W jakie gry gracie, co lubicie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez deader 31 paź 2013, 10:54
torres napisał(a):Reiben, grać w FIFE na pirata to tak jakby grać w demo. Największą przyjemność sprawia gra przez neta

A jak ktoś nie lubi grać z przypadkowymi dzieciakami / bluzgatorami i generalnie woli zabawę "po swojemu"? To tak jak stwierdzić że granie w CoD w singla jest bez sensu bo największą przyjemność daje koszenie ludzi w multi. Fakt jest taki, że nie każdy lubi rozgrywki przez sieć - ja najlepszym przykładem - i od developerów oczekuję że zapewnią dopracowane tryby zarówno sieciowe jak i offline.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Reiben 31 paź 2013, 10:55
torres napisał(a):Reiben, grać w FIFE na pirata to tak jakby grać w demo. Największą przyjemność sprawia gra przez neta, a 14 jest dużo lepsza od 13, przede wszystkim realistyczniejsza. A w FM czasem zagram ale kończy się to przeważnie nieprzespaną nocą. Mam jeszcze FM 12, nie kupowałem nowszej wersji bo gram tam zajebistą karierę, a od wersji 13 weszła głupia opcja z tymi podatkami.

No ja akurat uważam, że tryb online Fify to mega syf :] 99% dzieciarni grającej Realem lub Barceloną na pełnych automatach w podaniach, strzałach itd., martretujących jedynie pada żeby wykręcić super zwody, sry ale to nie jest futbol, to jest futsal ;/
Do tego gra online zamieniała mi się zawsze w mega arcadówkę od bramki do bramki, nie wiem jak to się dzieje, ale tak jakby EA zrobiło żeby wszelkie mechanizmy taktyczne drużyn w sieci szlag trafił, aby był totalnie ofensywny futbol, który miałby niby wszystkich cieszyć :?

-- 31 paź 2013, 10:56 --

o właśnie deader :smile:

-- 31 paź 2013, 11:00 --

a już szczyt poirytowania kiedy wygrywając z kimś mecz ten ze złości na końcu nie wciskał potwierdzenia i musiałem sobie 5 min czekać oglądając wszystkie replay'e, statystyki itd., nie lubię grać z ludźmi w większość gier, ludzie mnie wkurwiają
Reiben

przez EmInQu 31 paź 2013, 11:12
Kanastę, Call of Duty, Brothers in Arms, Medal of Honor, Socom, Shellshock.
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez torres 31 paź 2013, 11:42
deader, co innego strzelanki, co innego FIFA. Ja też wolę przechodzić gry jak jest ciekawa fabuła niż strzelać do różnych no-lifów ale FIFA to jednak inna bajka. Po prostu gra z komputerem, który wszystko wygrywa na najwyższym poziomie jest trochę bez sensu a źle się czuję grając na niższych poziomach :P Gram zawsze też karierę żeby potrenować przed meczami w sieci ale własnie największą zabawą jest przechodzenie do wyższych lig.

Reiben, nie musisz grać Realem lub Barceloną, ja przewaznie wybieram drużyny, które mają mniej gwiazdek. A co jest złego w graniu na automatach? Jeden woli tak drugi inaczej, ja np na ręcznych ustawieniach czuję się jakbym w ogóle nie mógł podać tam gdzie chcę, zawodnicy się nie wystawiają tak jak trzeba.

Do tego gra online zamieniała mi się zawsze w mega arcadówkę od bramki do bramki, nie wiem jak to się dzieje, ale tak jakby EA zrobiło żeby wszelkie mechanizmy taktyczne drużyn w sieci szlag trafił, aby był totalnie ofensywny futbol, który miałby niby wszystkich cieszyć :?

Eee jakoś nie zauważyłem. Po prostu ludzie grają bardziej ofensywnie niż komputer i to jest właśnie fajne. Jakby gra miała być do bólu realistyczna to połowa meczów to byłyby bezładne kopaniny, a tak w każdym meczu są emocje i właśnie o to chodzi w grze. A ten element w 14 właśnie poprawili względem 13 bo gra już nie jest taka płynna. Pod tym względem teraz jest chyba najbardziej wyważona.

przez deader 31 paź 2013, 11:50
torres napisał(a):deader, co innego strzelanki, co innego FIFA. Ja też wolę przechodzić gry jak jest ciekawa fabuła niż strzelać do różnych no-lifów ale FIFA to jednak inna bajka. Po prostu gra z komputerem, który wszystko wygrywa na najwyższym poziomie jest trochę bez sensu a źle się czuję grając na niższych poziomach :P Gram zawsze też karierę żeby potrenować przed meczami w sieci ale własnie największą zabawą jest przechodzenie do wyższych lig.

Jak dla mnie wcale nie co innego, ostatnio tłukłem z bananem na mordzie w Shadow Warrior, nie powiedziałbym pół słowa o czym jest ta gra jakbyś mnie zapytał bo przeklikiwałem wszystkie cutscenki - liczyło się że gra miała zajebisty gameplay, włączałem ją żeby pociachać mieczem potwory a nie dla fabuły. W CoD od gdzieś tak mniej więcej 2 części też na fabułę nie zwracałem uwagi, po prostu - wojna, bum, tratatatata, jebut! Bulletstorm? Coś tam na jakiejś planecie BUUUM TRARTATATATATA SWISSSSS JEBUT! ;) Akurat w strzelankach najczęściej fabuła ma naprawdę drugorzędne znaczenie, nielicznym tylko udało się mnie zainteresować historią. Jak fabuła to GTA albo Silent Hill bądź podobne.

przez Kiya 31 paź 2013, 12:21
deader, ja mimo, że oglądam te wszystkie filmiki to i tak nigdy nie rozumiem o co chodzi w fabule :mrgreen: (mówię w ogólności o grach, nie o tych o których rozmawiacie)
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez torres 31 paź 2013, 12:54
deader, zagraj sobie w Wolfensteina, ta gra jest zajebista pod względem fabuły. Nie lubię tylko bezmyślnie chodzić i strzelać. To już lepiej ciupać w FIFĘ :)

przez deader 31 paź 2013, 13:10
Kiya napisał(a):deader, ja mimo, że oglądam te wszystkie filmiki to i tak nigdy nie rozumiem o co chodzi w fabule :mrgreen: (mówię w ogólności o grach, nie o tych o których rozmawiacie)

Może japońskie tylko widziałaś? :P

torres napisał(a):deader, zagraj sobie w Wolfensteina, ta gra jest zajebista pod względem fabuły. Nie lubię tylko bezmyślnie chodzić i strzelać. To już lepiej ciupać w FIFĘ :)

Chodzi ci o Wolfa 3D, Return to Castle Wolfenstein, czy o Wolfenstein z 2009? Bo przeszedłem wszystkie ;) Zakładam że mówisz o tym ostatnim, bo w pierwszym fabuła sprowadzała się do "przejdź 8 labiryntów, w 9 utłucz bossa", w "Return..." były jakieś bzdury o nieumarłych nazistach, a w tym z 2009... jeszcze większe bzdury, Krąg z Krzyżowej jako ruch oporu, no padłem ze śmiechu jak to usłyszałem po raz pierwszy :D Ale - nie zmienia to faktu: zajebiście się strzelało do szwabów ;) Wszystkie części mi się podobały.

FPS z dobrą fabułą? Jak dla mnie np. Bioshock (pierwszy), Deus Ex'y, Far Cry'e, Half-Life (pierwszy)... A jakbym miał wymienić generalnie najlepsze fabuły w grach ever to byłyby to w kolejności:

- Silent Hill 2
- Metal Gear Solid 3
- Max Payne 2
- Heavy Rain
- GTA: San Andreas (i potencjalnie GTA V aczkolwiek jestem dopiero w 2/3 fabuły więc z pewnym kredytem zaufania tu umieszczam)

Jak widać mimo że moim najulubieńszym gatunkiem generalnie są FPSy to ani jeden nie znalazł się na liście najlepszych fabuł... :)

przez torres 31 paź 2013, 22:11
Właśnie o ten z 2009 chodzi. Fajna fabuła, najlepsza jeśli chodzi o FPSy, w które grałem.

przez deader 01 lis 2013, 00:23
torres napisał(a):Właśnie o ten z 2009 chodzi. Fajna fabuła, najlepsza jeśli chodzi o FPSy, w które grałem.

Mi się gra podobała, fabuła raczej drugorzędna, ale to tylko moja opinia. Najważniejsze jest właśnie to że gra nam obojgu się wydaje fajna, nieważne z jakich powodów.

przez Miro 01 lis 2013, 05:16
Digital Combat Simulator, ARMA 3, czasem statki ;)
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

przez Lord Kapucyn 01 lis 2013, 11:52
Poleccie jakas gre z przedzialu 1999-2013, jakikolwiek gatunek. Warunki dwa- musi miec multipleyera(ale nie sieciowke, tylko dla 2 osob przy jednym pc z podzielonym ekranem albo turami), warunek dwa-musi byc zaje.bista.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Pieprz 01 lis 2013, 12:13
heroes of might and magic 3 albo 5
wipeout HD (ale to na PS3)
Everything you do, think, or say
is in the pill you took today.
Król Balu

przez Sorrow 01 lis 2013, 14:38
Dark Passenger napisał(a):Poleccie jakas gre z przedzialu 1999-2013, jakikolwiek gatunek. Warunki dwa- musi miec multipleyera(ale nie sieciowke, tylko dla 2 osob przy jednym pc z podzielonym ekranem albo turami), warunek dwa-musi byc zaje.bista.

Target z 1997. Wiem że to wcześniejsze ale gra na dzielonym ekranie jest epicka. Szczególnie że są ciemne rejony gdzie nic nie widać bez noktowizora i sterowane zdalnie jeżdżące ładunki wybuchowe z kamerką.
No i snajperkę i chainguna które są OP :D .

I ten soundtrack :D :
http://www.youtube.com/watch?v=N2oUUVjlyWE

Sortuj wg