W jakie gry gracie, co lubicie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Reiben 02 lis 2013, 12:31
Sniper Elite Nazi Zombie Army 2 :mrgreen: ot takie strzelanie do kurczaków pod postacią nazizstowskiej armii zombi, liniowe do bólu, chyba niczym nie różniące się od jedynki, czasem jakiś zabawny replay z bullet timem jak posyła się kulkę w łeb Szkopowi, dobre na pół godziny relaksu i poćwiczenia strzału z myszki do gibających się celów :D pograłem 30 min no bo nie dość, że Szwaby to jeszcze zombie :105:
Zaskoczyły mnie rozsądne wymagania, to chyba ostatnia strzelanka, która chodzi mi na wysokich detalach i jeszcze z aa x4 i jakimiś bajerami jak rozmycia itp. O dziwo gra za 10,99 ojro na Steamie, czyli tak jak należałoby, bo często się zdarza, że za takie lajtowe gierki wołają sobie od 35 wzwyż.

-- 02 lis 2013, 12:37 --

Widzę, że dużo tu fanów rpg'ów, nie znam się zbytnio czy to taki rodzaj akurat ale może tak, więc obadajcie sobie może Path of Exile, jest za darmo ale chyba zawiera jakąś rozgrywkę z AI.
Reiben

przez Tyrr 02 lis 2013, 16:19
Coś tu była gadka o FPS'ach z dobrą fabuła. FAR CRY 3! A sama postać głównego anty bohatera jest jedną z najlepszych w całej histori gamingu imo.
Do tego na pewno dochodzą Bioshocki i Half Life'y
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

przez deader 02 lis 2013, 16:51
O, widzę ominęła mnie dyskusja o RPGach :P Więc i tak dorzucę 3 grosze: w opozycji do niektórych, strasznie podobają mi się "ułatwione" RPG, czyli - zarówno cały Elder Scrolls, jak i Fallouty od Bethesdy; Mass Effect rządził, Deus Ex był ekstra... Generalnie nie szalałem nigdy za bardziej tradycyjnymi, dopiero ta "nowa generacja" przypadła mi do gustu.

Reiben napisał(a):Sniper Elite Nazi Zombie Army 2 :mrgreen:

Nie grałem w zombiaczy dodatek, ale samo Sniper Elite 2 wymiatało, od kiedy ją skończyłem, to w każdym kolejnym FPSie odczuwałem tęsknotę za "rentgenem" :lol:

Tyrr napisał(a):Coś tu była gadka o FPS'ach z dobrą fabuła. FAR CRY 3! A sama postać głównego anty bohatera jest jedną z najlepszych w całej histori gamingu imo.
Do tego na pewno dochodzą Bioshocki i Half Life'y

FC3 był świetny, ale jak dla mnie bardziej jako gra niż jako opowieść. Byłem bardzo wkurzony że Vaas'a ubijało się już w połowie gry bo to był naprawdę fajnie zrobiony czarny charakter - szczerze mówiąc nie jestem w stanie przypomnieć sobie kogo utłukiwało się na końcu, czyli musiała to być znacznie mniej oryginalna postać... No, ale gameplay był prze, jedna z niewielu gier która sprawiała że oprócz głównego wątku robiłem też "pierdółki" typu polowania itd.; właściwie jak nad tym myślę to z FC3 też jest fajny RPG :P

"Bioszoki" i "Halflajfy" miały jak dla mnie dobrą, zapamiętywalną fabułę tylko w pierwszych odsłonach - potem poziom spadał (IMO)
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Masked_Man 02 lis 2013, 17:10
deader, pogrywasz jeszcze w MW3? Bo ja do multi wrocilem przed 2 dniami :P
Masked_Man

przez deader 02 lis 2013, 18:07
Masked_Man napisał(a):deader, pogrywasz jeszcze w MW3? Bo ja do multi wrocilem przed 2 dniami :P

Hehe a ja dziś patrzyłem na Allegro po ile chodzi, bo chcę się pozbyć :P Zresztą mam w wersji na PS3, które od roku leży zepsute :P

przez Reiben 02 lis 2013, 21:37
deader, w Sniper Elite V2 chciałem zagrać właśnie krótko po premierze ale moja leciwa grafa HD4830 nie dawała rady, z tego co widzę to fajnie wygląda otoczenie, te kamienice itd., typowy klimat okresu wojennego, podobno jednak słabo z AI i fragmenty ze skradaniem są denerwujące, takie opinie czytałem. W 2014 szykuje się kolejna część, w Afryce, widziałem jakiś czas temu, taki nijaki zwiastun tego. Natomiast te 2 gry z zombie są całkiem całkiem hehe, jedyne co mi nie odpowiada jak dotąd po jakiejś godzinie rozgrywki to to, że mogli się jednak pokusić o to żeby głowa zombiaka w hełmie nie rozpryskiwała się tak samo jak ta nieprzyodziana albo w czapce (niczym arbuz potraktowany z shotguna), tak samo kwestia strzałów ze snajperki- skoro z dystansu kładziesz delikwenta strzałem niemal wszędzie, czy to w płuca, w żołądek, to bezsensu jest zupełnie, że z bliskiej odległości kilku metrów już raczej tak się nie dzieje i lepiej walić w czerep. Mniej zręcznie niż w reszcie fpsów też mi się porusza i celuje, ale to chyba wina mojej myszki albo odzwyczajenia się od gryzonia na kablu :shock:
Reiben

przez Lord Kapucyn 03 lis 2013, 00:23
Nic mi tak nie sprawiło ostatnio radości jak gra w Rayman Legends na cooperativie. :mrgreen:
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez deader 03 lis 2013, 02:36
Reiben napisał(a):deader, w Sniper Elite V2 chciałem zagrać właśnie krótko po premierze ale moja leciwa grafa HD4830 nie dawała rady, z tego co widzę to fajnie wygląda otoczenie, te kamienice itd., typowy klimat okresu wojennego, podobno jednak słabo z AI i fragmenty ze skradaniem są denerwujące, takie opinie czytałem.

Aj, bo ludziom się w dupach poprzewracało, nie wiem czego oni oczekują po GRZE. Nie może być "niesłabego AI" w grze o snajperstwie, bo to oznaczałoby że gracz pizgnie płytą o ścianę po godzinie próby grania, kiedy to zaliczy 66 zgonów tuż za pierwszym winklem, bo snajper sterowany przez ultra-AI zdmuchnie go jak tylko wystawi zza owego winkla nos, nie dając nawet szansy na dostrzeżenie skąd nas utrupiają. Dla mnie gra była zajebista, perfekcyjnie wykonany strzał, kładący dwóch szwabów jedną kulą, przy kamerze pięknie pokazującej jak nabój przebija tkanki, kości i organy ofiar na tyle zaspokajały mojego Mrocznego Pasażera że nie zwracałem uwagi na takie detale.

Dark Passenger napisał(a):Nic mi tak nie sprawiło ostatnio radości jak gra w Rayman Legends na cooperativie. :mrgreen:

Próbowałem pyknąć, ale ta gra tak rzyga tęczą, że wymiękłem :P No ale zdaję sobie sprawę ze w co-opie może być fajniej ;) Dla mnie najlepszy co-op to Left 4 Dead i Gears of War, ale nie jestem pewien czy na piecach jest split-screen.

przez Reiben 03 lis 2013, 02:45
deader napisał(a):Dla mnie gra była zajebista, perfekcyjnie wykonany strzał, kładący dwóch szwabów jedną kulą, przy kamerze pięknie pokazującej jak nabój przebija tkanki, kości i organy ofiar na tyle zaspokajały mojego Mrocznego Pasażera że nie zwracałem uwagi na takie detale.

O to to :) dawno nie miałem takiego ubawu z wirtualnej rozgrywki jak tu gdy jedną kulą położyłem 4 nazi zombie, ten wytrącony rotujący pocisk kończący podróż gdzieś na nodze ostatniej ofiary, a po drodze trafiający w 'zombie boomera' wieńcząc dzieło wybuchem :brawo:
Reiben

przez deader 03 lis 2013, 02:58
Reiben, no właśnie - to jest idealny przykład gry w której gameplay "robi" całość: nieważna była fabuła, nieważna zgodność historyczna - po prostu samo grańsko było przyjemne :)

przez Kiya 03 lis 2013, 03:27
Obrazek

Czy to nie jest coś pięknego? ^^
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez Reiben 03 lis 2013, 04:10
to piękniejsze, przynosiło się na dyskietce do domu ze szkoły :lol:
Obrazek
Reiben

przez AmberMouse 03 lis 2013, 16:57
Są tutaj jacys fani żużla? No, a oczywiscie co za tym idzie, gier żużlowych?

przez deader 03 lis 2013, 17:08
Kiya napisał(a):Obrazek

Czy to nie jest coś pięknego? ^^

No ba! :D Hit na świetlicy w podstawówce :D I to normalnie, "legalnie", zainstalowany przez pana od informatyki, dostępna dla wszystkich z klas 1-8 :D Dzisiaj pewnie byłaby afera, nagłówki w "Fakcie" itd...

Do dziś w to gram BTW :P Robo-Hitler rządził :D

Sortuj wg