W jakie gry gracie, co lubicie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Sinner22 18 lut 2013, 12:07
Albo 998: Pogromcy ognia ;)

-- 18 lut 2013, 11:13 --

Zapomniałam jeszcze o wystrzałowych glizdach Worms 2 :yeah:
Sinner22

przez Arhol 18 lut 2013, 19:22
Sinner22, Zawsze cisnąłem hordami,następnie legion.
Disciples 1 też było niesamowite,znacznie mniej rozbudowane i "zacofane" ale i tak - bajer..

Co do wormsów - tylko worms world party...
Aleś mi odświeżył pamięć na klasyki :105:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Sinner22 18 lut 2013, 19:39
Saiga Racja, Disciples 1 też było fajne, ale jednak wolę dwójkę, bo jest bardziej ,,rozwinięta,,
ale i tak mam sentyment i szacunek do jedynki bo ona wprowadziła mnie w świat Disciples i przypomina mi stare czasy, jak byłam mała to lubiłam w nią grać z kolegą, oboje mieliśmy ,,fazę,, na to grę. Ale nie znudziła mi się i raczej nigdy nie znudzi. Bardzo fajnie jest gdy masz edytor, to możesz sobie potem różnych innych wojowników pododawać, nie tylko ze swojej rasy. Teraz jest trójka, ciekawe czy takie fajne i czy nadal ma ten klimat... Pozdrawiam :yeah:

-- 18 lut 2013, 18:42 --

Acha i jeszcze co do Disciples, to jak mówiłam to moja ulubiona rasa to Legiony, potem Hordy a potem Górskie Klany,a imperium mnie tak jakoś najmniej fascynuje.
Sinner22

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arhol 18 lut 2013, 19:51
Sinner22, Zgadzam się, dzięki 1 weszło się w ten klimat, ale to w 2 giera rozwinęła skrzydła...(rozbudowa ekwipunku,cech bohatera,poziomu,eksport postaci, rozwój jednostek)
Tak przy okazji,bunt gaellana był najbardziej epickim dodatkiem ( i dało się tam wbić postać z 99,co ułatwiało przejście :D)
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez Sinner22 18 lut 2013, 20:03
A graliście może w Postala 2 Share the Pain albo Postal2 Apocalypse Weekend ? Masakra, co za że tak powiem posrana gra, chodziło w niej chyba głównie o to aby się na kimś powyżywać, brutalna ale śmieszyła mnie nawet. Zwłaszcza Apocalypse Weekend z zombiakami, które rzucają śmiesznymi tekstami i ten boss na końcu :lol: z cyckami krowy hehe, jak oni coś wymyślą to koniec... ^^
Jeszcze kiedyś grałam w taką grę, ale nie pamiętam tytułu bo to dawno było, tylko pamiętam jak na początku jakiś epilog był jak główny bohater mężczyzna, chyba Dominik się nazywał, musiał zestrzelić kogoś w mieście, potem chyba autem jechał, miał wypadek chyba, trafił za kraty, nie pamiętam czy mu coś tam wstrzyknęli i innym więźniom i on musiał się wydostać z tego więzienia i jakieś misje wypełniać. Pamiętam, że musiał zbierać po drodze różne rzeczy w tym i chyba alkohol a jak się napił to łaził piany :shock: Może ,,Snajper,,? ale nie jestem pewna.

-- 18 lut 2013, 19:21 --

Saiga wiesz, w diciples 2 nie grałam chyba wszystkimi dodatkami, grałam w tą główną wersję Mroczne Proroctwo i chyba jeszcze kiedyś w jakiś jeden dodatek, nie pamiętam jaki. Tam było trochę tych dodatków. :D
Sinner22

przez ProstaNazwa 19 lut 2013, 00:17
Sinner22 ja grałam w Postala 2 :D nie złe rycie bani... :mrgreen:
ProstaNazwa

przez Sinner22 19 lut 2013, 18:45
ProstaNazwa hehe co nie ? :D Strasznie ryje banie :P
Sinner22

przez ProstaNazwa 19 lut 2013, 18:48
Sinner22 mało już pamiętam, bo kilka lat temu to było, ale pamiętam, że nie źle czesało :mrgreen: aż mi wróciły chęci, żeby zagrać sobie.
ProstaNazwa

przez oohwowlovely 19 lut 2013, 18:54
simsy :D
oohwowlovely

przez Sorrow 19 lut 2013, 20:29
Ja bardzo lubiłem Postala 1.

przez anonus 23 lut 2013, 17:36
juz prawie rok od premiery me3, ale wciaz pamietam te scenke:

anonus

przez ProstaNazwa 23 lut 2013, 22:14
Jeszcze mi się przypomniało do zabijania czasu nadają się Chicken Invaders i Icy Tower :mrgreen:
ProstaNazwa

przez grocholka 24 lut 2013, 21:15
a gracie czasem w gry nie-komputerowe? dla mnie ostatnio hitem sa takie genia;lne male pilkarzyki:
www.sprytnezabawki.pl/Produkt/763/biurkowe_pilkarzyki
. nawet nie myslalam ze to tak uzaleznia:)

przez Arhol 24 lut 2013, 21:22
ProstaNazwa napisał(a):Jeszcze mi się przypomniało do zabijania czasu nadają się Chicken Invaders i Icy Tower :mrgreen:

Haha,kuultowe gejmy :mrgreen: !
Moderator

Sortuj wg