W jakie gry gracie, co lubicie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Arhol 22 gru 2014, 00:08
Arhol napisał(a):Tyrr, może wrócę do jedynki Dark souls...kiedyś ._.
Ale dishonored jest pretty awesome.
Nie licząc momentów,gdy zamiast pokrętła klikam wypalenie z pistoletu i potem muszę zarżnąć 4 strażników,ale to detal ^_-

Jeszcze nieskończona,ale gra mnie wgniata w krzeseło,rewelacja D:

Prócz tego,nadal doto 2,rozważam też powrót do Darksiders II...
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez jetodik 23 gru 2014, 00:49
wszystkie gry w pisdu do kosza! doba ma tylko 24h, gdzie tu czas na takie rzeczy, granie, forum, filmy i prawdziwe życie leży...
pesy sresy, w pisdu do kosza!
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez madlen92 23 gru 2014, 01:20
Osada podbita, zrabowana, spalona. Może to i dobrze, nie chciało mi się dłużej utrzymywać tego żołdactwa.
madlen92

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arhol 23 gru 2014, 01:38
Dishonored pretty awesome,przyznaje,niestety obycie ze skillami dodatkowymi udało mi się załapać dopiero na koniec,baardzo wiele alternatywnych przejść map,niestety w większości szedłem "na psychola" (czyli 40+ trupów w prawie każdej misji) w jednej udało mi się...wyeliminować tylko cel.
dawno mnie nic tak nie wciągnęło - 10/10.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Bulo 23 gru 2014, 21:07
a właśnie, że jest obecnie chivalry na steam, ponizej 4 euro ;d
kończę zasysać i będę młócił, ot co!

a poza tym zainstalowałem chessmaster grandmaster to i uczę się grać w szachy. trochę szare komórki pomęczyć można :-)

przez monk.2000 24 gru 2014, 13:56
Bulo, też mam tę wersję. Jest lepsza od dziesiątki, a jedyna jej wada to mniejsza ilość awatarów do wyboru. Z programów szachowych to chyba najbardziej rozbudowany i z najlepszą grafiką.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez lony 25 gru 2014, 00:07
Jak tylko kupię sobie nowego kompa to wracam do simsów i wowa :roll:
Nie ma wolności dla człowieka, jak długo nie pokonał on strachu przed śmiercią.

przez Pieprz 25 gru 2014, 00:09
Ja muszę w końcu zacząć grać w Xcom. Zawsze mi się ta gra podobała a nigdy w nią nie grałem.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Rashid 27 gru 2014, 21:52
Ja ostatnio grywam w To The Moon. Miałem ochotę na coś lekkiego z ciekawą historią.
Escytalopram 0Mg
Mianseryna 0Mg

przez Reiben 28 gru 2014, 01:03
XCOM Enemy coś tam kupiłem dawno w promocji za kilkanaście złotych i tylko kiedyś na chwilę włączyłem, nie wiem...jakieś to takie strasznie bajkowe i przeczuwam, że banalne, widziałem kiedyś gameplay'e gdzie jarali się tym durnie od strzelanek a to nie wróży najmniejszej głębi strategicznej. Zauważyłem, że z ówczesnych strategii wszystko co uruchomię wypada blado przy Europie Universalis IV, a ona sama wcale nie satysfakcjonuje mnie rozbudowaniem rozgrywki, na początku startując nowym krajem jest fajnie, stawiam sobie jakieś cele a potem im dalej tym coraz łatwiej i przyspieszam grę coraz bardziej, i tracę sens kontynuowania gry.

-- 28 gru 2014, 01:11 --

niedługo zamienię pełnowymiarowy pc na mini tower z mikro atx płytą, jakąś grafiką nisko profilową bez dodatkowego zasilania, co by jak najmniej miejsca zajmował i grzał powietrze, więc problem nieudanego poszukiwania jakiejś rozrywki w elektronicznej jej wersji zostanie rozwiązany
Reiben

przez Kat_ 28 gru 2014, 01:22
Gra, która mnie wciągnęła tak, że zapomniałem o Bożym świecie: Half Life :D

Najpierw zagrałem w dwójkę z 2004 roku, no po prostu miodna gra, grafika pomimo 10 lat na karku cudowna, urwane 3-4 dni z życiorysu, tak wciąga, nie jest przesadnie trudna ani łatwa, w sam raz. Mam 28 lat i aktualnie gram w gry, na które kiedyś nie miałem czasu albo sprzętu albo po prostu wracam do szczenięcych lat i wspomnień. W Half Life'a nigdy wcześniej nie grałem ale dużo słyszałem o serii. Dla gier komputerowych to jest coś jak Star Wars dla kina, po prostu jedna z najlepszych serii gier - niezwykła fabuła, bardzo zaawansowana grafika w momencie wydania i niesłychanie dopracowana gra, polerowana przez twórców do najmniejszego szczególiku.

Po "dwójce" zagrałem w dodatki Episode One i Episode Two. Pierwszy dodatek nawet fajny ale skandalicznie krótki (3-4 godziny grania). Drugi też niczego sobie ale jednak wersja podstawowa Half Life 2 to jest bomba. Jesteśmy w paskudnym mieście przypominającym to z "Roku 1984" Orwella. Ostatnie sceny gry to akcja w ogromnej cytadeli sięgającej chmur.

Po Half Life 2 i dodatkach wróciłem do korzeni, czyli odpaliłem Half Life 1 z 1998 roku. Grałem w oryginalną wersję a nie tę z ulepszoną grafiką. Oprawa graficzna naprawdę nie wygląda źle pomimo tylu lat a w momencie wydania to była olbrzymia rewolucja i przełom (jeszcze kilka lat przed Half Lifem 1 strzelało się do wielkich pikseli w Doomie :) Gra jest po prostu kurewsko trudna :/ Często człowiek nie wie gdzie ma iść i co zrobić, wielokrotnie posiłkowałem się przewodnikami na youtube. Przejście tej gry w czasach pre-internetowych naprawdę wymagało wielkiej cierpliwości, główkowania i sporej zręczności. Gra jest przy tym naprawdę długa i złożona, fabuła wciąga. Ogólnie cała seria jest bombowa. Nie grałem w dodatki do Half Life 1 bo jakoś nie miałem czasu czy okazji. To naprawdę nie jest prymitywna strzelanka a prawdziwe dzieło sztuki :D
Wellbutrin 300mg
suplementy: Omega3, multiwitamina, magnez z witaminami B

przez Reiben 28 gru 2014, 11:03
Na Half Life można zacząć i skończyć granie w fpsy, wszystkie po nim pozostałe razem wzięte nie dorastają mu do kostek. Gra, w której twórcy mieli szacunek dla gracza i oddali najlepiej jak mogli realny świat projektując odpowiednio złożone przestrzenie, to co robi się teraz to jakiś choojowy żart- nie dość, że podążasz po linii prostej od a do b to jeszcze na ekranie wyświetla ci jebitny znacznik gdzie masz iść, masówka dla skretyniałych dzieciaków.
Black Mesa też warto Kat_ zobaczyć, imho kawał dobrej roboty odwalili, grałem ponad rok temu, utknąłem gdzieś na 10 poziomie, a później kilka miesięcy nie grałem na pc więc niestety nie zobaczyłem jak wizualnie prezentowała się końcówka. Nawet nową wyborną ścieżkę dźwiękową zrobił gość Joel Nielsen, jak załączała się w ciekawych momentach to byłem podjarany prawie jak w 2000 roku przy oryginale.
http://joelnielsen.bandcamp.com/

Reiben

przez Bulo 28 gru 2014, 18:20
ja uważam, że duke nukem 3d mialo klimat
w tamtym czasie było niezłe
pamiętam niezliczone godziny po sieci lan z kumplami z bloku
co za czasy ;p

a z bardziej złożonych to polecam Adom. (można ściągnąć wersje starszą z 'grafiką' tekstową, ale powstaje też w grafice 2d na steam) - bardzo złożona rozrywka. pamiętam w szkole śedniej, jakoś z początku mi koleś pokazał. to wsiąkłem ;d a grafika zbędna, przynajmniej wyobraźnie bardziej pracuje :-)

jest jeszcze taki projekt maniakalny rozwijany już od iluś lat "dwarf fortress" - normalnie świat. nawet mechanika płynów jest wdrożona. niesamowicie złożone, trzeba chyba setek godzin żeby to rozgryźć.
polecam się z tym zapoznać. bo potem wszelkie minecrafty i itp z tego zerżnęły. na początek zalecam starter pack z jakąś szczątkową grafiką: http://dffd.wimbli.com/file.php?id=7622
na you tub są filmiki jak to rozgryźć. wciąga :-)

przez Tyrr 30 gru 2014, 00:21
Kupiłem sobie PS4, także czekam na bloodborne i będzie no life totalny :mrgreen:
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

Sortuj wg