W jakie gry gracie, co lubicie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez adhdzachad 29 wrz 2015, 11:32
Evia nie trzeba płacić :p naciągają, dlatego inni płacą. Dążą do bycia najlepszym.Sam kiedyś tak ostro tyrałem, żeby być jednym z najlepszych i przez chwilkę byłem
w gronie konkretów, ale później odpadłem z powodu tego, że nie miałem zamiaru wydawać kasy na grę oraz nie chciało mi się już gonić.
Teraz moja postać to cieniutka. Ziomalka miała kiedyś ze mną problem na solówce postaciami a teraz mnie jednym strzałem pewnie zabije.

przez ben rei 29 wrz 2015, 16:09
jetodik, co do symulacji wyścigów samochodowych to przypomniało mi się, że z nowszych bardzo udane jest podobno Assetto Corsa, spory realizm, widziałem, że na kierownicy mały błąd i możesz wpaść w poślizg, z którego nie wyjdziesz, no i na metacriticu 215 oceniających, ocena 8.4, to bardzo dużo jak na 'wyścigówkę'. A z jeszcze nowszych jest Project CARS, ale nie spełnił oczekiwań, ma ocenę 6.9 i chyba spore wymagania sprzętowe.

fubar

przez MamSwojePoglady 30 wrz 2015, 12:29
attention poziom nołlajfu niebezpiecznie wzrasta, 7 na 6mln graczy huehue http://i.imgur.com/yCdKjCD.jpg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zzzzz 02 paź 2015, 03:41
Od jakiegoś czasu tłukę w coś takiego :
Plants vs. Zombies I
Dawno nie widziałem czegoś tak... genialnego :D Pójdzie właściwie na każdym ,nawet wiekowym komputerze ,wywołuje litry adrenaliny a przy tym nie jest sprzeczne z religią :mrgreen: Gra ma ogromną ilość plansz i bonusów -nawet po przejściu gry otwierają sie nowe możliwości ,poziomy -jeszcze lepsze :105:

http://www.popcap.com/plants-vs-zombies-1

i jeszcze jedno - to nie jest strata czasu ! :nono: każdy Polak ma obowiązek bronić swojego domostwa przed wygłodniałymi zombiakami ! - kiedyś przypomnicie sobie moje słowa...

przez Evia 02 paź 2015, 19:17
adhdzachad napisał(a):Evia nie trzeba płacić :p naciągają, dlatego inni płacą. Dążą do bycia najlepszym.Sam kiedyś tak ostro tyrałem, żeby być jednym z najlepszych i przez chwilkę byłem
w gronie konkretów, ale później odpadłem z powodu tego, że nie miałem zamiaru wydawać kasy na grę oraz nie chciało mi się już gonić.
Teraz moja postać to cieniutka. Ziomalka miała kiedyś ze mną problem na solówce postaciami a teraz mnie jednym strzałem pewnie zabije.

Wiem, że opłaty nie są obowiązkowe, jednak istnieje duże prawdopodobieństwo, że zaczęłabym trwonić kasę.
Tym bardziej jeśli to wygląda tak jak wygląda

przez Davin 02 paź 2015, 20:53
Evia napisał(a):
adhdzachad napisał(a):Evia nie trzeba płacić :p naciągają, dlatego inni płacą. Dążą do bycia najlepszym.Sam kiedyś tak ostro tyrałem, żeby być jednym z najlepszych i przez chwilkę byłem

Wiem, że opłaty nie są obowiązkowe, jednak istnieje duże prawdopodobieństwo, że zaczęłabym trwonić kasę.
Tym bardziej jeśli to wygląda tak jak wygląda

Bo teraz nastały czasy p2w, miałem kiedyś serwer mmo gdzie nawet dotacje nie dawały super kopa ale ta era minęła.

przez Pieprz 04 paź 2015, 22:18
Pograłem 2 dni w heroes of might and magic 7 i skasowałem. Co za niedorobiony chłam :( a tym bardziej szkoda że gra ma w sobie sporo fajnego i to kiedyś była moja ulubiona seria. :roll:
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Bulo 07 paź 2015, 23:52
zbieram kasiorkę na k. graf i na gry gta v i skyrim, bo w sumie nie grałem jeszcze w to
a tak codziennie to po jednej, dwie partyjki w war thunder
ostatnio też san andreas odświeżyłem w czekaniu na V
a tak poza tym to sam nie wiem w co grać :/

przez Masturbow 08 paź 2015, 01:31
pograłabym w scrabble :-|
Masturbow

przez popiol 08 paź 2015, 03:41
jetodik, kup sobie chociaż jakiegoś logitecha DFGT, to zobaczysz dopiero jak sie gra w symulacje :]

Z symulatorów to iRacing jest jeszcze świetny, chociaż bardziej popularny w USA. Przy tworzeniu torów w tej grze, używa się nawet laserowego skanu nawierzchni prawdziwych obiektów , by odwzorować dokładnie strukturę asfaltu :)
popiol

przez popiol 08 paź 2015, 03:45
popiol

przez jetodik 08 paź 2015, 08:02
ben rei, no tak, na klawie gram, ale czuć fizykę:D
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez jetodik 08 paź 2015, 08:10
popiol, coś tam sobie kupie w przyszłości, nie mówie, ze nie ;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez ben rei 08 paź 2015, 11:50
Masowość gier i totalna komercjalizacja zniszczyły bezpowrotnie elektroniczną rozgrywkę, dalej dzieła zniszczenia dokonały konsole, potem powszechność Internetu a więc wypuszczanie gier niedorobionych i ciągłe ich łatanie, na 'darmowych' mmo, wiecznych betach i crowfundingu kończąc...
obecnie gracz musi mieć poniżej 15 lat albo wyrzucić mózg do śmietnika jak chce czerpać jakąkolwiek przyjemność, 1 do 2 gier na rok przyciąga moją uwagę, a później i tak obie rozczarowują, w tym roku było to Act of Agression, które jest słabe, zabugowane, i w ogóle rtsy skończyły się w 2008 roku wraz z Supreme Commanderem FA, SOMA z kolei tak wychwalana pod niebiosa, niby jest w porządku ale nic ponadto, po godzinie rozgrywki w ogóle nie czułem tego klimatu, kompletnie niestraszna, nie wiem czy jestem taki już stary, odważny czy ssri tak stępiły emocje, wątpię też żeby cała historia była jakaś wybitna bo tego zwyczajnie w grach nie ma, po to się sięga po książki a nie gry.
A jeszcze ten Obcy Izolacja, sprawdziłem to w końcu jakiś miesiąc temu, rany co za przereklamowana gra, nic w niej nie ma poza ładnym wzorowanym na filmie wystrojem pomieszczeń, klimat gówniany, plastikowy, więcej irytującego i głupiego ganiania z wrednymi androidami niż strachu przed Obcym, bardzo słabo zrobieni ludzie i interakcja z nim, godzinka i śmietnik :)
fubar

Sortuj wg