W jakie gry gracie, co lubicie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Lord Kapucyn 29 wrz 2013, 18:58
Ja ostatnio skończyłem Risen 2 +dlc. Jako casualowe action RPG całkiem ok.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Reiben 29 wrz 2013, 19:19
Do końca tego roku ciekaw już jestem tylko 3 tytułów na PC: Raven's Cry od polskiego Reality Pump, Sherlock Holmes: Crimes and Punishments i Planetary Annihilation, ciekawe czy choć jeden wciągnie mnie dłużej niż godzinę ;]
Reiben

przez deader 30 wrz 2013, 19:06
Zassałem "Shadow Warrior" na pieca i mimo że na razie pograłem ledwo z pół godzinki, to podoba mnie się :) Zwłaszcza przez fajnie zrobiony analogowy tryb gry kataną, przypominający Dead Island. Nie wiem jak myszką, ale padem całkiem fajnie można kontrolować kąty ciosów. Najssss :twisted: Szkoda tylko że, zdaje się, levele są nowe a nie stare-zrimejkowane...
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Reiben 30 wrz 2013, 20:49
Nigdy nie zrozumiem grania w fpsy na padzie jak bardzo czułe by nie były gałki ;) Ja pograłem w Shadow Warrior może 15 min, mi się nie spodobało, no ale po pierwsze u mnie nawet na high wszystko i antyaliasingu x2 tekstury i krawędzie nie są satysfakcjonujące a klatek ledwo ponad 30, myślę, że gra jest napisana głównie pod directx11 a hd6850 dość słabo sobie radzi z nimi, a po drugie to mnie już żaden fps nigdy nie wciągnie...chyba, że Half Life 3 ;p
Reiben

przez deader 30 wrz 2013, 21:31
Detale mam ustawione średnio-wysoko, minimalną rozdzielczość i rzucone na TV - z moją wadą wzroku i tak nie doceniłbym niuansów AA itp. bajerków :D Więc mam taki bonus, że nie gryzie mnie po oczach jak mam zapuszczoną nową produkcję nie w full detalach, ba, nie chce mi się zmieniać systemu na 7 więc direcx10 tez u mnie nie wchodzi w grę :P A co do pada, to zależy do jakiej gry, w Counter Strike'a bym padem nie pograł :) W gry typu Shadow Warrior czy CoD-y gra mi się bez problemu, po prostu - kilka lat z padem w łapie, a praktyka czyni mistrza ;)

Inna sprawa że ciekawi mnie że ludzie podchodzący nieufnie do pada w FPSie, bez problemu grają w GTA bez kierownicy :P

przez Arhol 01 paź 2013, 22:53
Nigdy się nie nauczyłbym gry w fpsy na konsoli... po prostu mi się nie widzi,mycha musi być.

Btw,ktoś prócz mnie uważa że MoH:warfighter był guwnem? (pisownia celowa)
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez deader 01 paź 2013, 22:59
Kestrel napisał(a):Nigdy się nie nauczyłbym gry w fpsy na konsoli... po prostu mi się nie widzi,mycha musi być.

Btw,ktoś prócz mnie uważa że MoH:warfighter był guwnem? (pisownia celowa)

Też tak kiedyś myślałem, ale się naumiałem :P i teraz już nawet jak na kompie gram to podpinam pada, dla mnie wygodniejsze. Ale co tam kto woli.

I owszem, ten MoH był gufnem. Jeszcze "jedynka" była ok, a tu nie dotrwałem do 3 misji nawet, nuuuuuda, byyyyyyło.

przez Sorrow 01 paź 2013, 23:29
Z tego co pamiętam, to nie dało się zrobić wspólnego multi dla PC i konsol bo gracze na myszkach niszczyli tych na padach.

przez Arhol 01 paź 2013, 23:33
Też tak kiedyś myślałem, ale się naumiałem :P i teraz już nawet jak na kompie gram to podpinam pada, dla mnie wygodniejsze. Ale co tam kto woli.

I owszem, ten MoH był gufnem. Jeszcze "jedynka" była ok, a tu nie dotrwałem do 3 misji nawet, nuuuuuda, byyyyyyło.

To podziwiam,mnie szlag trafiał.

Mohera przeszedłem,w multi pograłem,za gówno uznałem.
na dodatek żadna inna gra aż tak nie grzała pudła,a przecież bf 3 na tym samym silniku graficznym i nie dawał aż tak po piórach.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez carlosbueno 01 paź 2013, 23:55
ja ostatnio grałem w familiadę, milionerów i 1 z 10-ciu ;) ale chyba tu nikt w takie prymitywne gry nie grywa. No i pogrywam czasem w symulacje piłki nożnej ale głównie żeby zapamiętywać a czasem i manipulować statystyki zawodników. ;)
Największy Forumowy Maruda

przez deader 05 paź 2013, 21:44
Muszę ci Reiben podziękowac, bo Shadow Warrior okazał się zajebisty :D Na tyle że oderwał mnie od GTA na kilka godzin :D I ciekawostka swego rodzaju, chyba pokazująca na czym polegają różnice w postrzeganiu tej czy tamtej gry między nami - gram sobie w tego SW wspomniane już kilka godzin, gram na kompie z ustawieniai grafiki w większości ustawionymi na "średnie" i na directX 9, więc szału nie ma; fabuła - jakaś tam jestm, ale przyznam się że przeklikuję, po pierwszym dialogu z beznadziejnym dubbingiem jaki usłyszałem uznałem że i tak nie obchodzi mnie o co chodzi z historią w tej grze. Natomiast gram z zajebistym bananem na mordzie, bo rozgrywka jest super zrobiona. Jest prostacka - gra to seria obszarów na których wypadaja na ciebie demony lub ludzie w iości X, połączone krótkimi korytarzykami. Spluwy w grze - nie powalają, mimo możliwości ulepszeń to nie są spluwy z oryginalnego SW (tak samo jak levele), ale - katana!! Katany właściwie, bo ma się do dyspozycji kilka. Walka kataną w tej grze jest mistrzowska - mocno kojarzy mi się z systemem z Dead Island, ale jeszcze bardziej urozmaicony. Sprawdziłem też jak się gra myszą - w odróżnieniu od DI, gdzie analogowa walka była dostępna tylko na padzie, tak w SW też myszą można walczyć "analogowym" stylem, tj. samemu decydować o kącie cięcia kataną przeciwnika, który "rozkraja" się zgodnie z tym ruchem. Masakra, rzeź, gore, zajebioza!!! :D Ten jeden element sprawia że od gry nie mogę się po prostu oderwać bo strasznie fajnie niszy popracowego wkurwa :) Mogłoby tylko być więcej ludzi-przeciwników, zamiast dziwnych demonów, ale... nadal zajebioza.

przez Pieprz 05 paź 2013, 21:46
słyszeliście o remaku Flashback? Uwielbiałem tą grę jako gówniarz. Bedę musiał koniecznie obczaić.
Everything you do, think, or say
is in the pill you took today.
Król Balu

przez deader 05 paź 2013, 21:58
Mushroom napisał(a):słyszeliście o remaku Flashback? Uwielbiałem tą grę jako gówniarz. Bedę musiał koniecznie obczaić.

Słyszałem i aż za bardzo nie chcę się za dużo dowiadywać żeby się zbyt nie napalać :P Też za dzieciaka przekatowałem Flashbacka, dziesiątki razy.

EDIT: Lol, to już wyszło :D Sprawdzam :D

http://www.computerandvideogames.com/42 ... ap-review/

przez Pieprz 05 paź 2013, 22:01
Tak? O super, ciekawe czy na pc też jest. Idę obczaić reckę na YT.
Everything you do, think, or say
is in the pill you took today.
Król Balu

Sortuj wg