W jakie gry gracie, co lubicie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez wilzyx 11 lis 2013, 15:24
Kestrel napisał(a):wilzyx, łe,mipo zawsze impossibru do grania mi się wydawał,mam ujowe micro skills.
Phantom assasin,viper,sven,chałos najt,tymi carry lubię męcyć.
z supportów,warlockiem,golem na ryj zawsze na propsie D: .

hfAon7S7fL4

Swojego czasu też mi się wydawało, że to też trudne. Parę godzin ćwiczenia z botami i już byłem w microwaniu na poziomie średnim. Ach pamiętam też czasy kiedy trollowałem team przeciwnika i zrobiłem carry dazzla. Oczywiście wygraliśmy i wszyscy mieli ból dupy, że ich support zmiata :lol:
Hope rides alone

przez slow motion 11 lis 2013, 15:43
Mushroom, jestem dziwna, więc może mi się odwidzi :P

wilzyx, W TWD grałam z moim facetem. Teraz czekam na spolszczenie The Wolf Among Us tego samego twórcy. Dziękuję za tytuły.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez wilzyx 11 lis 2013, 15:46
slow motion napisał(a):Mushroom, jestem dziwna, więc może mi się odwidzi :P

wilzyx, W TWD grałam z moim facetem. Teraz czekam na spolszczenie The Wolf Among Us tego samego twórcy. Dziękuję za tytuły.

Podsunełaś mi pewien pomysł z Biggbim..możesz mi powiedzieć kiedy wyszło spolszczenie do TWD? Po każdym epizodzie czy też na koniec serii?
Hope rides alone

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lord Kapucyn 11 lis 2013, 16:01
wilzyx, Nie powiem Ci dokładnie, bo my w pierwszym sezon TWD graliśmy nieco po premierze, ale wtedy już było dostępne wszystkie 5 epizodów i spolszczenie do nich-wydaje mi się, że spolszczenie dopiero wyszło na koniec serii, ale nie jestem pewien.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez wilzyx 11 lis 2013, 16:09
Dark Passenger napisał(a):wilzyx, Nie powiem Ci dokładnie, bo my w pierwszym sezon TWD graliśmy nieco po premierze, ale wtedy już było dostępne wszystkie 5 epizodów i spolszczenie do nich-wydaje mi się, że spolszczenie dopiero wyszło na koniec serii, ale nie jestem pewien.

Oficjalnie czy fanowskie?

mini-przeróbka klimatu końcówki TWD
Hope rides alone

przez Arhol 11 lis 2013, 16:23
wilzyx, dazzyl nie jest zły że swoją nieśmiertelnością i op debuffem armora : D
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez wilzyx 11 lis 2013, 17:56
Kestrel napisał(a):wilzyx, dazzyl nie jest zły że swoją nieśmiertelnością i op debuffem armora : D

ale jako carry? jak się nie jest dendim to wywołuje coś takiego śmiech
Hope rides alone

przez Arhol 11 lis 2013, 17:57
wilzyx, Na pabixach zawsze można potrollować.
A dendi to co wyprawiał na midzie podczas ostatnich mistrzostw to poezja była,zdjęcie gyro z aegisem pod fontannę : D
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez wilzyx 11 lis 2013, 17:59
Kestrel napisał(a):wilzyx, Na pabixach zawsze można potrollować.
A dendi to co wyprawiał na midzie podczas ostatnich mistrzostw to poezja była,zdjęcie gyro z aegisem pod fontannę : D

Jakieś porady co do countrowania od na midzie? Wiem, że razor i viper jest niezły a co oprócz tego..hmm :lol:
Hope rides alone

przez Arhol 11 lis 2013, 22:25
wilzyx, silencera bym próbował,tylko nie wiem jak z zasięgiem silence'a,trolling abaddonem może? :mrgreen:
Moderator

przez deader 11 lis 2013, 23:18
wilzyx napisał(a):Deader- W Xbone nie przeszkadza ci to, że nie ma tak naprawdę na prawdę pewności czy jesteś szpiegowany przez zintegrowaną kamerkę? U mojej osoby wywołuje tą paranoję..tak samo jak Origin, który niby nie sprawdza prywatnych danych, a swojego czasu był pewien gość, który postnął na internatach jakoby mu Origin sprawdzał wszystkie informację w telefonie. Z drugiej strony od czasów afery Snowdena, chyba mam osobiście w dupie czy ktoś może mnie szpiegować czy nie.. Będą chcieli to i tak się dostaną.

Nahh... Dzisiaj każda apka na Androidzie przy instalce chce dostęp do wszystkich twoich danych i sprawdza twoją rodzinę do dziesięciu generacji wstecz czy przypadkiem nie ma żydowskich korzeni, więc kamerka z XbOne mi nie wadzi :P A tak serio, to:

1. Jestem anty-spikowcem więc wierzę że "podglądactwo" będzie ściścle prawnie uregulowane i M$ będzie się tych wytycznych trzymał
2. Jakby coś miało szpiegować, to czemu dopiero kamerka z XbOne..? Czemu już nie obecne na rynku Kinect czy PSEye..?
3. Konsole HD mam w domu podłączone tak że jednym pstryknięciem na listwie włączam/wyłączam dopływ prądu zarówno do konsol jak i do TV, jako że do telewizora nie mam podpiętej telewizji a jedynie konsole i kompa - to włączam całość tylko kiedy gram, przez resztę czasu wszystko jest odłączone
4. Nie robię przed konsolą rzeczy które dla kogokolwiek miałyby jakikolwiek potencjał na materiał do podglądania - ot, siedzę se na kanapie z miną zombie i pukam w przyciski, nic ekscytującego

i, chyba najmniej ważne i najważniejsze jednocześnie:

5. W tej rundzie M$ może mnie pocałować w d..., w tej generacji sprzętu na pewno pierwszy sprzęt kupię od Sony! :mrgreen: PS4 wydaje mi się i ciekawsze, i "fajniejsze", i tańsze od XbOne. Na mojej "liście wymarzonych zakupów" z kategorii "nowe konsole" XbOne jest na 3, może nawet 4 miejscu bo najpierw chciałbym zainwestować w PS4, później w którąś z Androidowych maleństw - Ouya, M.O.J.O. albo Gamestick bardziej mnie w tym momencie interesują niż nowy Xbox. Szczególnie Gamestick mnie "podbił", jeśli tylko sprosta hajpowi...

When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Pieprz 11 lis 2013, 23:24
deader, przypomniał mi się fajny filmik który ostatnio widziałem apropo XB i PS :)
oglądać tylko na fullscreenie

Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez deader 11 lis 2013, 23:30
Mushroom, he hee :pirate: Ja tam nie jestem fajbojem, Xbox też dobra maszyna tylko jak na mój gust za dużo grzybów w tym barszczu, kinect mnie nie jara, TV nie oglądam, na FB prawie nie istnieję - M$ leci w stronę "multizadaniowego potwora" bardziej niż Sony, stąd tym razem - sympatyzuję z Japończykami ;)
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Reiben 12 lis 2013, 14:31
Coś mi się wydaje, że EA znów dostanie gównianą nagrodę :D

tak właśnie wygląda obecnie rynek gier- byle coś wypuścić jak najszybciej żeby zgarnąć zyski, a później najwyżej się połata jak gracze będą się bardzo burzyć, tym śmieszniejsze w dobie ciągnących się czasem w cholerę długo alfa, beta testów, za które w dodatku teraz często się płaci żeby mieć dostęp, nie dość, że mają rzeszę testerów to w dodatku środki finansowe szybko aby grę dopracować, a tu wciąż wychodzą jeden za drugim buble na pc.
Reiben

Sortuj wg