W jakie gry gracie, co lubicie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Sinner22 04 mar 2013, 21:35
Zobaczcie sobie Far Cry 3 :D
Sinner22

przez depresyjny86 05 mar 2013, 01:12
shinobi,no wlasnie jak pisalem o SWOS,to miałem na myśli : Sensible World of Soccer,Sensible World of Soccer 95/96 <ta sama firma chyba nawet robiła,co Cannon fodder>

-- Wt mar 05, 2013 1:13 am --

Pamiętam,że nawet była nasza 1 liga w tamtej grze.
:)

przez zzYxx 19 mar 2013, 02:14
Far Cry 3. I jej perełka: http://www.youtube.com/watch?v=CxAbBSbu2qA :D
The Walking Dead.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mark123 12 maja 2013, 02:06
Czasami pojawia się u mnie jakaś ochota, żeby w coś zagrać, ale nawet gdy jestem sam, to się wstydzę.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez bezradny 21 maja 2013, 20:37
Witam:) w styczniu pisalem ze gram w Mass Effect 1, udalo mi sie ja ukonczyc :), pozniej przeszlem tez dwojke i teraz gram w 3 czesc tej ciekawej serii, w miedzyczasie ukonczylem jeszcze Władce Piersicieni: bitwa na polnocy, a po skonczonu ME3 planuje zagrac jeszcze w Darksiders i Borderlands 2 ktora kupilem dzisiaj w wiosnobraniu na muve:D takze nudzic sie nie zamierzam

przez monk.2000 29 maja 2013, 15:13

Zapraszam do klanu gier strategicznych, grupa na fecebooku. To wstyd żeby forum nie miało swojej elitarnej grupy graczy. Taki wiem, zaraz będą socjologiczne analizy, kto i dlaczego nie gra. O tym, że źle trafiłem itd. A ja się nie zgodzę, gry przez internet to forma uspołecznienia, dobrej zabawy i o ile nie popada się w jakąś manię na tym punkcie to może wyjść jak najbardziej na plus dla tych którzy są wycofani społecznie.

:comone: :great: :pirate:

PS Na start planuję AoE II. Objaśnienie w filmiku. Jeśli macie jakieś pomysły to zapraszam to pisania.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez sami121 29 sie 2013, 13:52
Ja nie mam czasu na granie na ogół. Dlatego dla rozrywki gram sobie w Book Of Ra w darmowej wersji oczywiście. Prosty automacik dla tych co mają tylko parę minut na pogranie!

przez Reiben 29 sie 2013, 14:36
Interesują mnie wyłącznie gry strategiczne i futbolowe. Kiedyś to była inna bajka i każdy głośniejszy tytuł bawił, wiele godzin straconych na strzelanie z myszki czy ściganie się klawiaturą ;) Jak patrzę na dzisiejszy rynek gier to bardzo uderza nastawienie twórców na tworzenie gier dla małoletnich, ogromne ułatwienia, powtarzalność każdego tytułu, nie wspominając już o coraz większym udziale gier f2p, których kompletnie nie trawie i nigdy nie ruszę. I to w zasadzie nie jest wina tylko tego, że się postarzałem ale ogólny trend w rozrywce elektronicznej, mam wrażenie, że dla myślących zostały już tylko tytułu niezależne, a cała reszta dla dzieciarnii.
Jestem bardzo wymagającym graczem, żal mi marnować czas, z którego zarządzaniem i tak już wystarczająco sobie nie radzę, czekam na jakiś tytuł, prz którym mógłbym się zrelaksować na chwilę, ale jakoś nie widzę- Company Of Heroes 2- kaszana, Crusader Kings 2, Europa Universalis IV- nie mam czasu na uczenie się ich dość rozbudowanej mechaniki, modyfikatorów, Starcraft 2- nigdy nie lubiłem Starcrafta i tak z każdą strategią ;) Ostatni raz fajnie mi się grało w Supreme Commander: FA, a później w R.U.S.E. Czekam na Pro Evolution Soccer 2014 z nadzieją, że Japońce w końcu stworzyli coś co pozwoli cieszyć się z grania w futbol na pececie, może też rozegram jakiś 1 lub 2 sezony w Football Managera 2014.
Reiben

przez Adam Smith 29 sie 2013, 14:40
Football Managera 2014.

kozacka gra , zarywało się przy niej noce :P Pes ma za mało licencji i wprowadza mało zmian , ale mimo to i tak jest lepszy od fify .
Adam Smith

przez Reiben 29 sie 2013, 14:47
Tomcio Nerwica napisał(a):Pes ma za mało licencji i wprowadza mało zmian , ale mimo to i tak jest lepszy od fify .

Pes w tym roku jest na zupełnie nowym silniku-Fox Engine, po beznadziejnych odsłonach 2009-2013 właśnie tegoroczna daje cień nadziei na powrót dobrej gameplay'u. A licencje to żaden problem, nawet kilka dni po udostępnieniu dema pojawia się masa patchy, a co dopiero po pełnej wersji, spatchowany Pes jest znacznie lepiej odwzorowany (loga, koszulki, banery, piłki, buty, twarze, stadiony, przyśpiewki) od licencjonowanej Fify.
Gameplay z niedawnych targów gier, niestety ci panowie grać zbytnio nie umieją :]

Reiben

przez Adam Smith 29 sie 2013, 14:58
Reiben, Dobrze się zapowiada , można kupić dla meczów online i become a legend ;)
Adam Smith

przez monk.2000 29 sie 2013, 21:00
Ja mam dużo gier, głównie z gazet oraz z przecen. Niestety rzadko potrafię się wziąć za jakąś grę, wciągnąć się. Jest to wymagany element, taka "wczuwka". Ja podchodzę chłodno do sprawy, świat w grze to świat wirtualny. Uratowanie jakiejś magicznej krainy wcale nie oznacza, że jestem bohaterem w prawdziwym życiu.

Dobra jest taka jedna gra, szachy się nazywa. Może w to za jakiś czas pogram. Mam turniej w grudniu w swojej gminie.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez AnYa88 30 sie 2013, 14:41
Moja ulubiona gra to GTA III, GTA Vice City..lubię też remika, scrabble..oraz pare gier facebook'owych. jak się wciągnę w grę to przynajmniej nie myśle o głupotach codzienności..
Nie czekaj, aż będzie łatwiej, prościej, lepiej. Nie będzie.
Trudności będą zawsze. Ucz się być szczęśliwym tu i teraz.
Bo możesz nie zdążyć..

przez Pieprz 30 sie 2013, 15:34
Bardzo lubię gry towarzystkie w które można w godzinkę/dwie ze znajomymi pograć. talisman: magia i miecz, osadnicy z katanu, cytadela i tym podobne.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Sortuj wg