Ile macie wzrostu i ile ważycie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Carica Milica 07 gru 2015, 02:02
155 cm. 43-45 kg. Zależy. ;)
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Podaj mi rączkę, trumienko.
Lit 750 mg, kwetiapina 100 mg, tianeptyna 12,5 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.

przez Ḍryāgan 07 gru 2015, 07:52
Carica Milica napisał(a):155 cm. 43-45 kg. Zależy. ;)

jak ja lubię takie mini-kobietki :105:

przez Carica Milica 08 gru 2015, 17:28
Ḍryāgan napisał(a):
Carica Milica napisał(a):155 cm. 43-45 kg. Zależy. ;)

jak ja lubię takie mini-kobietki :105:

Ja też. :105:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bonsai 08 gru 2015, 17:37
Carica Milica napisał(a):Ja też. :105:

I ja też. :105:

A często spotykałem panie, które miały jakiś kompleks na punkcie swojego wzrostu. Nigdy tego nie rozumiałem.
bonsai

przez ego 08 gru 2015, 17:55
Carica Milica, uważaj na tego typa z brodą nad Tobą, laska go rzuciła i on teraz sam poluje, żeby coś wyrwać, wykorzystać i na końcu porzucić.( wersja oficjalna jest, że pocieszenia szuka) :mhm:

bonsai napisał(a):A często spotykałem panie, które miały jakiś kompleks na punkcie swojego wzrostu. Nigdy tego nie rozumiałem.
No i co? ja też mam, akurat mi przypomniałeś ( chciałabym być wyższa tak z dziesięć cm), jak chcesz, to możemy porozmawiać o tym czego nie rozumiesz. ;)
ego

przez elo 08 gru 2015, 18:02
bonsai napisał(a):

A często spotykałem panie, które miały jakiś kompleks na punkcie swojego wzrostu. Nigdy tego nie rozumiałem.

i ja ja tez! pomimo tego ze sama sie zachwycam malymi istotami potrafie narzekac ze jestem za niska - nigdy tego nie zrozumiem gdzie tu logika gdzie tu sens? :bezradny:
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
always remember you're someone's reason to smile
because you're a joke
elo

przez Carica Milica 08 gru 2015, 18:12
elo napisał(a):
bonsai napisał(a):

i ja ja tez! pomimo tego ze sama sie zachwycam malymi istotami potrafie narzekac ze jestem za niska - nigdy tego nie zrozumiem gdzie tu logika gdzie tu sens? :bezradny:

Nigdy nie miałam problemu ze swoim wzrostem, żadnych kompleksów. Czasami jest to kłopotliwe, jak prosisz np. współlokatora, aby ściągnął patelnię z wyższej półki i ewentualnie słuchać jego chichotu, jak staję na stołku. Poza tym, w pociągu zawsze się znajdzie jakaś pomocna męska dłoń, która wstawi mi walizkę na półkę bagażową. :yeah:

[quote="ego"]Carica Milica, uważaj na tego typa z brodą nad Tobą, laska go rzuciła i on teraz sam poluje, żeby coś wyrwać, wykorzystać i na końcu porzucić.( wersja oficjalna jest, że pocieszenia szuka) :mhm:

Pocieszenie byłoby dość czadowe. :D If you know what I mean.

przez bonsai 08 gru 2015, 18:28
ego napisał(a):No i co? ja też mam, akurat mi przypomniałeś ( chciałabym być wyższa tak z dziesięć cm), jak chcesz, to możemy porozmawiać o tym czego nie rozumiesz. ;)

No i nic. :D Nieee, dziękuję, postoję. Możemy robić wszystko, ale nie rozmawiajmy. :> Hmm, swoją drogą, to myślałem, że jesteś bardzo wysoka. Za to pamiętałem, że elo to taki mały szkrab. <3
bonsai

przez ego 08 gru 2015, 18:47
bonsai, nie, bo jak na babę, to dość wysoka jestem, ale jak bym była te z 10 cm wyższa, to bym była prawie jak Dragan i mogłabym patrzeć na większość ludzi( zwłaszcza facetów) z góry. :105:

Carica Milica napisał(a):Pocieszenie byłoby dość czadowe. :D If you know what I mean.
No niewątpliwie. ;)
ego

przez Carica Milica 08 gru 2015, 19:49
[:
Carica Milica napisał(a):Pocieszenie byłoby dość czadowe. :D If you know what I mean.
No niewątpliwie. ;)[/quote]

Niestety odpadam, jako pocieszycielka. Nie sprawdzę się w tej odpowiedzialnej roli. Aż mi się smutno zrobiło.

przez Ḍryāgan 09 gru 2015, 20:06
ego napisał(a):Carica Milica, uważaj na tego typa z brodą nad Tobą, laska go rzuciła i on teraz sam poluje, żeby coś wyrwać, wykorzystać i na końcu porzucić.( wersja oficjalna jest, że pocieszenia szuka) :mhm:

Ego, no nie... Jak możesz mi tak wbijać nóż w plecy, Brutusie. A ja cię tak lubię :hide:

przez ego 09 gru 2015, 20:28
Ḍryāgan, przecież ja tylko z troski - chronię Cię przed jeszcze większą tragedią ;) , widzisz Carica sama napisała, że marna z niej pocieszycielka...
ego

przez Ḍryāgan 09 gru 2015, 20:48
Dobra, dobra... z troski. Już ja znam ten rodzaj troski :why:
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

przez Carica Milica 09 gru 2015, 21:21
Ḍryāgan, wszystko dla Twojego dobra. :P

Sortuj wg