W jakie gry gracie, co lubicie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Lord Kapucyn 29 wrz 2013, 18:58
Ja ostatnio skończyłem Risen 2 +dlc. Jako casualowe action RPG całkiem ok.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Reiben 29 wrz 2013, 19:19
Do końca tego roku ciekaw już jestem tylko 3 tytułów na PC: Raven's Cry od polskiego Reality Pump, Sherlock Holmes: Crimes and Punishments i Planetary Annihilation, ciekawe czy choć jeden wciągnie mnie dłużej niż godzinę ;]
Reiben

przez deader 30 wrz 2013, 19:06
Zassałem "Shadow Warrior" na pieca i mimo że na razie pograłem ledwo z pół godzinki, to podoba mnie się :) Zwłaszcza przez fajnie zrobiony analogowy tryb gry kataną, przypominający Dead Island. Nie wiem jak myszką, ale padem całkiem fajnie można kontrolować kąty ciosów. Najssss :twisted: Szkoda tylko że, zdaje się, levele są nowe a nie stare-zrimejkowane...
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Reiben 30 wrz 2013, 20:49
Nigdy nie zrozumiem grania w fpsy na padzie jak bardzo czułe by nie były gałki ;) Ja pograłem w Shadow Warrior może 15 min, mi się nie spodobało, no ale po pierwsze u mnie nawet na high wszystko i antyaliasingu x2 tekstury i krawędzie nie są satysfakcjonujące a klatek ledwo ponad 30, myślę, że gra jest napisana głównie pod directx11 a hd6850 dość słabo sobie radzi z nimi, a po drugie to mnie już żaden fps nigdy nie wciągnie...chyba, że Half Life 3 ;p
Reiben

przez deader 30 wrz 2013, 21:31
Detale mam ustawione średnio-wysoko, minimalną rozdzielczość i rzucone na TV - z moją wadą wzroku i tak nie doceniłbym niuansów AA itp. bajerków :D Więc mam taki bonus, że nie gryzie mnie po oczach jak mam zapuszczoną nową produkcję nie w full detalach, ba, nie chce mi się zmieniać systemu na 7 więc direcx10 tez u mnie nie wchodzi w grę :P A co do pada, to zależy do jakiej gry, w Counter Strike'a bym padem nie pograł :) W gry typu Shadow Warrior czy CoD-y gra mi się bez problemu, po prostu - kilka lat z padem w łapie, a praktyka czyni mistrza ;)

Inna sprawa że ciekawi mnie że ludzie podchodzący nieufnie do pada w FPSie, bez problemu grają w GTA bez kierownicy :P

przez Arhol 01 paź 2013, 22:53
Nigdy się nie nauczyłbym gry w fpsy na konsoli... po prostu mi się nie widzi,mycha musi być.

Btw,ktoś prócz mnie uważa że MoH:warfighter był guwnem? (pisownia celowa)
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez deader 01 paź 2013, 22:59
Kestrel napisał(a):Nigdy się nie nauczyłbym gry w fpsy na konsoli... po prostu mi się nie widzi,mycha musi być.

Btw,ktoś prócz mnie uważa że MoH:warfighter był guwnem? (pisownia celowa)

Też tak kiedyś myślałem, ale się naumiałem :P i teraz już nawet jak na kompie gram to podpinam pada, dla mnie wygodniejsze. Ale co tam kto woli.

I owszem, ten MoH był gufnem. Jeszcze "jedynka" była ok, a tu nie dotrwałem do 3 misji nawet, nuuuuuda, byyyyyyło.

przez Sorrow 01 paź 2013, 23:29
Z tego co pamiętam, to nie dało się zrobić wspólnego multi dla PC i konsol bo gracze na myszkach niszczyli tych na padach.

przez Arhol 01 paź 2013, 23:33
Też tak kiedyś myślałem, ale się naumiałem :P i teraz już nawet jak na kompie gram to podpinam pada, dla mnie wygodniejsze. Ale co tam kto woli.

I owszem, ten MoH był gufnem. Jeszcze "jedynka" była ok, a tu nie dotrwałem do 3 misji nawet, nuuuuuda, byyyyyyło.

To podziwiam,mnie szlag trafiał.

Mohera przeszedłem,w multi pograłem,za gówno uznałem.
na dodatek żadna inna gra aż tak nie grzała pudła,a przecież bf 3 na tym samym silniku graficznym i nie dawał aż tak po piórach.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez carlosbueno 01 paź 2013, 23:55
ja ostatnio grałem w familiadę, milionerów i 1 z 10-ciu ;) ale chyba tu nikt w takie prymitywne gry nie grywa. No i pogrywam czasem w symulacje piłki nożnej ale głównie żeby zapamiętywać a czasem i manipulować statystyki zawodników. ;)
Największy Forumowy Maruda

przez deader 05 paź 2013, 21:44
Muszę ci Reiben podziękowac, bo Shadow Warrior okazał się zajebisty :D Na tyle że oderwał mnie od GTA na kilka godzin :D I ciekawostka swego rodzaju, chyba pokazująca na czym polegają różnice w postrzeganiu tej czy tamtej gry między nami - gram sobie w tego SW wspomniane już kilka godzin, gram na kompie z ustawieniai grafiki w większości ustawionymi na "średnie" i na directX 9, więc szału nie ma; fabuła - jakaś tam jestm, ale przyznam się że przeklikuję, po pierwszym dialogu z beznadziejnym dubbingiem jaki usłyszałem uznałem że i tak nie obchodzi mnie o co chodzi z historią w tej grze. Natomiast gram z zajebistym bananem na mordzie, bo rozgrywka jest super zrobiona. Jest prostacka - gra to seria obszarów na których wypadaja na ciebie demony lub ludzie w iości X, połączone krótkimi korytarzykami. Spluwy w grze - nie powalają, mimo możliwości ulepszeń to nie są spluwy z oryginalnego SW (tak samo jak levele), ale - katana!! Katany właściwie, bo ma się do dyspozycji kilka. Walka kataną w tej grze jest mistrzowska - mocno kojarzy mi się z systemem z Dead Island, ale jeszcze bardziej urozmaicony. Sprawdziłem też jak się gra myszą - w odróżnieniu od DI, gdzie analogowa walka była dostępna tylko na padzie, tak w SW też myszą można walczyć "analogowym" stylem, tj. samemu decydować o kącie cięcia kataną przeciwnika, który "rozkraja" się zgodnie z tym ruchem. Masakra, rzeź, gore, zajebioza!!! :D Ten jeden element sprawia że od gry nie mogę się po prostu oderwać bo strasznie fajnie niszy popracowego wkurwa :) Mogłoby tylko być więcej ludzi-przeciwników, zamiast dziwnych demonów, ale... nadal zajebioza.

przez Pieprz 05 paź 2013, 21:46
słyszeliście o remaku Flashback? Uwielbiałem tą grę jako gówniarz. Bedę musiał koniecznie obczaić.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez deader 05 paź 2013, 21:58
Mushroom napisał(a):słyszeliście o remaku Flashback? Uwielbiałem tą grę jako gówniarz. Bedę musiał koniecznie obczaić.

Słyszałem i aż za bardzo nie chcę się za dużo dowiadywać żeby się zbyt nie napalać :P Też za dzieciaka przekatowałem Flashbacka, dziesiątki razy.

EDIT: Lol, to już wyszło :D Sprawdzam :D

http://www.computerandvideogames.com/42 ... ap-review/

przez Pieprz 05 paź 2013, 22:01
Tak? O super, ciekawe czy na pc też jest. Idę obczaić reckę na YT.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Sortuj wg