Sportowe emocje

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Sportowe emocje

przez carlosbueno 26 maja 2013, 14:41
luk_dig, Błaszczykowski a Piszczek to juz zupełnie wyglądaja jak rasowi Niemcy, ideały rasy aryjskiej. Zresztą w czasie II wojny światowej jakiś ważny niemiecki oficer powiedział że w Polsce widać na ulicach dużo więcej rasowych aryjczyków niż w Niemczech. ;)
Największy Forumowy Maruda

Sportowe emocje

przez znerwicowana92 27 maja 2013, 22:36
Trochę szkoda, że Borussia nie wygrała, bo nie wydaje mi się, żeby w najbliższym czasie miała okazję zagrać w finale LM, w przeciwieństwie do Bayernu. Tym bardziej po transferze Lewandowskiego.
Poza tym wolałam, żeby wygrała Borussia, bo:
1. Mój ukryty patriotyzm wygrał :P
2. Real miałby wytłumaczenia, że przegrał z najlepszą drużyną w Europie.

Sportowe emocje

przez carlosbueno 28 maja 2013, 11:24
znerwicowana92, Ja tam nikomu nie kibicowałem, ale Bayern w przekroju całego spotkania grał lepiej i zasłużenie wygrał a Polacy grali dobrze tylko przez pierwsze pół godziny, czyli jak nasza reprezentacja ;) A Borussia po sprzedaży Goetzego i prawdopodobnie Lewandowskiego aż tak silna nie będzie, poza tym sporo szczęścia mieli w tym roku w LM w drodze do finału zwłaszcza w ćwierćfinale. A Bayern mimo że wygrał LM dalej się wzmacnia kadrowo, tylko zobaczymy jak Guardiola se poradzi jako trener bo poza Barcą innej drużyny nie prowadził.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sportowe emocje

przez znerwicowana92 28 maja 2013, 13:39
carlosbueno, Zgadzam się, że Bayern grał lepiej i zasłużył sobie na wygraną, ale żałuję, że Borussia nie wygrała. Wydaje mi się, że Guardiola może nie poradzić sobie w Bayernie, w końcu to inny klub, inna liga. Chyba, że w Monachium zaczną grać tiki-takę :D Liczę też na to, że w kolejnej LM Real z nowym trenerem pokaże się z jak najlepszej strony i w końcu zagra w finale.

Sportowe emocje

przez carlosbueno 07 cze 2013, 22:17
No i koniec szans Polski na awans do MŚ, niezła pierwsza połowa z niewykorzystanymi szansami ale słaba obrona. A druga połowa to nie warto wspominać takie nudy, jak zwykle wyszło brak kondycji plus nieumiejętność grania w ataku pozycyjnym i pod presją bo do momentu remisu grali całkiem nieźle jak na Polskę rzecz jasna. Teraz będą grali na luzie to może im lepiej będzie szło. ;)

Sportowe emocje

przez znerwicowana92 08 cze 2013, 01:06
Jak zwykle Polacy się skompromitowali. A ja przez chwilę wierzyłam, że mają szansę na awans. Zresztą nie oszukujmy się-nawet gdyby się dostali, to nie wyszliby z grupy.
carlosbueno, Oczywiście życzę im wygranej w kolejnych ''eliminacyjnych'' meczach, ale teraz to i tak już nic nie da. Dlaczego nigdy na samym początku eliminacji/mistrzostw nie starają się zdobyć w miarę bezpiecznej ilości punktów, tylko muszą grać mecz o wszystko, który zawsze przegrywają? :roll:

Sportowe emocje

przez carlosbueno 13 cze 2013, 23:15
Ja to nigdy nie wierzyłem w polską reprezentację. Niby teraz mamy lepszy kadrowo zespół niż za czasów Engela i Janasa gdy awansowaliśmy na mundial gdzie tylko Dudek był znanym w Europie zawodnikiem a teraz mamy ich 3 ale grają tragicznie i do tego cała obrona kuleje co kiedyś było naszą najlepszą stroną. Nie widziałem przyzwoicie grającej 90 minut reprezentacji od lat, zwykle w miarę grają przez pierwsze pół godziny maksimum 45 minut, a mecz przecież trwa dłużej. Bezsprzecznie jesteśmy najsłabszym Europejskim zespołem biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców, większość krajów liczących kilka milionów a nawet poniżej jak Czarnogóra są od nas lepsze.

Sportowe emocje

przez znerwicowana92 15 cze 2013, 19:34
Ja kiedyś wierzyłam w polską reprezentację. Miałam wtedy 10 lat. Trójka ''świetnych zawodników'' dobrze gra, ale dla Borussii, dla reprezentacji Polski gorzej. Niby dlatego, że w klubie mają z kim grać. Nieoficjalna wersja to pieniądze. Myślę, że gdyby San Marino było tylko trochę większym państwem, to przegrywalibyśmy z nimi co najmniej 0-1. Dzisiaj zaczyna się Puchar Konfederacji i będzie można obejrzeć ciekawe mecze. Liczę na emocje :)

Sportowe emocje

przez carlosbueno 15 cze 2013, 20:03
Nieoficjalna wersja to pieniądze.
wątpię zawodnicy tyle zarabiają w klubach że pieniądze w reprezentacji mają trzeciorzędne znaczenie. W Polskiej reprezentacji nie ma klasowego rozgrywającego a Lewandowski bez podań jest niewiele wart sam nie potrafi za bardzo kreować sytuacji, większość jego goli dla Borussi to strzały z kilku metrów, dobitki, główki to nie Messi czy Ronaldo którzy sami potrafią wygrywać mecze.
A co do pucharu konfederacji to zobaczymy czy Brazylia zacznie porządnie grać bo z tego co ostatnio widziałem to nic wielkiego jak na tą reprezentacje oczywiście nie pokazywała, a Hiszpanie czy Włosi to podejrzewam nie będą chcieli się przemęczać zbytnio na tym turnieju.

Sportowe emocje

przez jankiell 17 cze 2013, 13:21
W polskiej reprezentacji nie ma DRUŻYNY. To jest największą bolączką. Mamy gwiazdeczki, każda chce się wypromować w meczach na przykład z Anglią, ale nie potrafią grać razem.
scooba dooba dooo!

Sportowe emocje

przez znerwicowana92 28 cze 2013, 01:08
Czyli jednak nie ma większej niespodzianki. Brazylia i Hiszpania w finale Pucharu Konfederacji. Trzeba przyznać Włochom, że rozegrali dobry mecz, który nie przypominał tego z finału ME 2012. Casillas świetnie interweniował kilka razy, ale niestety w rzutach karnych mu się nie udało. Zastanawiałam się nawet jak on mógł tego nie obronić, ale nie powinnam się dziwić-obrona karnych nie należy do najłatwiejszych zadań w piłce nożnej, a czas spędzony na ławce przez ostatnie miesiące nie działał na jego korzyść. Teraz liczę na to, że Hiszpania zdobędzie kolejny puchar do swojej kolekcji :)

Sportowe emocje

przez jasaw 28 cze 2013, 01:21
znerwicowana92, nie jestem taka pewna.Lubię piłkę i hiszpańska i brazylijską. Będzie ciekawie :D Lubię takie mecze. Czekamy do niedzieli więc...

-- 28 cze 2013, 00:21 --

Kocham futbol :yeah:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Sportowe emocje

przez Adam Smith 28 cze 2013, 01:24
Kibicuję Brazylii , tylko ze względu na to , że mam dość Hiszpanów , którzy wygrywają wszystkie trofea :P mimo to , faworytem będzie Hiszpania i chyba taktyka " 1000 podań " znów się sprawdzi ) :
Adam Smith

Sportowe emocje

przez jasaw 28 cze 2013, 01:24
Tomcio Nerwica, :D
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Sortuj wg