Czy można bezkarnie zamordować człowieka? Zależy......

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez intel 27 mar 2012, 18:31
Odpowiedź na pytanie postawione w tytule brzmi-można , tylko trzeba być psem, gadem lub innym skurwielem.

http://www.tvn24.pl/0,1739456,0,1,zabil ... omosc.html

Zbyt chory aby odpowiadać za morderstwo z premedytacją, ale zbyt mało chory żeby stanowić zagrożenie dla ludzi.

Za zabójstwo z premedytacją facet biega sobie po wolności, zapewne spotykamy go w markecie, na ulicy.

Dla porównania
Za pobicie ze skutkiem śmiertelnym ( z pewnością niższa waga czynu niż zabójstwo z premedytacją ) zwykły bandzior idzie do puchy , bez litości, bez szans na wykorzystanie kruczków prawnych, ktore stosuje się wobec członków gangu zwanego wymiarem sprawiedliwości oraz członków ściśle wspólpracującego z nim aparatu przymusu.

http://www.tvn24.pl/0,1739554,0,1,sa-za ... omosc.html

Ja pomimo wieloletniego , niejednokrotnie szpitalnego leczenia psychiatrycznego w/g biegłych jestem całkowicie zdrowy.
Ale koleżka z branży , kiedy trzeba go wyciągnąc z kłopotów jakie powstają za zabójstwo z premedytacją ( bandyta wziął ze sobą sztylet , więc z góry zakładał morderstwo ) szybko okazuje się "niepoczytalny"

Zamierzchłe czasy UB i "Towarzyszy" się kłaniają
Mają nas za śmieci, którzy każde kure..wo przyjmą bez szemrania, z pokorą do wiadomości.
intel

przez Sorrow 31 mar 2012, 22:02
No, nienawidzę tego wszystkiego. Tych wszystkich u władzy.
Dla mnie już nie ma różnicy czy z PiS, czy z PO czy z SLD, to wszystko jedna mafia.

przez los_historicos 08 kwi 2012, 19:32
Tydzień temu w pobliskim miasteczku była sprawa - zniknęła 17-latka. Znalazła się 2 dni potem uduszona paskiem i przysypana w piwnicy. Policja tutaj stanęła na wysokości zadania i złapała sprawców. Znam kilka wersji tej historii włącznie z tą z "opiniotwórczego" Faktu. Lokalna społeczność żąda wiadomej kary ale pociesza się cweleniem w więzieniu. Mam poglądy umiarkowanie korwinoidalne, stosunek JKM-a do kary śmierci jest wiadomy. Ja bym ją jednak zarezerwował dla przypadków niereformowalnych. No bo co - trzaśniemy zabójcę, który jest na dobrej drodzie i co? Zabrzmieć to może kontrowersyjnie, ale ja bym wznowił coś w rodzaju obozów pracy. Wysyłać przestępców na budowę autostrad. Zbyt dużo w więzieniach jest pijanych rowerzystów. Ja bym większość z nich wypuścił. Jak się zabije po pijaku to jego sprawa - mógł nie pić.
Srubasabadananienieryszczybysryburstzhhh - złota myśl Juliana Tuwima

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nieboszczyk 13 kwi 2012, 15:40
nie tylko psy i gady dostają nagrody i utrzymują się z bezkarnego zabijania ludzi.również żołnierze wezwani do podjęcia "dramatycznej decyzji"np.leci samolot z 150 podróznymi na wysokości 13000m i nagle następuje awaria i zaczyna spadać.więc rząd wzywa 2 myśliwce F-16 i wydaje rozkaz zestrzelenia tego samolotu i zabicia wszystkich podróznych żeby nie spadł na miasto i "nie wyrządził więcej szkód".były i takie przypadki.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez intel 13 kwi 2012, 16:10
No tak, ale tu jest wybór "mniejszego zła"
Mnie chodzi o zabijanie i okaleczanie przez funkcjonariuszy publicznych wynikające tylko i wyłacznie z poczucia bezkarności powstałego z roztoczonego nad nimi parasola ochronnego.
Jak widać w mediach , mendy z katowickiej AT nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za walenie głowa laski o ziemię.....Odpowiada za to jakaś menda z planowania.
Ja wiem-stres, strach przed bandytą ( takim jak ja,hehehe) itd.
Ale skoro laska lub koleś jak ja, leży na ziemi na pysku z rękami na plecach, to kopanie po twarzy , czy walenie głowa w ziemię jest tylko niczym nieuzasadnionym bandytyzmem.
intel

przez nieboszczyk 13 kwi 2012, 17:00
podobno wojna się skończyła.podobno niema już obozów zagłady.a jakoś o tym co robią na śledczakach czy w psychiatrykach się nie mówi.czy naprawdę wojna sie skończyła?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg