Ile macie wzrostu i ile ważycie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Ḍryāgan 09 gru 2015, 21:27
Carica Milica napisał(a):Ḍryāgan, wszystko dla Twojego dobra. :P

Bardzo śmieszne, bardzo... Wszyscy chcą kurna mojego dobra, a ja go nie oddam i tyle

przez Carica Milica 09 gru 2015, 21:35
Ḍryāgan napisał(a):
Carica Milica napisał(a):Ḍryāgan, wszystko dla Twojego dobra. :P

Bardzo śmieszne, bardzo... Wszyscy chcą kurna mojego dobra, a ja go nie oddam i tyle

Chociaż wychodzę na prostą po dwóch miesiącach, więc teraz mogę spróbować pocieszyć, albo chociaż wesprzeć. Ale nie wiem, czy mi ego
pozwoli. :P
III Miss Forum

przez Ḍryāgan 09 gru 2015, 21:42
Carica Milica, zadanie będzie trudne aktualnie mam dziwny nastrój właśnie - ni to dołek ni górka, nie lubię się tak czuć. Nie do końca jestem przekonany czy bardziej potrzebuję pocieszenia, czy przycięcia skrzydełek żebym nie odleciał za wysoko. Jakoś tak nieadekwatnie do sytuacji się czuję a jeszcze dochodzi do tego wkurw. No, ale wiesz... uroki czadu :)

Ale nie wiem, czy mi ego pozwoli

hmmm
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Carica Milica 09 gru 2015, 22:36
Ḍryāgan napisał(a):Carica Milica, zadanie będzie trudne aktualnie mam dziwny nastrój właśnie - ni to dołek ni górka, nie lubię się tak czuć. Nie do końca jestem przekonany czy bardziej potrzebuję pocieszenia, czy przycięcia skrzydełek żebym nie odleciał za wysoko. Jakoś tak nieadekwatnie do sytuacji się czuję a jeszcze dochodzi do tego wkurw. No, ale wiesz... uroki czadu :)

Czyżby stan mieszany? Wiem przez co przechodzisz, tylko mnie wtedy odbija, taki ze mnie czadowy typ. Polecam wysiłek fizyczny, spuszcza on powietrze z mojego balonika i nie bujam się pod sufitem. Wyżyj się na siłowni, idź pobiegać. Zajmij czymś myśli: książka, film, spotkanie z kumplami, wszystko, co sprawia Ci przyjemność. Początki po rozstaniu są trudne, rozumiem Cię w tej kwestii doskonale. W tym roku boleśnie się od tego odbiłam.
Uważam, że dużo zależy od naszego nastawienia: pszczoła wszędzie widzi kwiaty, a mucha gówno. Ale nigdy nie będzie tak, jakbyśmy tego chcieli. Zawsze pojawi się jakaś przeszkoda, dołek, dziura w jezdni, tym się charakteryzuje life. Dostajemy po mordzie, upadamy, wstajemy, otrzepujemy się z pyłu i jazda dalej w świat, aby czuć, działać, walczyć, realizować. Tylko trzeba chcieć znaleźć wyjście, zawsze jest jakieś. ;)

Może gadam od rzeczy. :P
III Miss Forum

przez ego 09 gru 2015, 22:49
Carica Milica napisał(a):Ale nie wiem, czy mi ego pozwoli. :P

A róbcie sobie co tam chcecie, byle potem nie było : "A nie mówiłam" :uklon: ze mnie tym bardziej żadna pocieszycielka...:)
ego

przez Ḍryāgan 10 gru 2015, 00:12
Czyżby stan mieszany?
Nie wiem,bo wcześniej tylko raz tak się czułem. Zwykle u mnie bieguny są wyraźne. A teraz nie zwariowałem jeszcze, mam jasność myślenia (chyba, tak mi się wydaje). Tylko tak dziwnie. Bez sensu.
ze mnie tym bardziej żadna pocieszycielka...:)

nie bądź taka ego ego egoistko :nono:
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez Carica Milica 10 gru 2015, 00:37
Ḍryāgan napisał(a):
Czyżby stan mieszany?
Nie wiem,bo wcześniej tylko raz tak się czułem. Zwykle u mnie bieguny są wyraźne. A teraz nie zwariowałem jeszcze, mam jasność myślenia (chyba, tak mi się wydaje). Tylko tak dziwnie. Bez sensu.

Przy stanach mieszanych radośnie skaczę pod sufit i jednocześnie chciałabym się zastrzelić. Dziwne rzeczy zdarzało mi się robić w trakcie tych ostrzejszych ekscesów.
III Miss Forum

przez WolfMan 10 gru 2015, 00:44
Ḍryāgan, Jak Cię znam,w moim przekonaniu idzie Ci górka-uważaj na Siebie.

przez Ḍryāgan 10 gru 2015, 07:55
WolfMan napisał(a):Ḍryāgan, Jak Cię znam,w moim przekonaniu idzie Ci górka-uważaj na Siebie.

No i co z tego? Niech sobie idzie. Mam to gdzieś. I tak już się wszystko rozwaliło, to przynajmniej będę się dobrze czuć i zaszaleję sobie :D

przez WolfMan 10 gru 2015, 19:23
Ḍryāgan, W takim razie wysokich lotów ;)

przez Wudezet 10 gru 2015, 19:36
183 cm, 100 kilo.
"Jeśli płacicie ludziom za to, że nie pracują, a każecie im płacić podatki gdy pracują, nie dziwcie się, że macie bezrobocie." ~Milton Friedman

amisulpryd 100mg 1-0-0
alprazolam 0,5-2mg doraźnie

przez joaszka 31 gru 2015, 18:29
171cm, 73kg
joaszka

Sortuj wg