Wasze drogi życia

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Wasze drogi życia

przez Laima 04 mar 2012, 19:38
11
Jesteś idealistą pełnym pomysłów i wspaniałych idei, musisz jednakże starać się nie tracić kontaktu z rzeczywistością.
Masz bardzo wyczuloną intuicję.
Potrafisz zgłębiać tajniki swojej duszy a także wyczuwać co dzieje się we wnętrzu innych, szczególnie tych bliskich Ci osób.

:?
Laima

Wasze drogi życia

przez Midas 04 mar 2012, 20:43
O kurde tahela, widzę, że Ci się dobra faza wkręciła :D

Mnie wyszło 1 8)
Droga życia 1 - indywidualizm, niezależność, przywództwo
Charakter i predyspozycje
Osoby kroczące tą drogą życia cechuje indywidualizm, oryginalność i ambicja. Jeśli idziesz tą drogą, to lubisz wyzwania i nie boisz się podejmować rozwiązań nietypowych i niesprawdzonych przez innych, przez co niekiedy wpędzasz się w kłopoty i tracisz zrozumienie innych. Lubisz przejmować inicjatywę i działać z pozycji lidera, przywódcy. Dzięki charyzmie, oryginalnej osobowości i wdziękowi łatwo zjednujesz sobie innych ludzi, jednak nie zawsze darzysz ich odpowiednim szacunkiem i uznaniem.

Dowiedziałbym się więcej o sobie, ale trzeba wysłać esemesa...wolę go spożytkować głosując na Mroczka w Tańcu z Gwiazdami :P
Padłeś?! Powstań!!

Wasze drogi życia

przez tahela 04 mar 2012, 21:05
Midas,
Midasie drogi i Sabo idzcie ta droga bo droga nr 1 jest godna pozazdroszczenia :P

wysłąłbyś SMS a koleżanka Pisanka z forum by Ci napisała co Cie czeka ;)
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wasze drogi życia

przez Midas 04 mar 2012, 21:12
tahela, taaa, jeszcze żeby to do mnie pasowało...jednanie ludzi, przywództwo, ambicja.. musiałbym chyba iść na najdroższą psychoterapię w Polsce i wciągnąć kilo koksu :P
hehe Pisanka jeszcze tak by urobiła, że można by w to uwierzyć :mrgreen:
Padłeś?! Powstań!!

Wasze drogi życia

przez Nola 04 mar 2012, 21:32
Mi wyszła 7:

Droga życia 7 - poszukiwanie, dociekliwość, samotnik

Jesteś raczej spokojną duszą. Nie znosisz tłumu i hałasu. Chociaż nie masz nic przeciwko temu, aby spotkać się czasami z wąskim gronem starych przyjaciół, o wiele bardziej wolisz przebywać sam na sam ze swoimi myślami i marzeniami. Umiesz powściągać swoje emocje i raczej jesteś umiarkowany w swoich ocenach i zapałach. Przez to, że wszystko musisz dokładnie przeanalizować czasem trudno Ci podjąć szybką i odważną decyzję, co Cię trochę irytuje.

Life path 7's have a clear and compelling sense of themself as a spiritual being. As a result, the life path 7 is devoted to investigations into the unknown, and finding the answers to the mysteries of life. You may have noticed you are well-equipped to handle your task. You possess a fine mind; you are an analytical thinker, capable of great concentration and theoretical insight. You enjoy research, and putting the pieces of an intellectual puzzle together. Once you have enough pieces in place, you are capable of highly creative insight and practical solutions to problems.

Wszystko sie zgadza, chociaz moze z ta koncentracja to oni maja na mysli chwilowa hiperkoncentracje przy ADHD. Jedyne z czym mogę się nie zgodzic to jest tam gdzies napisane, że mogę wytykac sobie brak zdolnosci przywodczych a te akurat posiadam.

Tahela, o co chodzi z tym kwadratem? Tu chodzi o cyfry zawarte w dacie urodzenia?

Wasze drogi życia

przez Artemizja 04 mar 2012, 21:37
Ciekawe :lol: Mnie też wyszło: Droga życia 1 - indywidualizm, niezależność, przywództwo 8)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg