Sportowe emocje

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Sportowe emocje

przez znerwicowana92 28 cze 2013, 01:32
Nie rozumiem dlaczego wielu ludzi drażni Tiki-Taka i dominacja Hiszpanii. Czy to przypadkiem nie lekka zazdrość, że my nie mamy takiej reprezentacji? ;)

Sportowe emocje

przez wiejskifilozof 09 lip 2013, 13:52
Brawo Kubot,Jerzyk,Radwańska.Pokazali klasę.

Sportowe emocje

przez Reiben 09 wrz 2013, 14:06
Czy ktoś pogrywa w Fantasy Premier League?
Reiben

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sportowe emocje

przez jasaw 09 wrz 2013, 14:50
Lubię mecze piłki nożnej. To dla mnie prawdziwa rozrywka. Bardziej interesująca, niż masowe komedie amerykańskie.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Sportowe emocje

przez Ophelia 09 wrz 2013, 14:52
mesut ozil w arsenalu :P
Ophelia

Sportowe emocje

przez carlosbueno 09 wrz 2013, 14:55
Mnie to ostatnio wkurzył sędzia holenderski co nie uznał Polsce gola i to niby zgodnie z przepisami. No ale w sumie nawet w wypadku wygranej szanse na awans byłyby marne, a tak to się przynajmniej złudzeń pozbawiliśmy. Największa bolączka reprezentacji to obrona, cudem tylko 1 bramkę straciliśmy, w ofensywie może poza słabą skutecznością to grają najlepiej od czasów wczesnego Benhakkera.
Największy Forumowy Maruda

Sportowe emocje

przez Reiben 09 wrz 2013, 15:37
Heh, z mojej perspektywy, a interesuję się futbolem i nieskromnie stwierdzę, że trochę się znam i km na boisku przebiegłem to meczem z Czarnogórą polska drużyna sięgnęła dna, z tak słabym rywalem, który prawie kompletnie statycznie grał w obronie nie być w stanie sklecić choć dwóch bramkowych akcji to jest poziom piłkarski poza pierwszą setkę rankingu Fifa- Litwa, Azerbejdżan, te rejony i to przy odrobinie szczęścia :P Obrony to nawet nie warto komentować, 2 Czarnogórców pogrywających z całą formacją jak z amatorami nie dało się oglądać bez facepalma. Dziwi mnie to trochę, chociaż powinienem już pewnie dawno przywyknąć do tego, bo był już czas, bodajże jesienią tamtego roku, że wydawało się, że zaczynają w końcu grać na całkiem dobrym poziomie i mają szanse pokonać Ukrainę i Czarnogórę w walce o udział w mistrzostwach, a wyszło na to, że powalczą co najwyżej z Mołdawią o przedostatnią lokatę :lol:

Ophelia napisał(a):mesut ozil w arsenalu :P

Szkoda, że Luiz Gustavo wolał Wolfsburg bo było by dwóch nowych bardzo ciekawych zawodników w EPL. No i Arsenal wciąż imho nie ma porządnego środkowego obrońcy, kompletnie mnie nie przekonują Mertesacker, którego szybki zawodnik może wyprzedzić na połowie swojej szybkości i wiecznie pechowy i podejmujący złe decyzje Kościelny. Rezerwowy napastnik też by się przydał na wyższym poziomie od Bendtner'a i Sanogo.
Reiben

Sportowe emocje

przez carlosbueno 09 wrz 2013, 18:45
Nie cierpię arsenalu :twisted: mój były szef w Anglii był wielkim fanem tego klubu a ja go nie cierpiałem i siłą rzeczy klubu też, miał wykupione za grubą kasę loże honorowa na stadionie, a na pracownikach oszczędzał. Dobrze że od iluś lat nic nie zdobyli, ale wolałbym Tottenham zamiast Arsenalu widzieć w LM.

A co do reprezentacji Polski to daleki jestem od zachwytu ale w porównaniu do obrony gra ofensywna wygląda przyzwoicie ale Czarnogóra to też nie jest rywal z najwyższej półki wg mnie nie godzień gry na Mundialu. Czarnogóra jest wielkości połowy polskiego województwa ma kilkaset tysięcy mieszkańców a mają repre równą lub lepszą od naszej, wstyd dla Polski.

Sportowe emocje

przez Ophelia 09 wrz 2013, 20:16
ja ogolnie jestem fanka barcy. ale jak repzerentacja hiszpani gra to nie pogardze,wiec po czesci interesuje sie tez realem, ale glownie dlatego,ze jest na czym zawiesic oko (oprocz geja c. ronaldo). i nawet wiem co to spalony :P
Ophelia

Sportowe emocje

przez carlosbueno 09 wrz 2013, 20:20
Ophelia, ale najprzystojniejszy z Realu odszedł do Arsenalu. ;) Ja jestem ciekawy czy Bale się okaże największym przepłaconym niewypałem w dziejach piłki nożnej a przecież gra na tej samej pozycji co krystyna, który podobno ma przejść na środek ataku.

Sportowe emocje

przez creepingmaar 10 wrz 2013, 16:27
uwielbiam takie dni jak dziś: cały dzień fantastyczne mecze reprezentacyjne.

i maratonik:
Rosja - Izrael
Polska U-21 - Szwecja U-21
Rumunia - Turcja
Polska - San Marino
Boliwia - Ekwador

ech... chyba jednak nie będzie aż tak ekscytująco...

Sportowe emocje

przez Reiben 10 wrz 2013, 17:41
Lepiej zamień Polska - San Marino na Ukraina - Anglia, 100x więcej emocji gwarantowane
Reiben

Sportowe emocje

przez carlosbueno 10 wrz 2013, 21:45
Na razie 3-1 choć gdyby nie ta niemota Brożek mogło być z 7, normalnie aż tęsknie za Lewandowskim bo on 5 100% sytuacji w 25 minut nie potrafi zmarnować. A ta nasza wspaniała obrona to nawet San Marino da se strzelić, takiej katastrofalnej defensywy nie mieliśmy od lat.

Sportowe emocje

przez Ophelia 10 wrz 2013, 23:59
carlosbueno, xabi alonso jest naj :P
Ophelia

Sortuj wg