Jakiego używasz programu antywirusowego -ANKIETA.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Jakiego używasz programu antywirusowego .

1. Ad-Aware
0
Brak głosów

2. ArcaVir
0
Brak głosów

3. Avast
22
34%

4. AVG
8
13%

5. Avira
2
3%

6. Bit Defender
1
2%

7. Comodo
3
5%

8. Dr.WEB
0
Brak głosów

9. Emsisoft Anti-Malware
0
Brak głosów

10. Eset NOD 32
9
14%

11. G-Data
3
5%

12. Kaspersky
5
8%

13. McAfee
0
Brak głosów

14. Microsoft Security Essentials
2
3%

15. Norton
4
6%

16. Outpost
0
Brak głosów

17. Panda
0
Brak głosów

18. Inny
5
8%

Liczba głosów : 64

przez emilk 09 lip 2015, 00:17
acherontia-styx napisał(a):elo, na maca nie ma wirusów, także na cholerę mi antywirus ;)

Linux nie do zajechania :P
emilk

przez emilk 09 lip 2015, 00:19
Jesli chodzi o windowsa to polecam combofix,nie jest to typowy antywirus ale robi dodatkow pozadek z rejestrem i roznymi robalami,spyware itp
emilk

przez szrama 09 lip 2015, 11:32
Siedziałem na GNU/Linuksie od dziecka. Teraz od ponad roku zainstalowany windows xp. Podstawowe zasady bezpieczeństwa, nie pracuję na koncie administratora, instaluję oprogramowanie wyłącznie ze strony producenta, po wcześniejszym sprawdzeniu informacji na jego temat. Nie używam online scannerów nawet, nie wydaje mi się bym cokolwiek miał, ale sprawdzę z ciekawości.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez emilk 09 lip 2015, 12:30
Xp swego czasu byl bardzo stabilnym i lubianym systemem,chociaż dzisiaj juz nie ma takiego wsparcia software to i tak dużo ludzi z niego korzysta.Teraz króluje Windows 7 za jakis czas pewnie Windows 10 ale się okaże co z tego wyjdzie.
emilk

przez szrama 09 lip 2015, 13:26
Zależy co rozumiemy przez znaczenie słowa stabilność. Nie instaluję, nie deinstaluję oprogramowania, zbędnych wpisów w rejestrze nie mam, ale też żadnych ccleanerów nie używam i działa normalnie od ponad roku. Mam zainstalowanych kilka programów i tyle, ale osobiście to nie wiem co w tym systemie uważasz za stabilne, bo ja nic, a siedzę teraz na nim bo miałem ochotę pograć w kilka gier, a stopień fragmentacji i braku standardu, ujednolicenia zaczął mnie trochę w gnu/linuksie irytować.

przez emilk 09 lip 2015, 13:57
szrama napisał(a):Zależy co rozumiemy przez znaczenie słowa stabilność. Nie instaluję, nie deinstaluję oprogramowania, zbędnych wpisów w rejestrze nie mam, ale też żadnych ccleanerów nie używam i działa normalnie od ponad roku. Mam zainstalowanych kilka programów i tyle, ale osobiście to nie wiem co w tym systemie uważasz za stabilne, bo ja nic, a siedzę teraz na nim bo miałem ochotę pograć w kilka gier, a stopień fragmentacji i braku standardu, ujednolicenia zaczął mnie trochę w gnu/linuksie irytować.

Jesli nie instalujesz zbednego oprogramowania to bedzie stabilnie,najbardziej xp jest narazony na ataki z interentu,dosyc czesto instaluje sie niechciane oprogramowanie ktore zawiera wirusy.
emilk

przez szrama 09 lip 2015, 16:43
Samo się nic nie instaluje, użytkownik instaluje i doprowadza do negatywnego stanu systemu. Chodzi mi ogólne o jego konstrukcję, gdzie pozostałości po deinstalowanym oprogramowaniu są w stanie negatywne wpływać na działanie systemu, a w GNU/Linuksie nie muszę się martwić o coś takiego jak stan rejestru, mogę czasem wywalić logi czy tmpa opróżnić, ale tak w zasadzie jest to po prostu niepotrzebne. Poza tym miałem kilkukrotne wahania napięcia, a UPSa nie mam i widziałem jak po nich zachowuje się NTFS, a jak system plików EXT. Po prostu wygodniej mi się używa windowsa, a jeśli użytkownik myśli co robi to z systemem problemów nie ma, jeśli chodzi o stabilność. Żadnych ważnych rzeczy na TYM komputerze nie mam, więc brak aktualizacji i obniżony poziom bezpieczeństwa średnio mnie obchodzi.

przez emilk 09 lip 2015, 21:08
szrama napisał(a):Samo się nic nie instaluje, użytkownik instaluje i doprowadza do negatywnego stanu systemu. Chodzi mi ogólne o jego konstrukcję, gdzie pozostałości po deinstalowanym oprogramowaniu są w stanie negatywne wpływać na działanie systemu, a w GNU/Linuksie nie muszę się martwić o coś takiego jak stan rejestru, mogę czasem wywalić logi czy tmpa opróżnić, ale tak w zasadzie jest to po prostu niepotrzebne. Poza tym miałem kilkukrotne wahania napięcia, a UPSa nie mam i widziałem jak po nich zachowuje się NTFS, a jak system plików EXT. Po prostu wygodniej mi się używa windowsa, a jeśli użytkownik myśli co robi to z systemem problemów nie ma, jeśli chodzi o stabilność. Żadnych ważnych rzeczy na TYM komputerze nie mam, więc brak aktualizacji i obniżony poziom bezpieczeństwa średnio mnie obchodzi.

Oj zdziwil bys sie wystarczy czasem wejsc na jakas stronke a tu zaraz cos zaczyna sciagac,tzn jesli chodzi o pozostalosci po oproramowaniu to sterowniki najczesciej sprawiaja problem,pozniej cos zaczyna sie grysc i jest lipa.System plików NTFS jest wedlug mnie najlepszy ;)
emilk

przez szrama 09 lip 2015, 22:15
Nie pracować na koncie administratora, nie zainstaluje użytkownik tego co się ściągnie, "wirus" rozwali ewentualnie profil, a nie cały system.

przez ben rei 09 lip 2015, 22:27
Avast Free bo za darmo i najmniej mnie denerwuje, do szkodników HitmanPro i Malwarebytes' Anti-Malware i coś tam jeszcze do reklamiarzy ale nie pamiętam nazwy
fubar

przez emilk 10 lip 2015, 11:51
szrama napisał(a):Nie pracować na koncie administratora, nie zainstaluje użytkownik tego co się ściągnie, "wirus" rozwali ewentualnie profil, a nie cały system.

Wystarczy ze wirus usunie plik systemowy i system jest do deinstalacji ;)
emilk

przez emilk 10 lip 2015, 11:53
Wiele razy to widzialem gdyz ludzie przynosza mi komputery do naprawy ;)
emilk

Sortuj wg