Ile macie wzrostu i ile ważycie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez krul 13 mar 2013, 12:15
Saiga, szczerze? Czasami wychodzi nawet taniej. To jest np. tak - idziemy normalnie do sklepu, kupujemy to na co mamy ochotę, a to czipsy, a może jakiś hamburger, a może to, a tu cola, tu cos jeszcze i pieniądze lecą. Ja co kilkanaście tygodni zmieniam jadłospis, żeby mi jedzenie nie zbrzydło na diecie i np. na tydzień kupuje 3kg kurczaka, ileś tam paczek ryżu, kasze mannę, warzywa, wodę i jest wporzo. Dieta ważniejsza. Dieta to 70% redukcji lub przyboru.
krul

przez Arhol 13 mar 2013, 12:30
krul, czasem wyglądało to wszystko na droższe,jednak śmieciowe żarło nie zawsze wychodzi taniej,czy pewnie często tak samo.
Na wszelkich kfd sfd i tak dalej też pisali że większość to dieta,i swoistego potwierdzenia mi trzeba było.
Jak myśle już do diety i ćwiczeń przywykłeś,a nie musisz się pilnować?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez krul 13 mar 2013, 12:33
Saiga, muszę. Jestem młodym człowiekiem, nie chcę stać w miejscu, choć czasem stronię od ludzi. Poza tym, do diety nie da się przywyknąć. Ja mam już nawyk, bo sam sobie gotuję i sam muszę troszczyć się o siebie. Dodatkowo - dietę trzymam też z racji chorych jelit. :)
krul

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pieprz 13 mar 2013, 12:37
krul napisał(a):Mushroom, bywały też niebezpieczne chwile, gdy np. miałem depresje i notorycznie myślałem o samobójstwie, to jak podnosiłem sztangę to myślalem o tym, by zrzucić ją sobie na głowe. :roll:

Rozumiem, ale to nie miało związku przecież. Tak samo mógłbyś powiedzieć że przy prowadzeniu samochodu miałeś niebezpieczne chwile bo chciałeś wjechać w drzewo.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez krul 13 mar 2013, 12:39
Mushroom, nie mogłem, nie mam prawa jazdy. 8) :lol:
krul

przez Little Red Fox 13 mar 2013, 12:40
krul, gdyby nie moje chore jelita, pewnie też miałabym inną dietę :roll:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez Arhol 13 mar 2013, 12:41
krul, bardziej miałem na myśli zmiane nawyków żywieniowych niźli stricte wieczną diete,mój błąd.
Czyli tak czy siak zmiana nawyków żywieniowych na stałe.
No nic,oby tak dalej trzymać a będzie git
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez carlosbueno 13 mar 2013, 12:42
Mushroom, ja gdybym miał prawko i auto pewnie bym tak skończył na drzewie bo to jedne z pewniejszych i praktycznie niewykrywalnych metod samobójstwa.
A co do diet i siłowni to jestem na nie za leniwy no może gdybym miał jakąś wielką nadwagę czy niedowagę to może coś bym z tym zrobił, a tak skoro jakoś znacząco od norm nie odbiegam to żre co chce bo to jedyna przyjemność która mi została w tym marnym życiu.
Największy Forumowy Maruda

przez krul 13 mar 2013, 12:43
Calineczka1990, mam wrzodziejące zapalenie jelita grubego - kaput. ;-)

Saiga, tylko pamiętaj - ja nie brałem żadnej kreatyniny, żadnej l karnityny i innych rzeczy, które pomagaja, dlatego dlugo dochodzilem do tego co mma.
krul

przez Arhol 13 mar 2013, 12:46
krul, tym bardziej jest to godne podziwu,skoro bez"wspomagaczy",jak myślę przez chorobe jelit,czy z własnej woli?
Moderator

przez Pieprz 13 mar 2013, 12:48
carlosbueno napisał(a):
Mushroom napisał(a):Calineczka1990, lepiej chuda niż gruba (wszystkich to dotyczy, też mężczyzn). I wizualnie trochę to lepsze i zdrowsze.

najlepiej to ani chuda ani gruba zależy zresztą jak to definiujemy, dla mnie Anja Rubik jest równie wstrętna i antykobieca jak Grycanki.

a jeszcze najlepiej jak zdrowa bogata inteligentna i mocny charakter.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Little Red Fox 13 mar 2013, 12:48
krul, to współczuję, ja mam podobno zespół jelita drażliwego, ale jakoś ciężko lekarzom cokolwiek zdiagnozować :roll:
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez krul 13 mar 2013, 12:49
Saiga, po części przez to i przez to. Przy chorych jelitach trzeba tak czy siak trzymać dietę. A co do własnej woli .. Gdy jeszcze mieszkałem w Polsce, to takie coś sobie na ścianie powiesiłem i tego się imałem. :P

Calineczka1990 napisał(a):krul, to współczuję, ja mam podobno zespół jelita drażliwego, ale jakoś ciężko lekarzom cokolwiek zdiagnozować :roll:

Też mi to wmawiali póki nie zrobili kolonoskopii. :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
krul

przez Little Red Fox 13 mar 2013, 12:57
krul, mi wmawiają, że nie będą mnie katować kolonoskopią, bo mi IBS wychodzi z reszty badań (tak podstawowych jak morfologia, usg i inne) :shock: uj z nimi, dostałam na krótko debridat i działał całkiem w porządku. Gdy wykluczyłam alkohol, fajki, zbilansowałam sobie dietę, zaczęłam bardziej uważać na to co i jak jem, uprawiać sport stopniowo zaczęło mi się poprawiać :shock: a problemy z jelitami i trawieniem ciągną się u mnie od operacji wyrostka :roll:

(Ewa Białołęcka)

Sortuj wg