W jakie gry gracie, co lubicie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Arhol 27 gru 2013, 09:16
Reiben, czekam jeszcze,póki co giery nie kupiłem :P,może kiedyś.
Póki co przymierzam się do disciples III,ewentualnie disc II D: Fajny staroć D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Tyrr 28 gru 2013, 01:30
Z ostatnich dni/tygodni:
The Last of Us - mistrzostwo. 10/10 za całokształt. Wróce do tego nie raz
RDR - dialogi zajebiste, zresztą ogólnie postacie bardzo dobrze wypadły. Grywalność na b.wysokim poziomie, grafika niestety średnia.
Remember Me - cudowny klimat, grafika i grywalność. Jedyny minus to system walki - zbyt mało kombosów, walka staje się trochę nudna po czasie. 8/10

I obecnie naginam w GTA V :mrgreen: Ocena później (chociaż już wiem, że ciężko będzie tą grę sprawiedliwie ocenić)
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

przez eNtropy 28 gru 2013, 07:42
Starcraft 2 - Szczęśliwy mid master terranem ale daje sobie spokój z tym raczej bo za duzo czasu zjadło :)
Z tego miejsca chciałbym bardzo serdecznie pozdrowić wszystkich sympatyków hibernacji na całym świecie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Reiben 28 gru 2013, 09:46
deader, ja nie jestem growym piratem, bo już od dawna ściągnięta gra nie zostaje na moim dysku dłużej niż nawet te ~3 h grania, zawsze wylatuje albo z powodu optymalizacji albo (zdecydowanie najczęściej) dlatego, że wygląda mi na nieciekawą i nie dla mnie. Można powiedzieć, że ściągam skrackowane gry z neta bo producenci lecą obecnie w wielkiego chu... i prawie już nie pozwalają przetestować wcześniej dema.
Reiben

przez rX_ 28 gru 2013, 18:35
Obecnie tylko Liga legend ale w poniedziałek dojdzie nowy komputer i znajdę coś ambitniejszego, jakieś propozycje?
rX_

przez Tyrr 28 gru 2013, 18:44
rX_, jaki masz nick/serwer? :mrgreen:
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

przez monk.2000 28 gru 2013, 18:45
rX_, Skyrim mi całkiem przypadł do gustu z gier nowej generacji. Mass Effect (seria) ciekawy, ale jak dla mnie ciężka gra. Musiałem ją jakoś podświadomie przeżyć, bo potem długo mi się śnił kosmos.

Aktualnie gram w komputerową karciankę od Blizzarda: Hearthstone. Głównie to chyba dla prostoty rozgrywki oraz kolorowej stylizowanej grafiki. Aż mnie wzięła ochota na Warcrafta III.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez rX_ 28 gru 2013, 19:38
Tyrr, na east, nick mogę podać w prywatnej wiadomości ;)

-- 28 gru 2013, 18:40 --

monk.2000, dużo słyszę o skyrim, ogólnie dużo teraz fajnych produkcji wyszło ale skąd na to pieniądze brać :D
rX_

przez monk.2000 28 gru 2013, 19:53
rX_, jak nie jesteś na bieżąco, to sięgaj po produkcje sprzed 2-3 lat. Battlefield 3 jest z 10.2011, a nadal wygląda atrakcyjnie. Szukaj takich tytułów na przecenach. No i kolejna zaleta, mniejsze wymagania. Ja kupiłbym najnowszą grę tylko jako benchmark, albo gdybym nie mógł się doczekać zagrać.

8) Akineton

przez rX_ 28 gru 2013, 20:27
monk.2000, na pewno będę szukał jakiejś gry którą w którą można pograć online.
rX_

przez monk.2000 28 gru 2013, 20:38
rX_, może jakaś gra typu Free to Play, porobiło się trochę tego ostatnio. Jedyny problem, że jeśli chce się być dobrym w to, to często liczy się portfel a nie umiejętności i poświęcony czas. Moim zdaniem dobre są gry internetowe, które tworzą jakąś społeczność graczy wokół. Można wtedy pogadać o grze na forum, łączyć się w klany.

Strzelam: może Neverwinter nowy? Z gier, które miało dobrą recenzję w prasie to GTA V, jest też multi, na pewno bogate.

8) Akineton

przez rX_ 28 gru 2013, 20:45
monk.2000, gruby portfel i dużo czasu trzeba mieć na gry internetowe. Myślałem na Diablo III jeszcze ale tam podobno ludzie handlują na allegro, ebayu przedmiotami więc gra nie jest fair. Poza tym chyba nie ma teraz gry w której nie ma mikropłatności :s
rX_

przez monk.2000 28 gru 2013, 20:50
rX_, zdarzają się. Np. Guild Wars 2 jest grą opartą na zasadzie Buy to Play, czyli bez abonamentu, wystarczy pudełko z grą, mikropłatności też nie ma. Generalnie te gry wydają się podobne, trzeba się znać, żeby wychwycić różnice między nimi i stwierdzić w co warto grać.

8) Akineton

przez Rico 29 gru 2013, 14:36
monk.2000 napisał(a):rX_, może jakaś gra typu Free to Play, porobiło się trochę tego ostatnio. Jedyny problem, że jeśli chce się być dobrym w to, to często liczy się portfel a nie umiejętności i poświęcony czas. Moim zdaniem dobre są gry internetowe, które tworzą jakąś społeczność graczy wokół. Można wtedy pogadać o grze na forum, łączyć się w klany.

Od siebie polecam War Thunder, http://warthunder.com/, lepsze dużo od World of Tanks, czołgi też tam niedługo wejdą, na razie samoloty są, nie liczy się portfel, tylko umiejętności, każdym samolotem można zestrzelić każdy (no może dwupłatem odrzutowca to nie :P).
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

Sortuj wg