Sportowe emocje

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Uzależnienie od alkoholu

przez _Jack_ 17 sty 2014, 22:34
neon napisał(a):
_Jack_ napisał(a):Kibicuje od 1996 roku od finału z Ajaxem. Alkohol to gówno. Nigdy już nie wrócę do picia. Powinna być prohibicja w Polsce.

Ja po w sezonie 96/97 po meczu z borussią dortmund, Del Piero mnie oczarował.

Hehe Gimby nie znajo :).Ładna bramka piętką. W ogóle wtedy dominowali przez 3 sezony w Europie. Te czasy już raczej nie wrócą. Teraz moda na Messiego i CR9. Żeby nie offtopować to chodziłem kiedyś na mecze z fanklubem - sporo się piło. Dzisiaj raczej oglądam mecze w domu. Wole unikać pubów i tego typu miejsc. Poza tym już jako abstynent nie nadaje się do alkoholowych libacji
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

Uzależnienie od alkoholu

przez neon 18 sty 2014, 00:09
_Jack_, Ja do pubu moge iść pogadać, ale alkoholu nie tknę. Del Piero wkręcał w ziemie po trzech zawodników :105: Szkoda że często łapał kontuzje, wspaniały zawodik i wielki człowiek. No a teraz Conte robi porządki.
świat lubi znieczulić
trzeba żyć nieustannie goniąc sny.

Uzależnienie od alkoholu

przez _Jack_ 18 sty 2014, 01:01
neon napisał(a):_Jack_, Ja do pubu moge iść pogadać, ale alkoholu nie tknę. Del Piero wkręcał w ziemie po trzech zawodników :105: Szkoda że często łapał kontuzje, wspaniały zawodik i wielki człowiek. No a teraz Conte robi porządki.

Szkoda też ,że trochę w reprezentacji Włoch się nie sprawdził.Ale zawsze będzie wielki. Conte jak Conte. Oczekiwałem trochę więcej po LM w tym sezonie. Serie A z takim składem to nie jest wielka sztuka wygrać.
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Uzależnienie od alkoholu

przez neon 18 sty 2014, 11:40
_Jack_, Szkoda, uważam że niekiedy miał pecha do trenerów, nie raz darłem włosy z głowy że siedział na ławce, taki człowiek samą obecnością uskrzydla. Drugiego takiego nie będzie, po nim czuje pustkę, szukam kogoś kto by zajął jego miejsce w moim piłkarskim serduchu, narazie nie znalazłem nikogo godnego.
świat lubi znieczulić
trzeba żyć nieustannie goniąc sny.

Sportowe emocje

przez carlosbueno 21 sty 2014, 23:02
No w końcu szczypiorniści pokazali klasę, oby tak zagrali jutro z Chorwacją, no ale takie mecze im nie zdarzają się codziennie.
Największy Forumowy Maruda

Sportowe emocje

przez comatom 21 sty 2014, 23:06
carlosbueno, miejmy nadzieje :D
comatom

Sportowe emocje

przez barikello 22 sty 2014, 14:16
A ja pierwszy raz zarwałem noc, żeby kibicować Radwańskiej... i nie żałuję :D Jednak turniej wielkoszlemowy budzi emocje nieporównywalnie większe niż zwykłe turnieje.

W sumie byłem niemal przekonany, że przegra (wystarczyło spojrzeć na jej bilans z Białorusinką), ale wczoraj Aga pokazała klasę. Niesamowity mecz w jej wykonaniu. Mam nadzieję, że teraz wystarczy jej sił na kolejne (oby dwa) mecze. Zostały jej rywalki zdecydowanie w jej zasięgu (obsada półfinałów jest dosyć niespodziewana).

Oby teraz, w przeciwieństwie do Wimbledonu 13', wykorzystała szansę... nie chcę zapeszać, ale liczę na wygraną Polki w całym turnieju - po takiej rzeźi faworytek nadarza się doskonała okazja na to :yeah:
barikello

Sportowe emocje

przez wiejskifilozof 24 sty 2014, 10:53
Jeszcze zobaczycie kiedyś Agnieszka pokona Williams.

Sportowe emocje

przez DeNiro 26 sty 2014, 17:54
Szpilka dostał oklep, oby nauczył się dzięki temu pokory, bo prawie na Kliczków chciał się rzucać :lol:

Sportowe emocje

przez jetodik 26 sty 2014, 18:08
DeNiro, ciekawe co by było gdyby, tak jak w 10 rundzie, postawił na jedną kartę od samego początku, kiedy to Jennings, nie mógł złapać rytmu.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Sportowe emocje

przez DeNiro 26 sty 2014, 18:15
Wtedy dalej byłby wielkim, niepokonanym potencjałem, przyszłą gwiazdką. Zresztą oby tak było, ale z rozsądkiem.

Sportowe emocje

przez jetodik 26 sty 2014, 18:39
podobno dostał propozycje walki z tym rzeźnikiem:

http://www.youtube.com/watch?v=rp-E5xVEMP4
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Sportowe emocje

przez DeNiro 26 sty 2014, 18:53
O kurde, szybki jest, dynamiczny. Szpila nie ma szans. Po tym filmiku rzeczywiście przypomina Tysona.

Sportowe emocje

przez carlosbueno 26 sty 2014, 19:19
Chyba Francja zostanie ME w piłce ręcznej bo wysoko prowadzą i grają nieziemsko 23 bramki strzolone w jednej połowie w finale tego chyba jeszcze nigdy w historii nie było.
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg