W jakie gry gracie, co lubicie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez takie tam 17 kwi 2015, 18:21
Najbardziej lubię gry planszowe i figurkowe, choć i na komputerze chętnie pogram. Tematyka głównie historyczno-wojenna, aczkolwiek nie jest to wymóg konieczny. Ostatnio najczęściej grałem w "Posiadłość szaleństwa", całkiem sympatyczna gra (Cthulu itp.).
takie tam

przez blah! 17 kwi 2015, 18:40
Ja się przymierzam do GTA V :D
blah!

przez ben rei 17 kwi 2015, 19:30
to Survarium to taki crap, że pochrzaniły mu się pliki i nawet się ponownie instalnąć nie chce przez Steam'a, nie wiem tylko czy to kiepskie synchro ze Steamem bo zrobione jakieś 2 tyg. temu a o tempie pracy Ukraińców pisałem, czy też serwery są w Donbasie
fubar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez smoothie 21 kwi 2015, 03:47
Ostatnio darłam mordę przy Outlaście, boję się własnego cienia, ale "horrorowate" gry uwielbiam.
"Love is Obsession's best friend"

przez min3maks20 25 kwi 2015, 22:03
Znowu nie mogłam przejść obojętnie wobec promocji - Skyrim V
min3maks20

przez Pieprz 25 kwi 2015, 22:04
min3maks20 napisał(a):Znowu nie mogłam przejść obojętnie wobec promocji - Skyrim V
Jest tylko jeden skyrim ;)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Pieprz 25 kwi 2015, 22:07
takie tam napisał(a):Najbardziej lubię gry planszowe i figurkowe, choć i na komputerze chętnie pogram.
Ja tak samo.
takie tam napisał(a):(Cthulu itp.).
:105:
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Davin 25 kwi 2015, 22:16
Takie nietypowe pytanie. Widział ktoś może w jakimś wiekszym sklepie sam adapter pc do pada bezprzewodowego od x360? Nie chce mi się zamawiać przez neta a na ślepo po sklepach nie będę jeździł.
Davin

przez ben rei 28 kwi 2015, 23:34
niewiarygodne, Codemasters w końcu poszło po rozum do głowy i stworzyli grę na wzór starych dobrych Colin McRae Rally, jeździłbym gdybym miał kierownicę i grafikę

fubar

przez Bulo 03 maja 2015, 12:40
Dirt Rally powiadasz? zapowiada się naprawdę ciekawie
chyba się na to skuszę jak wyjdzie
a poza tym obecnie popykowuję w neverwinter online. nie jest to pay 2 win
póki co fajnie się gra
no i czekam na ever quest next. ale będę budował. o kurczę, ale się zapowiada :D

przez Ferdynand k 09 maja 2015, 21:42
smoothie napisał(a):Ostatnio darłam mordę przy Outlaście, boję się własnego cienia, ale "horrorowate" gry uwielbiam.

:lol: :lol: aaaaaaaaaaaaaaa goni mnie :lol: też to znacie/? ;) reakcje ludzi są po prostu bezcenne
Naczelny Użyszkodnik

przez monk.2000 10 maja 2015, 00:04
Ja cały czas gram w Hearthstone. Jest to gra karciana w internecie. Konto ma już 30 000 000 osób. Liczba graczy niekoniecznie ma znaczenie, ale tutaj robi wrażenie. Generalnie gra ma oddźwięk w społeczności graczy. Fajnie czasem pograć w coś, co jest na monitorach wielu ludzi na całym świecie. Taka gra żyje. W przeciwieństwie do jakiś pikselowatych gier z przełomu 80/90. Kiedyś próbowałem takie odświeżać i wrażenie było straszne. Nie wiem co bardziej straszyło, piksele, czy właśnie poczucie opuszczenia. Gra, która kiedyś była hitem, świat który był zamieszkany, nagle zaczyna straszyć duchami naszych wujków i starszych kuzynów.

Czytam również CD-Action. Newsy z początku gazety rzadko do mnie przemawiają, bo to w większości nazwy własne i mało co to komu mówi. Zapowiedzi są ciekawsze, z tym, że rzadko oczekuję niecierpliwie na jakąś grę. Bo przecież wyszło już tyle gier na PC, że niecierpliwie czekać na jeszcze więcej to typowe życiowe nienasycenie i podejście: starsi ludzi do domu starców. :-) Recenzje są już bardziej konkretnie napisane, autorzy sami przyznają, że nie silą się na obiektywizm.

No i nad tą rzeczą się zastanawiam, czy recenzent w gazecie to osoba o wysublimowanym guście, znająca się na temacie i mająca prawo dyktować gusta. Nie jakiś zwykły pisarzyna, a pan Redaktor. Czy właściwie to taki typowy gracz, co gra głównie dla zabicia czasu, ale mu się poszczęściło i pisze teraz dla gazety. Więc czy gry to taka rzecz, gdzie można się znać na sprawie? Znacie mem "typowy Janusz"? To o kimś takim, co myśli że zna się na wszystkim, na polityce, piłce, motoryzacji. Czy recenzenci nie mają coś z tego Janusza w sobie? Bo przecież łatwo narzekać na kolor obudowy X-Boxa, nietypowe sterowanie, czy długość rozgrywki. Natomiast trudniej taką grę stworzyć, sam kiedyś próbowałem zrobić swoją grę i wiem że to niełatwe.

Z resztą mam dość poważny problem, czytając wspominanie teksty w CD-Action nie robię tego w celach użytkowych. A po to jest chyba ta gazeta. Czytam z sentymentu do czasów, gdy sam interesowałem się grami i była to ważna część mojego życia. Do tego próbowałem ćwiczyć zdolność czytania ze zrozumieniem oraz pamięć na tych gazetach, bo stanowiły do tego praktyczny materiał.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez wiejskifilozof 19 maja 2015, 20:42
Kto gra w Wiedźmina ?

przez ben rei 19 maja 2015, 21:35
dzieci bogatych rodziców i geeki :] w ogóle nie czaję tej podniety Wiedźminem, grałem ze 2 h w dwójkę, która też była słabo zoptymalizowana i wynudziłem się totalnie, widziałem trochę gameplay'u z 3 i dla mnie to wygląda jak podszlifowany poprzednik z podobno otwartym światem (pewnie tylko trochę otwartym), w ogóle walka mieczem ssie i chyba nikt jeszcze w żadnej grze nie zrobił jej sensownie, może w Chivalry gdyby nie zbyt szybkie nierealistyczne tempo walki tam
fubar

Sortuj wg