Jak zrobić fajne zdjęcie..

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez ( Dean )^2 25 lut 2012, 18:59
...sobie?Jestem strasznie aspołeczny,ostatnio chciałem coś,poznać jakichś nowych ludzi,dlatego chce się pojawić na jakichś portalach randkowych i społecznościowych,wiecie o co chodzi.Ale mam straszny problem,bo nie umiem sobie zrobić żadnego fajnego zdjęcia,mam dwa takie w miare ok,ale to robiła mi siostra dawno,chciałbym jakieś lepsze.I bardziej aktualnie.
Próbowałem sam sobie zrobić ale ciężko,nie wyszło mi nic dobrego,włąsciwie wyszła mi masa paskudnych zdjęć,aż w kompleksy wpadłem
:P
Stąd pytanie jak sobie zrobić zdjęcie w którym wygląda sie dobrze?Wiem że dziewczyny wiedzą jak coś takiego zrobić.Czy w ogóle można zrobić takie zdjęcie komórką z przyzwoitym aparatem czy raczej "luszczanka firmy sony" jest potrzebna.Gdzie jest dobrze robić takie zdjęcia ogólnie jakiekolwiek rady jak to zrobić.Wpadła mi też myśl zeby fotograf mi cyknął pare fajnych fotek,ale nie wiem czy to nie jest głupi pomysł,pójść do fotografa i powiedzieć ,zrób mi fote na fejsbuka.Mam nadzieję że mi coś poradzicie.
Najgorszy jest wiatr.

przez BeGood 26 lut 2012, 03:11
Poczytaj tutaj:

Kod: Zaznacz cały
http://3dno.pl/jak-cie-widza%E2%80%A6/
BeGood

Sortuj wg