W jakie gry gracie, co lubicie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez deader 05 lis 2013, 10:34
rotten soul napisał(a):deader,
Nie zaliczam jej do RTS-ów. To strategia turowa, z walką w czasie rzeczywistym.

A, to nie wiedziałem.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Reiben 05 lis 2013, 18:13
W dodatku strasznie nędzna poza 2 częścią Medieval'a i Shogunem nowym- podobno, bo w niego akurat nie grałem. Seria Total War to taka namiastka strategii uproszczona bardzo i oparte całkowicie na bitwach, które wcale nie powalają z powodu słabej inteligencji AI i powtarzalności. Takie moje zdanie ;)
Reiben

przez deader 05 lis 2013, 18:41
Mi się podobały tylko dwa RTSy przez całą moja "karierę gracza": Diuna 2 oraz Homeworld. Ten drugi nawet dziś wygląda całkiem ładnie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lord Kapucyn 05 lis 2013, 18:56
deader napisał(a):
Dark Passenger napisał(a):Nic mi tak nie sprawiło ostatnio radości jak gra w Rayman Legends na cooperativie. :mrgreen:

Próbowałem pyknąć, ale ta gra tak rzyga tęczą, że wymiękłem :P No ale zdaję sobie sprawę ze w co-opie może być fajniej ;) Dla mnie najlepszy co-op to Left 4 Dead i Gears of War, ale nie jestem pewien czy na piecach jest split-screen.

Ta gra specjalnie rzyga tęczą i jest przerysowana, ale humor, mnóstwo zaszytych aluzji do dzieł współczesnej kultury masowej i ścieżka dźwiękowa bazującą na wykonach realnych zespołów decyduje o jej sile. Żałuj, że nie dotarłeś do muzycznych leveli. ;)

There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Reiben 05 lis 2013, 19:09
A ja chyba zassam se nowe wyścigi Sonic'a, te co się też lata tam i pływa, no nie pamiętam tytułu, czasem jak patrzę na takie właśnie łatwostrawne ale cholernie grywalne i legendarne marki to myślę, że to jest właśnie esencja wirtualnej rozgrywki, a nie te nieudolne próby realizmu czy hiper uber akcji w ówczesnych np. fpsach od kalki i na szynach.
Reiben

przez deader 05 lis 2013, 19:51
Dark Passenger, zdaje się że wypalałem to sobie na xboxa, więc płyta powinna się gdzieś pałętać - może jeszcze kiedyś pyknę. Z platformówek to od jakiegoś miesiąca "zabieram się" za odnowionego Flashbacka, ale coś mi to nie wychodzi - GTA skutecznie odsysa od innych pozycji :P Choć można powiedzieć że pewien ruch już wykonałem - zassałem całkiem dobrze działający emulator SNESa na telefon i pograłem chwilę w oryginał :P

Nowe Call of Duty już zassane, zaraz wezmę się za wypalanie, może na chwilę mnie oderwie od odnowionego San Andreas ;)

przez Reiben 05 lis 2013, 20:08
deader, podziel się później opinią o nowym Codzie, ja tylko sporadycznie pogrywałem w serię Modern Warfare, ale czytałem, że przeciętnie dobre oceny zbiera Ghosts, a na pc najprawdopodobniej nie chciało im się optymalizować stąd wysokie wymagania, zwłaszcza te dziwne 6gb ramu.
Reiben

przez deader 05 lis 2013, 21:48
Reiben, właśnie mi się wypala druga płytka, pewnie jeszcze dzisiaj pyknę z godzinkę. Z ocenami CoD to jest śliska sprawa, bo gra ma z jednej strony przepotężną bazę fanów, a z drugiej - ogromną liczbę hejterów. Pierwsze opinie jakie sobie dziś poczytałem na xbox360iso są - bez niespodzianki - w tonie: "meh, znowu CoD, co za żen, wypuściliby w końcu coś innego, choć sam nie wiem co" :P Jako że zaopatrzyłem się w dvd-ki to wypalę też instalkę Battlefielda 4, będę mógł porównać. Ale BF4 to już na bank nie dzisiaj...

przez Arhol 05 lis 2013, 22:01
czekam na opinie o obu fpsach :pirate:
a z tym codem,to się zastanawiam,na 4k ramu by nie poszedł? :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez deader 05 lis 2013, 22:13
Reiben napisał(a):wysokie wymagania, zwłaszcza te dziwne 6gb ramu.

Kestrel napisał(a):a z tym codem,to się zastanawiam,na 4k ramu by nie poszedł? :pirate:

:shock: Ależ jestem zacofany jeśli chodzi o zalecane aktualnie konfiguracje pieca, luknąłem czego potrzebuje CoD i zdębiałem. Te 6 giga RAMu to jedno, ale też 40 na HDD do instalki też mnie rozbroiło. No i widzę że Winda XP już w ogóle nie wspierana :evil:

przez Reiben 05 lis 2013, 22:13
Podobno się nie uruchamia nawet, jaja jakieś :pirate: układy z producentami gpu to rozumiem ale, że z tymi od kości pamięci :lol:
dla mnie oczywiste, że mieli w dupie optymalizację na pc i dmuchają na zimne
Reiben

przez 1234qwerty 05 lis 2013, 22:37
deader,
No i widzę że Winda XP już w ogóle nie wspierana

Widocznie się nie opłaca.
98 już od dawna nie jest wspierany ;)

przez Arhol 05 lis 2013, 22:45
Codów się trzymam nie powiem,tylko i wyłącznie z sentymentu,sama gra stała się "dupiata" od mw 2 imho.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez 1234qwerty 05 lis 2013, 22:47
Podobno się nie uruchamia nawet, jaja jakieś układy z producentami gpu to rozumiem ale, że z tymi od kości pamięci
dla mnie oczywiste, że mieli w dupie optymalizację na pc i dmuchają na zimne

Nowy COD ma w wymaganiach 6 gb ramu bez których się nie uruchamia, ale najlepsze jest to, że w rzeczywistości korzysta jedynie z dwóch :P

Użytkownicy forum Guru3D zauważyli, że Call of Duty: Ghosts w maksymalnych ustawieniach graficznych korzysta tylko z od 1,5 do 2 GB RAM-u, a więc znacznie mniejszej ilości niż ta, która widnieje w minimalnych wymaganiach sprzętowych. Mimo to gra nie uruchomi się, jeśli nie będziemy posiadali co najmniej 6 GB pamięci.

http://www.cdaction.pl/news-35618/call- ... oadem.html

Haha :lol:

Sortuj wg