W jakie gry gracie, co lubicie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Reiben 23 wrz 2013, 18:22
Chyba na wojnie nie gra się w paintball'a z wrogiem :>
Reiben

przez Hans 23 wrz 2013, 18:27
Reiben napisał(a):Ja widziałem gameplay w hd, to prawie jakbym grał ;]

-- 19 wrz 2013, 19:48 --

edit. całkiem ambitną i wymagającą grą jest Europa Universalis IV, no ale to tylko na pieca i dla ludzi, którym nie przeszkadza zabawa jak na lekcji historii z mapą świata, wczoraj byłem królem Kastyli, już miałem niewiernych z Afryki w garści kiedy zawiązała się zdradziecka koalicja portugalsko-aragońska przeciwko mnie i dokonano mi rozbioru kraju po zaledwie dekadzie panowania -_-'

Ja pogrywam w HOI2 ARMA. Mają bardzo dobre gry, jednak preferuję czasy II wojny.

-- 23 Sep 2013, 18:30 --

Powietrzny Kowal napisał(a):Ja serii to może nie - jedynie kultowa "dwójeczka" oraz najlepsza na świecie "San Andreas".
Moje pytanie w zasadzie miało brzmieć: jak bardzo V jest "podobna" pod względem grywalności (bo o grafikę nawet nie pytam :D)
właśnie do San Andreasa? :D

Dwójka była świetna, w dalsze części nie grałem. Póki jeszcze grałem, to tendencja była taka - grafika coraz lepsza na rzecz grywalności.
Feed your head
Feed your head

przez Sorrow 23 wrz 2013, 21:55
Reiben napisał(a):Chyba na wojnie nie gra się w paintball'a z wrogiem :>

Bo wojna jest chorym aktem deprawacji :D .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Powietrzny Kowal 25 wrz 2013, 07:36
Nameless napisał(a):Gram od wtorku w GTA V i powiem, że nie jest źle i gra mi się dobrze. Ale oby się akcja trochę podkręciła, bo na początku trochę zmuła. Oczywiście moje odczucia są subiektywne, tym bardziej, że nie jestem jakimś wielkim fanem serii.

Ale konsola czy PC? (a jak SA nie widziałeś, to powinieneś :D)
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

przez L.E. 25 wrz 2013, 09:21
Powietrzny Kowal, a jest w ogóle na PC?
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez deader 25 wrz 2013, 09:32
L.E. napisał(a):Powietrzny Kowal, a jest w ogóle na PC?

Za pół roku może będzie, standard u R*.

BTW - giera kopie dupę, gniecie mózg i w ogóle ocena 11/10. Najlepsza część w serii, najlepsza produkcja tej generacji konsol. Technologia "IV", swoboda San Andreas, humor Vice City - w jednej grze. Dodatkowym smaczkiem "dla nas" jest jeden z bohaterów korzystający z usług psychiatry :D Motyw zrobiony podobnie co w serialu "Rodzina Soprano". No i w ogóle wszystkie te trademarkowe R*-owe ironiczne komentowanie rzeczywistości, nie chcę nikomu nic spoilować, ale parodie spotyka się co chwilę - czy to w postaci "Grandtheftautowej" wersji Facebooka, "Masz Talent", prześmiesznych plakatów, czy genialnych audycji radiowych... Nawet kreskówki które lecą w TV rozbrajają, jeden wieczór spędziłem na oglądaniu telewizji oraz wizytach w kinach.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Reiben 25 wrz 2013, 13:01
No chyba jedyną grą z konsolą, w którą chciałbym zagrać jest Red Dead Redemption i dupa nie zrobili na pieca, ja tam się nie znam ale nie kumam czym się różni konsola od peceta jak bebechy w konsolach to takie z przeciętnego klasy peceta :shock: Nie lubię konsol, dla mnie są zbyt casualowe, za mało możliwości modyfikacji, ustawień gry, taki typowy banał dla hamburgerów.
Reiben

przez deader 25 wrz 2013, 13:40
Reiben, konsola od pieca się różni tym że ma jedną, ustandaryzowaną konfigurację, właśnie tą hamburgerową prostotę. Nie da się ot tak pstryknąć i przegrać plików na pc, bo przy konwersji na komputery trzeba wziąć pod uwagę to że konfiguracji sprzętowych jest multum. Tak więc albo robi się konwersję dobrze, pakując w to spore ilości zielonych na testy, na programowanie itp pierdoły, albo robi się konwersję "na odwal" która nie będzie w części przypadków zwyczajnie działać. To dlatego właśnie nie wszyscy developerzy chcą się bawić w konwersje swoich gier na pc, bo to po prostu duża inwestycja, która nie zawsze się kalkuluje. Tak więc - jak zawsze: chodzi o kasę ;) Stąd też zjawisko permanentnych bądź czasowych exclusive'ów - jak dobrze pamiętam to R* dostał od Microsoftu 50 baniek za to że pierwsze DLC do GTA 4 przez 3 miesiące było exclusivem dla xboxa, a plotkowano nawet o statusie permanentnym. Wydawcy się to opłaca, bo dostaje kasę od producenta sprzętu, producentowi sprzętu się to opłaca bo w bardziej cywilizowanych krajach o wyższych dochodach kupienie konsoli nie jest jak u nas wydarzeniem niemalże godnym rozbicia o pudło szampana i nadania imienia - tam więc jest spory potencjał zarobku na maniakach którzy nie mogąc się doczekać swojej ukochanej gierki po prostu kupią konsolę tylko "dla tej jednej gry". Sam byłem świadkiem czegoś podobnego, ale właśnie w "naszej skali" - kumpel wpadł kiedyś do mnie, zobaczył God of War 2 na PS2 i po godzinie już szorował do znajomka który akurat sprzedawał swój sprzęt, tak się zajarał. Ale była to kwota rzędu 250 zeta, więc 10x mniejsza niż będzie choćby teraz przy premierze nowych xboxów i ps'ów...

Swego czasu dla Killzone'a 2 kupiłem PS3.

Ja zaś właśnie konsole lubię za tą prostotę i brak konieczności pierdzielenia się ze sterownikami, cdkeyami, kalkulacjami czy w takiej a siakiej rozdzielczości wyciągnie mi na kompie 30 fpsów itd... Inna sprawa że gram głównie w strzelanki i generalnie gry akcji, gdybym był maniakiem strategii czy MMO to wiadomo że konsole się do tego raczej marnie nadają. W domu generalnie komp służy mi do grania w sieci a konsole do trybu single player.

BTW - Red Dead był faktycznie zajebisty, zzombiaczone DLC też ;)

przez Arhol 25 wrz 2013, 14:15
Póki co męcze doto 2,ta magia gry z ruskami "cyka" rlz, tudzieź innymi hejterami na voice chat : D
Poza tym przymierzam się do bfa 4 pod koniec października.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez deader 25 wrz 2013, 14:27
Mnie wkurza że od kilku lat jest trend "Modern warfare'owy" i FPSów w czasach II WŚ już się nie robi, a szkoda bo - o ile można zaryzykować takie stwierdzenie - tamta wojna miała dla mnie "fajniejszy klimat" niż współczesne pole walki. No i Wietnam. CoD5 i Men of Valor przechodzę sobie mniej więcej raz na rok.

przez Reiben 25 wrz 2013, 14:33
Dokładnie deader, jeśli miałbym już sobie postrzelać czasami z myszki to tylko II wojna światowa i świetnie odwzorowana broń, misje i wysoka trudność, odświeżyliby Hidden&Dangerous albo Brothers In Arms.
Reiben

przez deader 25 wrz 2013, 14:40
Ja ostatnio z poziomu "normal" w grach zacząłem przełączać na "easy", gra ma być dla mnie rozrywką a nie mordęgą, chcę iść i kosić szwabów na lewo i prawo a czołgi wysadzać pierdnięciem :lol:

Inna sprawa że ostatnio grałem bardzo mało, przejadło mi się trochę. Odkryłem program Pinnacle do mapowania dowolnych gier PC na pada więc zdarzało mi się pograć w klasyczne starocia, tym razem w epickiej oprawie 42" - Far Cry "jedynka", Call of Duty pierwsze... Teraz mam mały nawrót zajary przez GTA V, coś mi się widzi że najbliższe tygodnie będę pykał regularnie. Robię mniej więcej jedną misję dziennie bo tyle jest pobocznych pierdółek na boku do ogarnięcia że ciężko skupić się wyłącznie na głównym wątku :)

przez Auman 25 wrz 2013, 14:52
Ja od kilku lat dzień w dzień namiętnie gram w Postal 2.
Auman

przez deader 25 wrz 2013, 14:54
Marcin20.04, zryta gra, tłumik w postaci kota rządził :D

Sortuj wg