W jakie gry gracie, co lubicie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Pieprz 12 gru 2013, 12:46
się wczoraj dowiedziałem że powstaje coś takiego jak Might and Magic X. Trzeba będzie obczaić 8)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez monk.2000 12 gru 2013, 15:48
Ja mam sporo gier chociażby z samego Cd-Action. Mam na oko ponad 100 numerów, większość nowszych, więc gierki też są. Nie zawsze wielkie hity, ale też nie o to chodzi w byciu graczem, by grać tylko w must-havy.

Ostatnio mam problem w zdecydowaniu się w tym w co grać. Musiałbym dobrać jakąś grę do siebie. Wiele z mechanizmów wciągania gracza u mnie nie funkcjonuje. Zabici przeciwnicy nie satysfakcjonują, a odblokowane bonusy przechodzą bez podniety.

Dla mnie to chyba szachy będą dobrym wyborem. Mam pirackiego Fritza 13 i zdobytego za 9zł na promocji Chessmastera XI. Można je wymiennie stosować, bo każda z gier ma jakieś atuty, których nie ma druga.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez deader 12 gru 2013, 16:03
monk.2000 napisał(a):Ja mam sporo gier chociażby z samego Cd-Action. Mam na oko ponad 100 numerów, większość nowszych, więc gierki też są. Nie zawsze wielkie hity, ale też nie o to chodzi w byciu graczem, by grać tylko w must-havy.

Ostatnio mam problem w zdecydowaniu się w tym w co grać. Musiałbym dobrać jakąś grę do siebie. Wiele z mechanizmów wciągania gracza u mnie nie funkcjonuje. Zabici przeciwnicy nie satysfakcjonują, a odblokowane bonusy przechodzą bez podniety.

Też nałogowo kupuję CDA, pod kątem dodawanych gier właściwie dopiero w dwóch ostatnich latach jestem "usatysfakcjonowany", bo zazwyczaj dawali coś co już wcześniej miałem/grałem, natomiast ostatnio zaczęli dodawać całkiem fajne gierki nie z najwyższej półki ale ciekawe (Shank, I Am Alive).

Odblokowywanie bonusów mnie nie kręci, mordowani przeciwnicy dużo bardziej, ale ostatnio najlepiej wchłaniam to co ma do opowiedzenia dobrą historię. Stąd też GTA V to dla mnie gra roku. Na drugim biegunie zajebistości są oldskulowe gierki z poprzedniego jeszcze wieku które ostatnio katuję częściej niż nowe produkcje.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Rashid 12 gru 2013, 22:37
Ostatnio zacząłem katować Victorie 2 zajebista gierka, jak zresztą większość gier Paradoxu. Grał ktoś może ?

Co sądzicie o ostatnim humble bundle ?
Escytalopram 0Mg
Mianseryna 0Mg

przez monk.2000 12 gru 2013, 22:52
Rashid, nie grałem. Jak widzę ile tych gier powychodziło ostatnio to się łapię za głowę. Kiedyś z kumplami mieliśmy parę gier do wyboru i robiły wrażenie. Teraz trochę siedzę w świecie gier, ale bardziej chyba mnie to przytłacza. Nawet do głupiego pasjansa sobie dorabiam jakąś filozofię. Zdecydowanie za dużo się zastanawiam, ale jakoś dam sobie radę chyba.

Kiedyś socjalizacja w grupie rówieśników polegała na wymianie płytami, pomocą w przechodzeniu gry, kopiowaniem u kumpla, który miał nagrywarkę, licytacjami na sprzęt, kto ma silniejszą machinę i co komu pójdzie. Zacne czasy. Teraz każdy ma internet, pieniądze, może grać w co chce, o ile w ogóle będzie grał, a nie siedział z dziewczyną i oglądał filmy o wampirach.

Czasem wchodzę na stronkę CD-Action jeszcze i czytam newsy.

CDA, Coca-Cola, Radeon, Windows, WNT, Denon, to nieliczne marki, które mają u mnie pierwszeństwo.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez deader 13 gru 2013, 09:03
DUST 514 - przyczajony hicior. Włączyłem wczoraj "na chwilkę" po czym wojowałem przez 2 godziny. Chyba spędzę tam jeszcze trochę czasu.

przez clavia 16 gru 2013, 11:04
Ja gram głównie w kierki.

przez SmutnaTęcza 16 gru 2013, 19:47
Znalazłam wśród płyt Worms World Party, Worms Armageddon i jeszcze pewną inną grę, ale żadna z nich nie chce mi działać na lapku. :evil: A szkoda, bo pograłabym z chęcią w Wormsy. :why:

przez Reiben 16 gru 2013, 19:50
Rashid napisał(a):Ostatnio zacząłem katować Victorie 2 zajebista gierka, jak zresztą większość gier Paradoxu. Grał ktoś może ?

Nie grałem, chciałem kiedyś spróbować bo podobno to jest najbardziej ekonomiczna strategia Paradoxu. Jedna rzecz mnie tylko zniechęca- starszy silnik graficzny, mimo, że to ma bardzo małe znaczenie to jednak przesiadając się z EU IV, które trochę pomęczyłem czułbym krok wstecz.
Reiben

przez Arhol 18 gru 2013, 17:56
deader, worto ruszać bfa 4?
Na alledrogo keye po 70 plnów,i się zastanawiam :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez cs16 27 gru 2013, 01:29
Counter Strike 1.6 Świetna gierka ;)

Poniżej przesyłam link do pobrania.
http://chomikuj.pl/Counter-Strike.1.6

przez deader 27 gru 2013, 01:35
Kestrel napisał(a):deader, worto ruszać bfa 4?
Na alledrogo keye po 70 plnów,i się zastanawiam :mrgreen:

Nie będę doradzał, bo to gry do multi głównie. Najprostsze rozwiązanie - kupuj grę z serii która dotąd ci pasowała.

W ogóle to ostatnie dni mam mega radochę, wszędzie promocje, na Steamie, na PSN... Dziś nawet L4D2 za darmo rozdawali :yeah: Kupiłem za grosze Crysis 3 i Bad Company 2 na PS3, na Steamie zaś tyle tytułów że miejsca na dysku mi zaczyna brakować...

przez Reiben 27 gru 2013, 02:47
A mi nie nic z tych promocji Steamowych kompletnie nie interesuje, no ale mi przez całą dekadę podobało się może z 5 gier :lol:
Zresztą i tak są to promocje nawet po tych obniżkach drogie dla Polaka, za dlc do EUIV, które zawiera jakąś ścieżkę dźwiękową dla jednego państwa i kilkadziesiąt losowych wydarzeń 2,99 euro czyli ponad 12 zł, pfff...za tyle to Supreme Commandera kupiłem ze 3 lata temu :]

Kestrel, a nie czytałeś/slyszałeś, że BF4 jest zabugowany, że chyba ze 4 łatki już wydali a niedawno inwestorzy złożyli pozew przeciwko EA za wprowadzenie ich w błąd. Nie grałem, nie znam się, ale skoro nawet fani są zawiedzeni i gra wciąż wymaga poprawek to może poczekaj jeszcze trochę, oszczędzisz sobie nerwów i trochę kasy ;)
Reiben

przez deader 27 gru 2013, 09:07
Reiben napisał(a):Zresztą i tak są to promocje nawet po tych obniżkach drogie dla Polaka, za dlc do EUIV, które zawiera jakąś ścieżkę dźwiękową dla jednego państwa i kilkadziesiąt losowych wydarzeń 2,99 euro czyli ponad 12 zł, pfff...za tyle to Supreme Commandera kupiłem ze 3 lata temu :]

Co jakiś czas w pismach branżowych przewijał się regularnie temat "piracimy bo gry są za drogie, obniżcie ceny to przestaniemy piracić". Tego typu teksty nadsyłali czytelnicy, zabierając głos w dyskusjach o piractwie. I redaktorzy zwracali uwagę na pewien fakt: ceny gier cały czas spadają. W latach 90tych kupno oryginalnej gry to była nie lada inwestycja. Zarówno na PC jak i na konsole, że wspomnę choćby gry na Nintendo 64 kosztujące po 350 pln w 1997 roku (!!!). Ceny jednak wraz z powiększaniem się rynku - maleją. I daje się to bardzo łatwo zauważyć, ZWŁASZCZA na PC, gdzie gry szybko trafiają w obieg wtórny czyli do "Kolekcji Klasyki", "Taniej Gry" czy jeszcze innej serii wydawniczej tego typu. Na PS3 duży tytuł AAA rok po premierze jak się ma farta - może udać się wyrwać za 100 pln. Na PC zaś - po roku grę można czasem znaleźć dodaną do gazety...

Piractwo nadal istnieje.

Redaktorzy na teksty "jakby gry były tańsze to bym nie piracił" jawnie się już śmieją. Bo sprawa wygląda tak, że jak bardzo nie obniżono by ceny - dla niektórych będzie zawsze "za drogo". Ten dodatek za 3 Euro czyli 12 złotych kosztuje o kilka groszy taniej niż paczka fajków. To jest wielki wydatek..?

Ja nie jestem jakimś bogaczem, ale Max Payne 3 wraz ze wszystkimi DLC za 28 pln to serio dobry deal był...

Sortuj wg