telefony/smarfony

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

telefony/smarfony

przez Dariusz_wawa 15 lut 2012, 08:15
Aktualnie Nokia n500 na symbianie i Spv m 650 na Windows Mobile 6.5. Oba sprawują się rewelacyjnie. Miałem poprzednio LG Arena - dotykowe jedno wielkie gówno.
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

telefony/smarfony

przez paradoksy 15 lut 2012, 08:57
IceMan, nie masz multitoucha bo masz wyświetlacz rezystencyjny (oporowy), gdybyś miał pojemnościowy to byś mógł szczypać...
a co do używania telefonu jako modem, prosta sprawa jeśli nie masz funkcji routrera w telefonie - usb debugger ;)

Dariusz, SPV dobre są. to stara nazwa HTC ;)

Nokia moim zdaniem zeszła na psy, wszystkie te dotykowce są do dupy (rezystencyjne wyświetlacze), może oprócz Nokii Lumii. Byli dobrzy w klasycznych telefonach to wymyślają..
paradoksy

telefony/smarfony

przez Dariusz_wawa 15 lut 2012, 09:02
paradoksy napisał(a):Dariusz, SPV dobre są. to stara nazwa HTC ;)

Nokia moim zdaniem zeszła na psy, wszystkie te dotykowce są do dupy (rezystencyjne wyświetlacze), może oprócz Nokii Lumii. Byli dobrzy w klasycznych telefonach to wymyślają..

Wiem że spv to stary htc ale sprawdza się rewelacyjnie przy Auto mapie.Akurat Nokia n 500 po tym Lg sprawdza się bardzo dobrze . Działa od 3 miesięcy bez żadnych zawiech , dotyk też jest ok a ze dostałem ją za złotówkę to zryzykowałem.
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

telefony/smarfony

przez IceMan 15 lut 2012, 09:17
paradoksy napisał(a):IceMan, nie masz multitoucha bo masz wyświetlacz rezystencyjny (oporowy), gdybyś miał pojemnościowy to byś mógł szczypać...
a co do używania telefonu jako modem, prosta sprawa jeśli nie masz funkcji routrera w telefonie - usb debugger ;)

Wiem i wiem :) A problemu z modemem (a właściwie tetherem, a to lekka różnica ;) ) nie było. Problem był z gapą, który nie ściągnął sterowników do usb na kompa i z ręką w nocniku wylądował bez neta.
Przyjaciel forum

telefony/smarfony

przez paradoksy 15 lut 2012, 15:23
IceMan, sterowniki do kompa to dla mnie przeżytek teraz, podłączam kabel i system sam mi wyszukuje
poza tym nie ogarniam jak można mieć smartfona (jeszcze na Androidzie) i nie mieć planu taryfowego z pakietem netowym, tylko liczyć wiecznie na wifi albo hot spoty...

Nokia 500 mnie nie zachwyca, wyświetlacz oporowy = zło, beznadziejnie się pisze smsy. Ale wiadomo, co kto lubi/potrzebuje.

Wymieniam teraz LG na Blackberry 9300. ;)
paradoksy

telefony/smarfony

przez IceMan 15 lut 2012, 17:07
Właśnie jestem niemile zaskoczony tą farsą ze sterownikami. Dzisiaj miałem w rękach tel z pojemnościowym i faktycznie niebo a ziemia. Niestety w momencie kupna tego telefonu nie miałem do dyspozycji żadnego innego Androida w tak atrakcyjnej cenie. A co do pakietu... no przecież że to konieczność i go mam. I po prostu chciałem wykorzystać go na komputer, żeby choćby odpalić Steama, który wymaga logowania online do odpalenia jakiejkolwiek (też offlinowej) gry.
Przyjaciel forum

telefony/smarfony

przez peterr 15 lut 2012, 23:49
Korzystam z iphone'a 4 i każdemu mogę go polecić z czystym sumieniem. Reakcja na dotyk, szybkość działania, ergonomia, appstore no i retina! Wszystko jest cacy, nic się nie wiesza, dla mnie najlepszy telefon jaki miałem.

telefony/smarfony

przez kpi_pl 20 lut 2012, 20:11
Ja tam wolę ,żeby mój tele ...po prostu był do dzwonienia i tylko tyle.Żadnych smartfonów!
http://kpi.pl/psycholog
Pomoc psychologów,psychoterapeutów online ANONIMOWO. Porozmawiaj z psychologiem na żywo online przy zachowaniu anonimowości (nie ujawniasz twarzy,personaliów,etc)

telefony/smarfony

przez bigfish 20 lut 2012, 20:49
Ja mam HTC Wildfire przez którego dostanę niedługo nerwicy :evil: gówno w ładnym opakowaniu, nie polecam.

telefony/smarfony

przez paradoksy 20 lut 2012, 21:53
bigfish, słaby model, android żre dużo ramu/procka, a ten model ma go za mało......
w ogóle nie chcę narazie żadnego telefonu na androidzie
paradoksy

telefony/smarfony

przez rps001 22 lut 2012, 11:35
z kolei ja używam Samsung galaxy s 2 i mogę go wam polecić. Nie miałem lepszego telefonu pod względem wydajności. Telefon jeszcze ani razu się nie zawiesił, można robić kilka operacji na raz np. Gadu-Gadu,skype,open fm,przeglądarka- częściej używam telefonu niż komputera.

-- 22 lut 2012, 10:36 --

z kolei ja używam Samsung galaxy s 2 i mogę go wam polecić. Nie miałem lepszego telefonu pod względem wydajności. Telefon jeszcze ani razu się nie zawiesił, można robić kilka operacji na raz np. Gadu-Gadu,skype,open fm,przeglądarka- częściej używam telefonu niż komputera.

telefony/smarfony

przez Nicky 22 lut 2012, 15:10
Sorrow napisał(a):Nie mam, nie stać mnie

Hehe to ja mam podobnie :).
Telefony są koszmarnie drogie. Ale in fact, zawsze zgarniałem telefony w spadku. Od 4 lat używam tego samego modelu telefonu, póki działa nie widzę sensu w wymianie na nowszy model. Jadę na prepaidzie wykonując połączenia w ostateczności, raczej unikam, bo zbyt droga impreza. Dzwonię raczej tylko do osób w tej samej sieci. Telefon jednak posiadać muszę, bo szef się kontaktuje ze mną tylko telefonicznie. Więc do posiadania telefonu jestem niestety zmuszony. Liczę że operatorzy pójdą w końcu po rozum do głowy i zapodadzą lepsze oferty.

telefony/smarfony

przez paradoksy 23 lut 2012, 14:31
ja czekam na moją Jeżynkę, powinna być jutro <3
paradoksy

telefony/smarfony

przez intel 23 lut 2012, 15:13
Ja też mam od zawsze zwykłe, poczciwe stare Nokie w których budzik i kalendarz z przypomnieniami są luksusem.
I nie wynika to z obecnej sytuacji majątkowej ( nowe gówna można mieć za 1 pln )
Telefon jest do dzwonienia. Aparat do robienia zdjęć. Laptop do internetu. Lodówka do chłodzenia.Ciekawe kiedy telefony Philips będą goliły. A LG "Lady" będzie miał oprócz wibracji Bardziej użyteczny kształt :-)
Jeśli coś jest do wszystkiego to znaczy że jest do niczego.
W tych nowych urządzeniach zwanych "komórką" telefon jest tylko dodatkiem do reszty zbędnych gadżetów.
Czy już naprawdę ludzie muszą mieć internet 24h/na dobę przy dupie?
Wątpię.
A najbardziej rozbrajają mnie kury domowe na zakupach w markecie z "biznesmeńską" bezprzewodową słuchawką na uchu i mówiące "do siebie" jak w ataku schizofrenii, hehehehe
No tak. Robiąc "biznesowe" zakupy obie ręce muszą być wolne.
Im telefon bardziej skomplikowany , tym więcej troski i czasu potrzebuje. ( jakieś oprogramowania, uaktualnienia, antywirusy, systemy operacyjne )
Do moich Noki wkładam kartę i muszę tylko pamiętać , żeby raz na tydzień nakarmić prądem z zasilacza.
I na tym moje zainteresowanie tym przedmiotem się kończy.
Telefon to tak jak młotek dla ślusarza.
Jest narzędziem , a marketing zrobił z tego luksusowy gadżet z funkcjami cakowicie zbędnymi dla przeciętnego człowieka.
intel

Sortuj wg