W jakie gry gracie, co lubicie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Fizli 30 gru 2014, 13:07
arma2-3, world of warcraft, asseto corsta,the crew, wiedzmin 2 (w oczekiwaniu na 3), diablo 3+ ROS, starcraft 2 z dodatkiem, far cry 4, star wars the old republic (Inq strona sith max lvl pod pve jak cos to pw na raidy) w mało bo ostatnio czasu nie mam :C
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
Albert Einstein
Każdą kolejną żyletkę nawlekam na szyje

>>http://www.youtube.com/watch?v=xNJUWFOTDDM<<

przez Pieprz 30 gru 2014, 14:26
grał ktoś w xcom z enemy within? Jak wypada na tle vanilli?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez ego 01 sty 2015, 21:25
Dawniej nałogowo wręcz grałam w fife, były też inne gry, jednak żadnej nie poświeciłam tyle czasu co tej, a teraz niestety jakość komputera jakiego używam, pozwala mi co najwyżej uruchomić sapera... :bezradny:
ego

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arhol 02 sty 2015, 00:45
zatwardziali plejerzy którzy wywalają piniondz na technologie,rzeknijcie mi jak to jest z ramami D: ?
O ile jeszcze proc i karta graf. Mojego złoma nawet dają radę (gtx560ti, i5-2300) (swego czasu jeszcze jako tako D: ) to niestety przy większości obecnych produkcji...ramy zabijają,wszystko 6-8k,czy dołożenie do 8 jest konieczne?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Reiben 02 sty 2015, 02:00
jak masz 8gb ramu to to nie powinno być wąskie gardło, ja bym bardziej obstawiał grafikę, wszak ówczesne gry...wróć, benchmarki maszynki do robienia kasy dla nvidii i amd z gpu wyciskają najwięcej, no ale kostkę 4 gb ramu możesz kupić, nie zginie przyda się i sam się przekonasz czy coś zmieni
Reiben

przez jetodik 02 sty 2015, 16:52
ego,

Dawniej nałogowo wręcz grałam w fife, były też inne gry, jednak żadnej nie poświeciłam tyle czasu co tej, a teraz niestety jakość komputera jakiego używam, pozwala mi co najwyżej uruchomić sapera...

też grałem w fife, gralem tez w sapera (zabawa w bicie rekordow)
saper lepszy, bo fifa to ani piłka nożna, ani porządna gra zręcznościowa, jeśli piłka nożna to tylko PES 2009. sprawdź czy chodzi na Twoim kompie.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Bulo 02 sty 2015, 19:12
co do ramu to hm... nie jestem przekonany czy zwiększenie do 8 coś da ...
raczej szukałbym gdzie indziej
ja mam 8 ale tylko dlatego, że uruchamiam wirtualne maszyny, bo na same gry to raczej grafika, jej pamięć, potem proc

przez Arhol 02 sty 2015, 19:43
Pytam ogólnie,nie zakupiłem jeszcze tytułu który wymaga 6-8k, zastanawiałem się tylko,czy ma sens kupno takowych,jeśli brak te 2-4k ramu (reszta spełnia wymogi większości produkcji,na "średnich" detalach). No cóż,nvm - kiedyś się zmodernizuje o tą 1 kość,fck this,Eot D:.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez nieboszczyk 02 sty 2015, 19:51
max payne,medal of honor,diablo wszystkie części
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez ego 02 sty 2015, 20:28
jetodik napisał(a):ego,
gralem tez w sapera (zabawa w bicie rekordow)
No jak tak samo właśnie.

saper lepszy, bo fifa to ani piłka nożna, ani porządna gra zręcznościowa, jeśli piłka nożna to tylko PES 2009. sprawdź czy chodzi na Twoim kompie.
Wiesz co, wtedy gdy grałam w fifę, to próbowałam tez demo PES (chyba to była wersja 2006, jeśli dobrze pamiętam) i faktycznie po tym demo jednej połowy, co tam było dostępne, to też mi się tak zdawało, że PES jest lepszy, tylko wtedy z kolei nie miałam skąd zdobyć pełnej wersji. A teraz PES by się pewnie dało zciągnąć, ale na moim 512Mb ramu , 1,5 GHz i zintegrowaną grafiką.. .. mnie się mozilla tak średnio ponad minutę uruchamia, więc nie widzę możliwości... :cry: ;)
ego

przez jetodik 02 sty 2015, 21:13
mnie 2006 chodzilo gorzej niz 2009, dziwna sprawa.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez seaw 04 sty 2015, 00:28
Ostatnio wzięło mnie na Symulator Farmy 2015 ;) Oczywiście gram z kilkoma modami.
Klozapol 300 mg docelowo 600 mg

przez monk.2000 04 sty 2015, 01:24
seaw, grałem w starszą wersję, ale była słabo dopracowana. Pomyślałem sobie, że nie będę grał w gry, które biorą się za symulowanie rzeczywistości, a same ledwo spełniają wymagania grywalności.

Słucham ostatnio podcastu: "Nieczyste zagrywki" na stronie Wirtualnej Polski. Goście się chichrają jak głupi i człowiekowi też automatycznie banan się pojawia. Chociaż wiele się nie idzie dowiedzieć o grach z tego. Raczej można dojść do wniosku, że w gry grają ludzie z poczuciem humoru i wyluzowani. Że gry są dla nich zabawą i tak też podchodzą do życia.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Davin 14 sty 2015, 16:32
Jak na razie Dragon Saga jeżeli chodzi o MMO. Z singli to FF3, Recettear i The Saboteur do ubijania nazioli. xD Więcej FF w kolejce. :P
Davin

Sortuj wg