W jakie gry gracie, co lubicie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez monk.2000 27 wrz 2013, 00:37
Obrazek
Teraz gram w Icewind Dale II. Tytuł z najlepszą grafiką pośród produkcji Black Isle.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Davin 27 wrz 2013, 14:35
Gram akurat w Castlevanie: LoS. Gra okej ale jakoś zgapienie rzeczy z innych gier mnie dobija. Chyba jednak wole tą gre w 2d.
Davin

przez Rashid 29 wrz 2013, 17:26
Kiedy chodziłem do podstawówki i gimnazjum uwielbiałem grać w gry komputerowe, obczaiłem masę tytułów. Przyszła szkoła średnia, więcej nauki, więcej obowiązków, nowe problemy i stopniowo coraz mniej grałem. W ogóle ochota mi na to przeszła, a jak sobie przypomnę ile to kiedyś radości człowiekowi dawało...

Grał ktoś może w King's Bounty: Warriors ? Jak tak, to czy podobało się ? Ciągnie mnie ostatnio do jakiejś strategi turowej w świcie fantasy.
Escytalopram 0Mg
Mianseryna 0Mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rotten soul 29 wrz 2013, 17:32
Rashid,
Ja grałem, ale nie przeszedłem jednak bo to niemalże dokładnie to samo co W Legendzie i Wojowniczej Księżniczce. Zmian jak na lekarstwo. Jak przeszedłeś tamte 2, to tą możesz sobie podarować, jeśli nie, to będzie jak znalazł.
rotten soul

przez deader 29 wrz 2013, 17:36
Obecnie obok regularnego pocinania w GTA V, przechodzę na telefonie Doom'a i Duke Nukem 3D bez kodów ;)

Przypomniało mi się też że już jakiś czas temu trafiłem na ciekawą - dla nas - tematycznie grę, Fran Bow, tu http://www.indiegogo.com/projects/fran- ... nture-game można poczytać i zassać demo.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez NieznanySprawca 29 wrz 2013, 17:46
deader, jak tam to nowe gta? grasz na konsoli, czy pc? ja juz w nic nie gralem z 3 lata chyba, zapomnialem, jak to sie robi 8)
NieznanySprawca

przez Lord Kapucyn 29 wrz 2013, 17:47
NieznanySprawca napisał(a):deader, jak tam to nowe gta? grasz na konsoli, czy pc? ja juz w nic nie gralem z 3 lata chyba, zapomnialem, jak to sie robi 8)

GTA V nie wyszło na PC. @#$%& Rockstar Games!!
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez NieznanySprawca 29 wrz 2013, 17:50
Dark Passenger, hhaa, za duzo tracili na piratach we wczesniejszych seriach, to niech ich szlag, olewam nowe gta :pirate:

-- 29 wrz 2013, 17:51 --

lepiej sobie w gale pograc, albo hantlami pomachac.
NieznanySprawca

przez Lord Kapucyn 29 wrz 2013, 17:52
Czy ja wiem, konsolowcy też przerabiają i piracą. I jeszcze mieli czelność wysyłać petycję do Rockstar Games, żeby GTA V nie wyszło na PC, bo PCtowcy to złodzieje. :P

Moderator/ R2 - D2

przez Reiben 29 wrz 2013, 18:03
A jak wyjdzie GTA V na PC, o ile, to pewnie będzie płynnie chodzić na wysokich detalach na sprzęcie z górnej półki, który pojawi się pół roku później :lol: PC wyciska maksymalną grafikę z obecnych gier ale coraz bardziej mam wrażenie, że to gry na PC stały się wyciskaczem kasy z zapalonych graczy na coraz szybsze i droższe podzespoły, grafikę zwłaszcza. Podobno AMD ma niedługo ogłosić następną serię kart, wtf? mam wrażenie, że niedawno wyszła HD 7000 a jej ceny wciąż są bardzo wysokie na polską kieszeń. Przykład dwóch ostatnich polskich tytułów FPS, które uruchomiłem na 15 min z ciekawości, czyli Alien Rage i Shadow Warrior- strzelanki, które są jak komputerowe benchmarki z małym stopniem interakcji, na moim HD 6850, przy Phenomie II X4 955 @3,8 GHz pomimo wysokich detali wyglądają najzwyczajniej jak tytuły sprzed 3 lat, z tą różnicą, że tamte tytuły chodzą płynnie a tu ledwo 30 fpsów i spadki poniżej. Pograłbym już tylko w świetną strategię, ale nawet Europa Universalis IV jakoś mnie nie wciąga, może gdyby ktoś wziął i napisał rozbudowany manual do niej to bym w wolnych chwilach pograł mając pewność co jak i dlaczego.
Reiben

przez deader 29 wrz 2013, 18:06
NieznanySprawca napisał(a):deader, jak tam to nowe gta? grasz na konsoli, czy pc?

Na Xklocku gram. Jak gra? Wyśmienita. Jak dla mnie na razie 11/10 8)

Dark Passenger napisał(a):konsolowcy (...) mieli czelność wysyłać petycję do Rockstar Games, żeby GTA V nie wyszło na PC, bo PCtowcy to złodzieje. :P

CO?!? :shock: Matko, jakich debili Ziemia nosi... :hide: Jakim trzeba być ograniczonym betonem, żeby wpaść na pomysł takiej petycji??? :shock: Nie no, brak słów na to po prostu... Frustraci :twisted:

Wersja na PC będzie mi się zdaje na bank, zawsze wychodziły z opóźnieniem kilku miesięcy.

przez Lord Kapucyn 29 wrz 2013, 18:06
No ale tak było zawsze, że rynek gier napędzał rynek hardware'u i vice versa. Co do cen to AMD ma tanie procesory i karty graficzne w porównaniu z Intelem. Mi w zasadzie na high-endowym sprzęcie z 2009 większość obecnych gier chodzi na full detalach z AA, z dobrą liczbą fps w rozdziałce 1280x1024 i wyzszych tez(ale taki monitor :/). Tylko jakies nieliczne tytuły juz naprawdę z astronomicznymi wymaganiami się tną.

-- 29 wrz 2013, 18:09 --

Z ciekawości odpaliłem ostatnio GTA IV- z patchem 1.0.7.0- zmiany są w ustawieniach graficznych, że aby ustawić wszystko na max to trzeba mieć karcioszkę z 1,5-2GB VRAM na pokładzie. No ale można wiadomo, wrzucić commandline i znieść ograniczenie pamięci, żeby gra sobie jadła ram zamiast pamięci graficznej. No i praktycznie ustawiłem wszystko na max- grać się da, ale spadki fps, mikroprzycięcia. To jest właśnie jeden z wyjątków, a gra z 2008. :mrgreen:

Moderator/ R2 - D2

przez deader 29 wrz 2013, 18:12
Reiben napisał(a):Shadow Warrior

Wow nie wiedziałem że tak fajnie zrimejkowali, chyba sobie sprawdzę czy mój komp podźwignie! NO ONE MESSES WITH LO WANG!!! :twisted:

przez Siddhi 29 wrz 2013, 18:48
monk.2000 napisał(a):Teraz gram w Icewind Dale II. Tytuł z najlepszą grafiką pośród produkcji Black Isle.
Jedyna gra na silniku Infinity ze stajni Bioware/Black Isle, której nie przeszedłem w całości (no dobra, nie udało mi się dobić ostatniego bossa, a właściwie boss-kobiety w dodatku do BGII, ale to był okres kiedy granie mnie już tylko męczyło, więc darowałem sobie zobaczenie zakończenia ubóstwianej i uwielbianej przez mnie serii). Jeszcze czasami przechodzi mi przez myśl żeby poszukać sejwów i dokończyć IWDII - zatrzymałem się w kryształowych komnatach (taka niebieska lokacja).
Siddhi

Sortuj wg