis są blisko...). Przeszedłem chyba na wszystkim na czym wyszła ta gra, niejednokrotnie :D GTA V czuję dołączy do niej w następnych latach.

Battlefield Bad Company 2 - dayumm, do dziś ta pierwsza misja w trakcie II WŚ wgniata mnie w kanapę, jest po prostu WOOOOW, od razu "Cienka Czerwona Linia" mi się przypomina...

ja nei trawie fpsow,szczególnie tych które wychodzą teraz,odmóżdżają na potęge,uwielbiam rtsy, w starcrafta gram od 99 (multi) i w sc2 gralem od wyjscia,obecnie nie gram. do elder scrolls zawsze wróce, szczególnie jeśli bawisz sie w ostre modowanie to te gry starczają ci na lata. Na TES online czekam i węsze ogromną klape.Aha i calą serie metal gear solid propsuje i polecam jesli lubisz mocno fabularne gry
Z tego miejsca chciałbym bardzo serdecznie pozdrowić wszystkich sympatyków hibernacji na całym świecie

Sortuj wg