W jakie gry gracie, co lubicie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez deader 13 lis 2013, 02:00
Reiben, no tak, ale właśnie w Crysis takie rzeczy mają większe znaczenie - to są gry eksploracyjne, masz ogromne przestrzenie, multum możliwości wykonania zadań - dużo swobody, jest czas na przyglądanie się detalom. A CoD to szybka sieciowa naparzanka (i dlatego tak dobrze się sprzedaje) - tam teoretycznie nie powinieneś mieć czasu żeby przyglądać się wodzie, a wypatrywać nadlatujących granatów ;) Ja tam nad tym tak nie rozpaczam, jak mnie nachodzi ochota to sobie właśnie po prostu odpalam Crysis czy Far Cry 3 i tam się cieszę pierdółkami :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Reiben 13 lis 2013, 02:19
Jak uważasz, masz inne priorytety, mnie już zawody na najszybsze palce nie interesują, chciałbym ciekawej historii i świetnej oprawy. Ja Crysisa za grę eksploracyjną bynajmniej nie postrzegam, ot nieco większa przestrzeń, w przypadku jedynki bo grając jakieś 1/4 w 2 i 3 to już jakby mniejsza przestrzeń i większa liniowość. Dla mnie każda gra, która ma kampanię offline i się jako taka sprzedaje powinna mieć na względzie przyzwoitą fizykę otoczenia, inaczej powinna być jak ten najnowszy Counter Strike typowo sieciówką i po kilkanaście euro chodzić.

Ja się jarałem zwiastunami z nowej części RTS'a Command & Conquer, ładnie to naprawdę wyglądało, powiedziałbym, że byłby najlepiej wyglądający RTS jak dotąd, a tu niedawno przeczytałem, że projekt skasowano, beta testy nie wyszły, mechanika rozgrywki chyba skopana po całości. Tragedia w tym gatunku, chyba się już nigdy nie doczekam wojennej strategii, nad której grafiką się rozpłynę, niby jest świetnie wyglądający Wargame ale w rzeczywistości jeśli nie chcesz dostawać regularnie po dupie to uroku tej gry nie doświadczysz lub w bardzo niewielkim zakresie, ponieważ rozkazy wydajesz raczej z wyższej perspektywy na symbolach jednostek.

Reiben

przez wilzyx 13 lis 2013, 03:30
Szukam compadre do l4d2 i dotu 2. pls respond :3
Hope rides alone

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez deader 13 lis 2013, 08:56
Reiben napisał(a):mnie już zawody na najszybsze palce nie interesują

Mnie też nie, ale to nie znaczy że gra jest słaba, tylko że nie jestem jej targetem ;) Jeśli po wojennym FPSie oczekujesz "dobrej historii" to jak dla mnie to jest dziwne trochę. Mnie w nowych CoD'ach irytuje właśnie ta na siłę wciskana fabuła, najbardziej podobały mi się odsłony starsze, drugowojenne, gdzie jedyną fabułą był krótki rys historyczny na tle kilkunastu sekund czarno-białych materiałów filmowych z lat 39-45 i - do boju, tłuc szwaba! Kartka z briefingiem na ekranie ładowania - i jazda! :D Fabuła? Nie ta seria. Half-Life, Halo, Killzone, Resistance, Far Cry, Timesplitters, F.E.A.R., wspominane Red Faction - to są serie z co najmniej przyzwoitymi fabułami. Fabuła w CoD odbiera mi w pewnym stopniu sens gry, bo pierwsza część zachwyciła mnie tym poczuciem że jestem tylko jednym nic nie znaczącym żołnierzykiem pośrodku wojennych operacji, na które nie mam wpływu. Teraz protagoniści ratują prezydentów, polują na terrorystów... Nie dla mnie. Ale tak jak nie widzę sensu w narzekaniu w CoD na wodę, tak samo nie widzę sensu narzekać na fabułę - jest jak jest, piszę się na to albo nie. Wiem że w swojej klasie jest bardzo dobry, że to nie moja klasa to już inna sprawa...

Zresztą mam sprawdzony patent na docenienie grafy w nowych grach. Odpuść sobie granie na jakiś rok-dwa, po tym czasie powróć do grania, ale tylko w produkcje sprzed 2000 roku, i po kilku tygodniach odpal sobie nowe Call of Duty. Działa cuda :D

przez Reiben 15 lis 2013, 15:54
Dead Island- chyba jestem za stary jednak już na gry, bo jak to jest ta najlepsza gra z zombie to ja odpadam z elektronicznej rozrywki pierwszoosobowej, znudził mi się ten tytuł po pół godzinie :P
Reiben

przez deader 16 lis 2013, 01:27
Reiben napisał(a):Dead Island- chyba jestem za stary jednak już na gry, bo jak to jest ta najlepsza gra z zombie to ja odpadam z elektronicznej rozrywki pierwszoosobowej, znudził mi się ten tytuł po pół godzinie :P

A mi o dziwo podszedł bardzo, mimo że zombie wolę w filmach niż grach :D Na tyle że przeszedłem grę 1,5 raza - jeden raz sam i raz po połowy z kumplem przez net. Aczkolwiek nie powiedziałbym że to najlepszy FPS o zombich, to raczej RPG o zombich, najlepszym FPSeem o zombich jest klasyczne Left 4 Dead IMO.

Co do odpadania z elektronicznej rozrywki, to to co proponowałem wyżej jest pół żartem - ale i pól serio. Dwa-trzy lata "odpoczynku" od gier dobrze robią, bo na przestrzeni takiego czasu postęp jest gołym okiem widoczny.

przez nerwosol-men 16 lis 2013, 14:38
assassin's creed 4 i jazda ..................
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

przez MamSwojePoglady 20 lis 2013, 20:49
FPS, Heroes & Generals :smile: gra ktoś może?

przez hania33 20 lis 2013, 20:51
Call of Duty Ghost , ale zawiodlam sie.. :roll:
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez Reiben 20 lis 2013, 21:13
MamSwojePoglady napisał(a):FPS, Heroes & Generals :smile: gra ktoś może?

To jedna z tych niby f2p co to w fazie beta od dawien dawna siedzi?
Reiben

przez MamSwojePoglady 20 lis 2013, 21:21
Reiben, tak, w marcu będzie pełna. Naprawdę udana gra, moim zdaniem.

przez Reiben 20 lis 2013, 21:24
Ja bym tylko w Planetside 2 chciał trochę pograć jakbym miał odpowiedni kombajn i jakichś sensownych ludzi do współpracy, a i tak pewnie znudziłbym się po tygodniu.
Reiben

przez UnityMitford 20 lis 2013, 21:26
ja gram głównie w Simsy, Heroesy, Minecrafta i wszystko do czego się dorwę z serii Tycoon :mrgreen:
UnityMitford

przez MamSwojePoglady 20 lis 2013, 22:14
UnityMitford, która część Heroes? :D

Sortuj wg