W jakie gry gracie, co lubicie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Tyrr 27 lis 2013, 05:11
Od niedawna mam PS3 - dajcie tytuły jakiś MUST PLAY gier (najlepiej tych eksluzywnych z PS3 bo jeśli będzie również na PC to na pewno wybiorę PC)
Z tego co wiem na dzień dzisiejszy: Heavy Rain (i przypuszczalnie Beyond Two Souls), God Of War 3, na pewno Dark Souls (niby jest na pc ale sterowanie to jakiś średnio śmieszny żart), Mortal Kombat, Killzone 2 i 3 (chociaż FPSy na padzie to też jakiś żart, ale podobno z kontrolerem move działa b.dobrze)
Podajcie również (jeśli znacie) jakieś tytuły gier do dzieci (siostrzeńce) najlepiej na move ale nie musi być. Jakieś przygodówki itp
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

przez Reiben 27 lis 2013, 05:18
Mortal Kombat masz na PC w lepszej oprawie graficznej i chyba z dodatkowymi postaciami z dlc, tzw. komplete edition

na PS3: Red Dead Redemption, The Last of Us, Uncharted; dla dzieci: Rayman Origins, LittleBigPlanet
Reiben

przez deader 27 lis 2013, 09:47
Tyrr napisał(a):(chociaż FPSy na padzie to też jakiś żart, ale podobno z kontrolerem move działa b.dobrze)

Ehh. FPSy na padzie to "żart" pecetowców których nie stać na kupno drugiego czy trzeciego sprzętu do grania więc wymyślają najróżniejsze teorie spiskowe żeby jakoś uzasadnić swój nieuzasadniony hejt. Gram na padzie w FPSy od dobrych kilku lat, nawet na kompie jak gram to podłączam pada. Więc to że FPSy na padzie to nie żart tylko tzw. bullshit. Granie na Move zapewne przypomina sterowanie na Wii - do którego też początkowo podchodziłem nieufnie, ale dałem radę w końcu jakoś ogarnąć. Mimo to pada uznaję za najlepszy kontroler do gier akcji, Move/Wiilot za bardzo "latają" po ekranie IMO.

Tak czy siak - na PS3 do ogrania koniecznie (oprócz już wyżej wymienionych):
- Resistance 1/2/3
- Uncharted 1/2/3
- Heavenly Sword
- Motorstorm 1/2
- Flower
- Journey
- Shadow of the Colossus HD
- Metal Gear Solid HD Collection
- Silent Hill HD Collection
- GTA V

Dla dzieci - cokolwiek co ma Ratchett and Clank w nazwie.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Enii 30 lis 2013, 09:03
Dla dzieci na ps3
-Rachet & Clank - cała seria, fajnie rozbudowana platformówka przygodowa
- Legend of the Guardians - lata sie sową
-Harry Potter
-Rayman < cała seria>

Jak juz jest troszke starszy to:
-Assasin's cread < zreszta cała seria jest fajna>
- Uncharted <
- Książe Persji

I reszta
-Space Marine
-F1 2011
-Need for Speed
-Grand Turismo 5
- Kill zone 2
-Polskie Siły Specjalne
-nail'd < motory i quady
-Home Front
-Rainbow six
-MafiaII
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

przez Nameless 30 lis 2013, 10:06
Kup abonament ps+ i gry masz za darmo. Po kilka na miesiąc. W grudniu Grid 2, Guacamelee! i Uncharted 3. Warunek? Grasz tylko wtedy jak jesteś w abonamencie i gry raz ściągnięte nigdy nie przepadają. Cena 60zł -3m, 200zł - rok. Zwraca się praktycznie po miesiącu, dwóch.
Trust me, I'm an engineer.

przez deader 30 lis 2013, 17:30
Właśnie rozważam kupno abonamentu ps+ jak mi sprzęt wróci z naprawy. Pamiętam że kiedyś można się było dzielić grami pomiędzy użytkownikami, wie ktoś czy to nadal funkcjonuje? Ostatnie wieści jakie o tym pamiętam, to że ograniczono możliwość dzielenia się do 2 użytkowników. I czy na gry z abonamentu ps+ też to działa?

A, i mam też pytanie-ogłoszenie: ma ktoś walającego się po strychu, niepotrzebnego Pegasusa?? ;)

przez rotten soul 01 gru 2013, 15:28
deader,
A, i mam też pytanie-ogłoszenie: ma ktoś walającego się po strychu, niepotrzebnego Pegasusa?? ;)

A mało to emulatorów jest? Swego czasu odświeżałem sobie wspomnienia z mojej prehistorii gier. Lepiej zostawić te wspomnienia w spokoju, bo można sobie je zniszczyć.
rotten soul

przez deader 01 gru 2013, 17:06
rotten soul napisał(a):deader,

A mało to emulatorów jest? Swego czasu odświeżałem sobie wspomnienia z mojej prehistorii gier. Lepiej zostawić te wspomnienia w spokoju, bo można sobie je zniszczyć.

:shock:

Nope, nie dla mnie. Konsole to moje hobby, uwielbiam starocie, mam całkiem niezłą nerd-stację i właśnie właściwie jedyne czego mi brakuje do "pełni szczęścia" to Megadrive i Pegasus; Megadrive mało u nas był popularny, za to Pegasusów było mnóstwo. Może ktoś ma niepotrzebny? ;) Może ktoś sprawi że mój "ołtarzyk oldskulu" będzie kompletny..? ;) Mam emulatory Pegasusa nawet na te konsole które już stoją pod TV, ale to nie to samo co samemu wdusić kartridż w trzeszczącą, plastikową obudowę... :P Dla mnie to trochę jak z winylami sprawa, można bez problemu ściągnąć mp3 z sieci, ale o ile lepiej "smakuje" mi odegrane z czarnego krążka...

Więc oznajmiam że mój gameroom z podziękowaniem przyjmie wszelki oldskulowy złom który u kogoś niepotrzebnie zalega :D
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

przez Nameless 01 gru 2013, 17:33
HEHE a ja mam megadrive'a. Co to za konsola pod tv? Saturn?

przez deader 01 gru 2013, 17:49
Nameless napisał(a):HEHE a ja mam megadrive'a. Co to za konsola pod tv? Saturn?

Yup ;) Jedna z moich ulubionych, do dziś fajnie sobie zrobić z kumplami czasem "turniej" w Sega Rally ;)

przez Po prostu maciek 01 gru 2013, 17:55
Ja tam gram w Fife 14 :)
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez Tyrr 01 gru 2013, 22:54
Enii, co najmniej połowa z tego co napisałaś/eś (?) jest dostępna na PC. GT5 akurat mam bo była w zestawie z konsolą i lekko mówiąc tragedia. Te lepsze fury git majonez ale te "gorsze" wyglądają strasznie.

Jak się kupuje ten abonament? I co dokładnie z tego mam? Zapodajcie jakimś linkiem

edit: a tak btw ukończyłem God of war 3 (ukończyłem to złe słowo bo mam zamiar przejść jeszcze raz na najtrudniejszym) i dzisiaj zabrałem się za Heavy Rain
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

przez Nameless 01 gru 2013, 23:07

przez Ziomal4321a 08 gru 2013, 03:13
Gram głównie w FPS, Sportowe i Wyścigi

Obecnie na tapecie: Battlefield 3, Far Cry 3, F1 2013, Grand Theft Auto IV (chyba kupię X360 by zagrać w GTAV, ciągle mnie to kusi!,a grałem u kumpla na PS3 miazga!), no i Max Payne 3
"Przeszłość to ziejąca otchłań, próbujesz od niej uciec, ale im dłużej uciekasz, tym głębsza, straszniejsza rośnie za tobą. Jej krawędzie ocierają twoje pięty. Ale musisz odwrócić się i stawić jej czoła"

Sortuj wg