Oto co zrobiła ze mnie choroba psychiczna.........

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez NextMatii 12 kwi 2012, 11:49
Intel opinia biegłych?????
Matoły........NIE PODDAWAJ SIE!!
Na to zawsze jest czas.....
NextMatii

przez Yaco 14 kwi 2012, 05:06
Czego ty chcesz od tego zdjęcia ?! Ja nie dostrzegam niczego złego. Po prostu trochę jesteś starszy i w innym ujęciu.
A na zdjęciach wychodzi się bardzo, bardzo różnie...
I wygląda to tak, jakbyś wyszukiwał czegoś na siłę. Dobijał się.
Mi ostatnio lekarka powiedziała że widać po mnie chorobę psychiczną.
Żebym poszedł do psychiatry bo sam sobie z tym nie poradzę. I to jest powód do podłamki.
A mam odwrotnie niż ty. Mi moja gęba wydaje się w miarę sympatyczna a tu taka niespodzianka ;-)

przez intel 14 kwi 2012, 08:34
Wszytko jest OK.
Muszę tylko wziąć się w garść :D
intel

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shinobi 14 kwi 2012, 09:07
To chyba naprawdę jest trochę kwestia ujęcia. Na drugim zdjęciu faktycznie wyglądasz na mocno zmęczonego, ale to też sprawa fryzury, okularów itd.

przez intel 14 kwi 2012, 09:15
OCZY
Porównaj OCZY.
Reszta to otoczka, ale oczy mówią wszystko.
W oczach jest już rezygnacja, beznadzieje, utęsknienie końca
intel

przez shinobi 14 kwi 2012, 09:19
Fakt, spojrzenie zupełnie zmarniało.

przez ladywind 14 kwi 2012, 11:08
Jak mozecie oceniać negatywnie jego zdjecie, przecież to go jeszcze bardziej dobije i pograzy w chorobie. Wiadmo że kazdy w chorobie psychicznej wygląda conjamniej marnie.

Nie przesadzajcie że aż tak strasznie wygląda. Każdy z nas w dołku wygląda kiepsko.

Intel doszukuje się wszystkiego już i szuka potwierdzenia w nas by odejść...także nie dajmy się zwieść
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez NextMatii 14 kwi 2012, 11:14
intel, to prawda,że oczy są zwieciadlem duszy....
NextMatii

przez intel 14 kwi 2012, 11:38
ladywind napisał(a):Jak mozecie oceniać negatywnie jego zdjecie, przecież to go jeszcze bardziej dobije i pograzy w chorobie. Wiadmo że kazdy w chorobie psychicznej wygląda conjamniej marnie.

Nie przesadzajcie że aż tak strasznie wygląda. Każdy z nas w dołku wygląda kiepsko.

Intel doszukuje się wszystkiego już i szuka potwierdzenia w nas by odejść...także nie dajmy się zwieść

:D :D :D
Dzięki za troskę.
Lecz nie to było moim celem.
Nie szukam potwierdzenia żeby odejśc. W sprawach dla mnie istotnych nie interesuje mnie zdanie innych.
Owszem, wysłucham, czasami wyciągam wnioski jeśli czyjeś zdanie jest spójne, poparte doświadczeniem itd , ale generalnie robię i tak to ,na co mam ochotę.
Więc bez obaw.
Chodziło mi oto "aby słowo ciałem się stało"
Żeby zobrazować moją udręke.
Jak widać niezasłużenie spadłem z całkiem wysokiego konia.
Na zdjęciu sprzed 5 lat widać pewnego siebie i zadowolonego z życia faceta z przyszłością.Miałem wtedy poczucie, że MOGĘ OSIĄGNĄC WSZYSTKO CO TYLKO ZECHCĘ
A teraz przyszłośc....mam już za sobą,hehehe
Reasumując.
Na moją decyzję o odejściu absolutnie nie będzie mialo zdanie innych.
Żadne słowa nie są w stanie mnie zranić chociażby w częsci tak jak rani mnie to co się stało z moim umysłem , uczuciami, emocjami.
Tak więc co po niektórzy mogą spokojnie mnie nazywać kryminalistą i patologią.
SOBIE z pewnością z tego powodu nic nie zrobię :D
intel

przez nieboszczyk 14 kwi 2012, 11:42
ta choroba została spowodowana pobytem na śledczaku?hm...w psychiatryku byś zachorował prawie natychmiast wiedząc że nie możesz liczyć na zwolnienie jak bęxziesz "grzeczny",czy poprawi się twój stan psychiczny.w więzieniu jeszcze jest jakieś życie.w psychiatryku niema życia.psychiatryk=pogrzeb za życia.a szczególnie bez powodu kiedy przykleją ci łatkę niebezpiecznego dla otoczenia niemowlęcia/4 latka który nawet nie umie zabić muchy hehehehehe XD
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez intel 14 kwi 2012, 11:46
Nie -choruję nieprzerwanie od 5 lat.
Do śledczaka trafiłem półtora roku temu w stanie jak na zdjęciu, w momencie kiedy choroba po 3 latach rozpieprzyła mnie dokumentnie.
Pod wpływem choroby i setek tabletek psychiatrycznych NAPRAWDĘ NIE WIEM DO KOŃCA CO ROBIŁEM.
No ale w/g biegłych -piesków prokuratury jestem calkowicie zdrowy, a 3 zamknięte i 3 dzienne oddziały psychiatryczne jakie zaliczyłem oraz renta z tytułu choroby psychicznej to nic takiego.
intel

przez nieboszczyk 14 kwi 2012, 11:55
kurcze to jak jesteś chory to nie miali prawa zamknąć cie na śledczaku.ew do psychiatryka...to że zamkną na śledczaku np schizofrenika to przypadki cholernie rzadkie i mają miejsce kiedy w psychiatryk jest przepełniony
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez intel 14 kwi 2012, 16:33
No tak, ale biegły psychiatra w ciągu kilku minut stwierdził że nadaję się do aresztu. Mam to na piśmie.
Pomimo tego, że stwierdziłem iż z pewnością tam popełnię samobójstwo, gdyż i bez aresztu, na wolności granica pomiędzy życiem a śmiercią była bardzo krucha.
intel

przez ziomek118118 14 kwi 2012, 16:39
intel..ale czy Ty jesteś panienką na wyborach mis świata,żeby każdemu się podobać????
A oczy..rzeczywiście,na drugim zdjęciu widzę w nich zajebistą pustkę i obojętność...
Może dzień wcześniej przesadziłeś z benzo albo z żołądkową?.Nie wierzę,że tak się czujesz przez ostatnie 5 lat.
Jestem kilka lat starszy od Ciebie i w ciężkich dołach psychicznych wyglądam jeszcze gorzej...jak zombi ..
..ale gdy tylko wyczuję chwilową poprawę zaraz staję na nogi i doprowadzam się do stanu używalności ..biorę się za pracę..... zaczynam zauważać rodzinę.... i nie myślę.....
o tym, że jeszcze kilka miesięcy temu chciałem sobie strzelić w łeb..
...kurde..to jakby dwa różne życia,..jedno w czarnej i głębokiej otchłani,a drugie na zielonym wzgórzu pełnym kwiatów i słońca
Jeszcze jedno..
Jesteś na rencie chory na CHAD..czyżbyś miał zamiar resztę życia użalać się nad sobą?
Uwierz mi,,,,,,,,że jesteś na tyle inteligentny i mocny psychicznie,że możesz być jeszcze szczęśliwy.
Nie myśl o chorobie i kryminale...za wszelką cenę wyrwij się z tej otchłani..poszukaj jakiegoś zajęcia,wróć do bębnów.
Jak już pisałem jestem starszy od Ciebie i chyba bardziej dostałem w dupę od życia niż Ty,ale jakoś staram się funkcjonować normalnie
i nie z jednego bagna wychodziłem obronną ręką,..czego i Tobie życzę..

Sortuj wg