W jakie gry gracie, co lubicie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez SmutnaTęcza 20 lis 2013, 22:15
UnityMitford napisał(a):ja gram głównie w Simsy, Heroesy, Minecrafta i wszystko do czego się dorwę z serii Tycoon :mrgreen:

Simsy! Przybij piątkę :D

Pograłabym w Europa Universalis :105: Ale nie mam :lol:

przez Reiben 20 lis 2013, 22:18
Aurora92 napisał(a):Pograłabym w Europa Universalis :105: Ale nie mam :lol:

:shock: :105:
A ja się szarpnąłem za kieszeń :lol: warto było- Mołdawię zaaneksowałem, Krzyżaków też, baa nawet Austrię podbiłem całą i Branderburgię pewnego razu 8)

-- 20 lis 2013, 22:18 --

i to w trybie ironman na hardzie :mrgreen:
Reiben

przez pczdz 20 lis 2013, 22:23
Heroes of Might and Magic III , a konkretnie dodatek WOG - RULEZ... :yeah:

Heroes III - WoG Bastion Test nowego miasta
Mężczyźni kochają się w kobietach, które interesują się nimi. Kobiety wręcz przeciwnie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez UnityMitford 20 lis 2013, 22:25
Aurora92 napisał(a):
UnityMitford napisał(a):ja gram głównie w Simsy, Heroesy, Minecrafta i wszystko do czego się dorwę z serii Tycoon :mrgreen:

:mrgreen: na moim zjebanym systemie działają tylko Simsy 1, ale za to pobrałam sobie wszystkie dodatki i jest zajebiście : D
UnityMitford

przez SmutnaTęcza 20 lis 2013, 22:28
UnityMitford napisał(a):
Aurora92 napisał(a):

:mrgreen: na moim zjebanym systemie działają tylko Simsy 1, ale za to pobrałam sobie wszystkie dodatki i jest zajebiście : D

Ja mam Simsy 3, a 2 gdzieś głęboko w szufladzie leży :mrgreen:

Wampirza rodzinka <3

przez UnityMitford 20 lis 2013, 22:36
Aurora92, w 3 może raz grałam, fajne możliwości, ale jakoś nie mogłam do grafiki przywyknąć
2 najlepsza zawsze
ale 1 teraz doceniam, gram najwięcej w Abrakadabrowie i ogarnęłam, że można mieć smoka nawet i w ogóle :mrgreen:

pczdz, nie umiem grać w heroes 3, tylko 5, nie wiem
UnityMitford

przez SmutnaTęcza 20 lis 2013, 22:37
Reiben napisał(a):

A ja się szarpnąłem za kieszeń :lol: warto było- Mołdawię zaaneksowałem, Krzyżaków też, baa nawet Austrię podbiłem całą i Branderburgię pewnego razu 8)

Rozmawiałam kiedyś o tej grze z kumplem. Mieliśmy takie piękne plany odwrócenia biegu historii Pomorza... :105:

przez Reiben 20 lis 2013, 22:41
Aurora92 napisał(a):
Reiben napisał(a):

Rozmawiałam kiedyś o tej grze z kumplem. Mieliśmy takie piękne plany odwrócenia biegu historii Pomorza... :105:

Zależy, którego, zachodnie jest we władaniu Pomerani i ją zwasalizowałem, no a Krzyżaków wcieliłem, wybiłem i spaliłem, cholerne von Jungingeny
Reiben

przez SmutnaTęcza 20 lis 2013, 22:54
Reiben napisał(a):Zależy, którego, zachodnie jest we władaniu Pomerani i ją zwasalizowałem, no a Krzyżaków wcieliłem, wybiłem i spaliłem, cholerne von Jungingeny

Całe Pomorze - od Gdańska po Rostock :mrgreen: To były piękne czasy... :105:

przez Reiben 20 lis 2013, 23:02
Generalnie ciężko jest coś zagarnąć na zachód od Polski, bo tam należą do Holy Roman Empire i zadzierasz wtedy z krajem Imperatora czyli w zasadzie zawsze Austrią. Dlatego mimo, że długo miałem z nimi sojusz to jak udało mi się zdobyć silniejszy sojusz z Francją to skorzystałem z okazji żeby razem z nią sklepać Austrię i narobić jej trochę zamętu zmuszając do wyzwolenia Tyrolu i zerwania stosunków z Bohemią. Pomeranie kiedyś zaaneksuje, na razie kolej Silesi, którą stworzyłem z dwóch zabranych prowincji Bohemii i stworzyłem z nich wasala Silesią bo inaczej Austria kazała by mi je zwrócić Imperium a wtedy nie chciałem się nie zgodzić i narazić się na wojnę z Austrią. Ogólnie byłbym najlepszym królem Polski ever 8) :lol:
Reiben

przez SmutnaTęcza 20 lis 2013, 23:06
Reiben napisał(a):Generalnie ciężko jest coś zagarnąć na zachód od Polski, bo tam należą do Holy Roman Empire i zadzierasz wtedy z krajem Imperatora czyli w zasadzie zawsze Austrią. Dlatego mimo, że długo miałem z nimi sojusz to jak udało mi się zdobyć silniejszy sojusz z Francją to skorzystałem z okazji żeby razem z nią sklepać Austrię i narobić jej trochę zamętu zmuszając do wyzwolenia Tyrolu i zerwania stosunków z Bohemią. Pomeranie kiedyś zaaneksuje, na razie kolej Silesi, którą stworzyłem z dwóch zabranych prowincji Bohemii i stworzyłem z nich wasala Silesią bo inaczej Austria kazała by mi je zwrócić Imperium a wtedy nie chciałem się nie zgodzić i narazić się na wojnę z Austrią. Ogólnie byłbym najlepszym królem Polski ever 8) :lol:

Jaki skromny :lol: :mrgreen:

Nie no, teraz jeszcze bardziej chce mi się grać! :mrgreen: kto mi kupi na urodziny albo święta?

przez monk.2000 20 lis 2013, 23:10
A mnie ten temat dołuje. Czytam jakie fascynujące wrażenia macie od grania. Ja się za to nie wciągam i gra jest taka satysfakcjonująca jak mycie naczyń na punkty.

Ale żeby nie było offtopu, przechodzę Lego Batmana i zbliżam się powoli do odblokowania całej gry. Zobaczymy, czy uda się osiągnąć 100%.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Reiben 20 lis 2013, 23:13
monk.2000, mnie też to zbytnio nie bawi (anhedonię mam na całkiem przyzwoitym poziomie) nawet ta jedyna na przestrzeni wielu lat gra, która mi się podoba, mimo, że i tak wady dostrzegam i potrafię się znudzić. Po prostu chcę żeby Polska choć raz była potężna i rozbiła Austrię, Niemców (bo Prusy to se już nie powstaną) i Rosję ;D

-- 20 lis 2013, 23:13 --

no i Turków naturalnie
Reiben

przez deader 20 lis 2013, 23:50
hania33 napisał(a):Call of Duty Ghost , ale zawiodlam sie.. :roll:

Ja na razie włączyłem tylko pierwsze pół godziny, początek epicki ale potem "wjeżdża" standardowy CoD, tak więc... poczeka aż skończę GTA :D

Reiben napisał(a):Ja bym tylko w Planetside 2 chciał trochę pograć jakbym miał odpowiedni kombajn i jakichś sensownych ludzi do współpracy, a i tak pewnie znudziłbym się po tygodniu.

Do tego nie trzeba jakiegoś strasznego kompajna, nawet na moim trupie x XP chodził. Inna sprawa że odinstalowałem grę po półgodzinie, nie znoszę takiego gameplay'u: respawn, 5 minut biegu do miejsca walki, headshot od snajpera - respawn, 5 minut biegu na pole walki... Planetside 2 skomentuję ulubionym zwrotem Beavisa i Butthead'a - "THIS SUCKS!"

monk.2000 napisał(a):A mnie ten temat dołuje. Czytam jakie fascynujące wrażenia macie od grania. Ja się za to nie wciągam i gra jest taka satysfakcjonująca jak mycie naczyń na punkty.

Nie martw się, ja też nie mam już z grania takiej podjary jak kiedys. Teraz z "aktualnych" tytułów gram nieprzerwalnie tylko w GTA V, a poza tym - to raczę się oldskulem, w sensie - mam kolekcję starych konsol, z poprzedniego wieku, gry mieszczą się nc CDkach więc wychodzi tanio jak barszcz; wygląda to tak że wypalam dziennie 3-4 gry w każdą gram 10 minut i jestem "nagrany" na dany dzień.

Inna sprawa ze jakiś sentyment musisz czuć, bo w avatarach często u ciebie widzę motywy z Gothic'a (pierwsza część to było TO... a ja nie znoszę klimatów fantasy!)
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Sortuj wg