Sportowe emocje

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Sportowe emocje

przez Abbey 12 wrz 2013, 18:31
mam rozumieć, że nikt nie jedzie do Mikołajek w weekend? :pirate:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Sportowe emocje

przez Reiben 22 wrz 2013, 15:04
Oglądam sobie mecz Arsenal ze Stoke i właśnie potwierdziła się moja teoria o za wolnym Mertesackerze 8)
Reiben

Sportowe emocje

przez znerwicowana92 16 paź 2013, 00:39
I Polacy nie pojadą na mundial. Co prawda wiedzieliśmy już o tym kilka dni temu(niektórzy pewnie przewidywali to na początku eliminacji), ale kilka godzin temu przegrali mecz o honor. Nie wiem, czy można jeszcze wierzyć w naszą reprezentację i czy jest jakakolwiek nadzieja na polepszenie gry. Nie pomogła zmiana trenera, prezesa, ani kadry. Chyba jedyna szansa, to dać obywatelstwo piłkarzom z najlepszych reprezentacji i cieszyć się ze zwycięstw ''naszych''.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sportowe emocje

przez Reiben 16 paź 2013, 03:04
No ja to przewidziałem już po losowaniu grup, nawet to, że będą tylko nad Mołdawią i San Marino :mrgreen: Nie spodziewałem się tylko, że w rzeczywistości Czarnogóra i Ukraina będą tak słabe, o polskiej drużynie nie warto się nawet rozwodzić, szkoda czas marnować, nawet Lewandowski prezentujący jakiś przyzwoity poziom nie potrafi wykorzystywać sytuacji.
Reiben

Sportowe emocje

przez carlosbueno 16 paź 2013, 21:39
Taka Islandia 300 tysięcy mieszkańców będzie grała w barażach a 38 milionowa Polska w grupie wyprzedziła tylko amatorów. Obrona poza bramkarzami do dupy, Lewandowski pudłuje i ogólnie zero kondycji. Mam nadzieję że w następnym losowaniu trafią na jakąś silną grupę gdzie przynajmniej nie wstyd będzie odpaść a dużo na to wskazuje bo z 4 koszyka będą losowani i taka grupa typu z Hiszpanią, Belgią, Serbią by się im przydała.
Największy Forumowy Maruda

Sportowe emocje

przez Ramanujan 16 paź 2013, 22:23
Tymczasem Janowicz powraca po dłuższej przerwie na kort i gładko wygrywa z Garcią-Lopezem w Sztokholmie. Rywal był jednak bardzo słaby, więc kolejny mecz powinien dać odpowiedź w jakiej formie jest Polak.
Ramanujan

Sportowe emocje

przez Reiben 24 paź 2013, 21:22
Pisałem tu kiedyś, że Legia (Legła :lol: ) będzie zbierać lanie w tej przeciętnej grupie LE, po pierwszych kolejkach 0 pkt, było by fajnie gdyby z zerem zakończyli swoją przygodę z LE, choć i to pewnie nic by nie zmieniło, liczy się przecież polska liga :lol:
Reiben

Sportowe emocje

przez carlosbueno 24 paź 2013, 21:31
Reiben, Dobrze że Legia się nie dostała do LM bo by się totalnie skompromitowała, skoro w LE dostaje w dupę nawet od Cypryjczyków. Polska liga to totalne dno i w niej Legia se może wygrywać, ale w Europie nie ma szans nawet z przeciętniakami z Rumunii czy Turcji.
Na razie w LM bez większych niespodzianek tuzy z PSG i Monachium gromią i chyba oni plus tradycyjnie Barcelona mają największą szansę na finał. Real to wczoraj padakę grał i sędzia im trochę pomógł a Bale za 100 milionów ławę grzał i zapowiada się największy niewypał transferowy ostatnich lat.

Sportowe emocje

przez znerwicowana92 28 paź 2013, 13:43
carlosbueno, Nie chcę się kłócić, ale Bale został kupiony za 91 mln ;) Proponuję najpierw wejść na oficjalną stronę klubu, a dopiero później cytować media :) Ale prawdą jest, że nawet największe pieniądze nie gwarantują sukcesu. Gran Derbi jak dla mnie było żałosne, a sędzia... nic nie mówię, bo znowu będzie śmiech, że kibice Real wszystko zwalają na sędziego :D
Co do Legii - czy oni przypadkiem nie chcieli grać w LM? :) Aż strach pomyśleć co by było, gdyby się dostali ;)

Sportowe emocje

przez carlosbueno 28 paź 2013, 14:40
znerwicowana92, Ale początkowo mówiono że za 100 milionów i że to najdroższy piłkarz w historii, no ale później to zdementowano. Widział kawałek tego "wielkiego" meczu i rzeczywiście nic wielkiego ani Barca ani Real nie grało.

Sportowe emocje

przez znerwicowana92 28 paź 2013, 21:13
carlosbueno, Mówiono, że Bale kosztuje 100 mln., by zrobić sensację, a jak zwykle sensacji tak naprawdę nie było :D Gra tych drużyn rzeczywiście nie była niczym nadzwyczajnym, ale sam mecz zawsze wzbudza wielkie emocje, nie tylko w Hiszpanii ;)

Sportowe emocje

przez carlosbueno 30 lis 2013, 18:18
Polska piłka osiągnęło dno- dna ale może jeszcze to nie koniec. 78 najgorsze w historii miejsce w rankingu Fifa za takimi potęgami jak Togo, Sierra Leone czy Jordania. Legia bije wszelkie rekordy w lidze europejskiej i pomyśleć ze chcieli do Champions League. 5 meczy 0 punktów, zero bramek czy można chcieć czegoś więcej ;) Fanom sportu pozostaje się emocjonować dyscyplinami zimowymi tam se jeszcze jakoś radzimy no ale konkurencja nie taka wielka.

Uzależnienie od alkoholu

przez _Jack_ 17 sty 2014, 19:35
Kibicuje od 1996 roku od finału z Ajaxem. Alkohol to gówno. Nigdy już nie wrócę do picia. Powinna być prohibicja w Polsce.
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

Uzależnienie od alkoholu

przez neon 17 sty 2014, 21:34
_Jack_ napisał(a):Kibicuje od 1996 roku od finału z Ajaxem. Alkohol to gówno. Nigdy już nie wrócę do picia. Powinna być prohibicja w Polsce.

Ja po w sezonie 96/97 po meczu z borussią dortmund, Del Piero mnie oczarował.
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

Sortuj wg