Wypadanie włosów?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Wypadanie włosów?

przez carmen1988 27 kwi 2012, 18:15
Dziewczyny, ile wypada Wam dziennie włosów? Mi się wydaje, że wypada mi za wiele. Co mogę z tym zrobić?Przy czesaniu po umyciu jest koszmar.
nerwica wegetatywna

Wypadanie włosów?

przez nieboszczyk 27 kwi 2012, 20:41
idz do dermatologa i zgłoś ten problem.on moze ci przepisać specjalną wcierkę do włosów,może skierować cie na badanie TSH i żelaza we krwi,może powiedzieć że to ze stresu i nic nie można poradzić.może byc to też jeden z objawów boreliozy.jeśli masz wątpliwości zrób sobie prywatnie badania krwi na obecność krętków.jeśli wyjdzie pozytywnie to idz z wynikami do lekarza ogólnego.tam dostaniesz odpowiednie antybiotyki
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Wypadanie włosów?

przez dogomaniaczka 27 kwi 2012, 20:44
no bez przesady :roll: może jeszce tomografia, rezonans i w ogóle do szpitala na oddział..to już nawet ja nie popadam w taką paranoję a ostatnio "umieram" na wszystko :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wypadanie włosów?

przez Śmiercionauta 27 kwi 2012, 20:55
Wypadanie włosów, to pierwszy symptom choroby choroby popromiennej. :mrgreen:
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Wypadanie włosów?

przez nieboszczyk 28 kwi 2012, 12:00
dominika92 napisał(a):no bez przesady :roll: może jeszce tomografia, rezonans i w ogóle do szpitala na oddział..to już nawet ja nie popadam w taką paranoję a ostatnio "umieram" na wszystko :)

to nie paranoja.mi też wypadają włosy i poszedłem do dermatologa z tym problemem i rezultaty były jak wyżej
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Wypadanie włosów?

przez Pszczółka Maja 10 cze 2012, 18:32
Witam
Zdaję sobie sprawę, iż znaczna część osób borykająca się z nerwicą, depresją-tak jak ja, uskarża się na bardzo intensywne wypadanie włosów, mogę polecić-sprawdziłam na sobie, i uwierzcie efekty naprawdę są, szampon Placenta Activ-Elidor Hair Care, lub firmy Bilba, jak również kapsułki Colvity. Szampon marki Bilba działał rewelacyjnie, niestety z informacji jakie posiadam, zaniechano dystrybucji tego produktu, na terenie Polski, szampon Placenta Activ-jest tj. odpowiednikiem Bilby. Stosuję go od ok. początku maja, może trochę krócej, i faktycznie widzę, że włosy mniej wypadają, do tego w/w kapsułki-efekty widać ( przez m-c brałam 2x2, teraz zeszłam do 2x1), byłam w swojej fryzjerki, i powiedziała że mam bardzo dużo nowych włosów-zrobił mi się meszek na głowie-hurrraa:). Nie ukrywam, iż była to dla mnie ważna kwestia, ponieważ moja choroba, spowodowała, że włosy wypadały mi garściami, do tego stopnia, że zaczęły mi się robić prześwity między włosami-teraz wszystko zarosło i rośnie:) W związku z tym, mogę szczerze polecić te specyfiki, kapsułki wiadomo nie są może tanie, są jeszcze np. marki Olimp, kolagen active-też działa, moja znajoma je stosuje, i są trochę tańsze, także jeżeli ktoś boryka się z tym problemem, może powinien spróbować w/w produktów, być może Mu też pomoże:)

Sortuj wg