Sportowe emocje

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Sportowe emocje

przez carlosbueno 24 kwi 2013, 22:43
Lewandowski czekamy na takie bramki w reprezentacji.
I chyba szykuje się niemiecki finał choć Real wg mnie jeszcze jakiś cień szans na awans ma.
Największy Forumowy Maruda

Sportowe emocje

przez znerwicowana92 24 kwi 2013, 22:53
Nie będę opisywać co mam ochotę zrobi Lewandowskiemu. W reprezentacji na niego liczyłam, podobnie jak miliony Polaków. A w Borussii się popisuje. Jeszcze przeciwko Realowi! Mam nadzieję, że na początku rewanżu dostanie drugą żółtą kartkę.
Pocieszeniem dla mnie(i pewnie dla wszystkich kibiców Królewskich) jest to, że Real ma REALną szansę na awans.

Sportowe emocje

przez zmienny 24 kwi 2013, 23:09
znerwicowana92, możliwe, że nie miał motywacji do gry dla Polski, bo mu się opłacało oszczędzać.
zmienny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sportowe emocje

przez carlosbueno 24 kwi 2013, 23:41
znerwicowana92, Real zagrał słabo gdyby nie głupi błąd Hummelsa by było 4 do 0, w tym roku niemiecka piłka górą jak widać. A co do Lewandowskiego to on jest klasycznym wykańczaczem a nie kreatorem i bez odpowiednich podań których nie ma w reprezentacji niewiele zdziała. Na jego miejscu w ogóle bym nie odchodził z Borussi bo w innym zespole może mu się nie udać tak zaaklimatyzować i może być tylko rezerwowym w takim Bayernie czy MU.

Sportowe emocje

przez znerwicowana92 25 kwi 2013, 13:07
Lewandowski wbił 3 bramki Realowi, bo koledzy z drużyny dobrze mu podawali. Takie to każdy piłkarz by strzelił. I nie skomentuję 4 gola z karnego, który moim zdaniem był niesłusznie podyktowany.

Sportowe emocje

przez DeNiro 25 kwi 2013, 21:19
znerwicowana92 napisał(a):Lewandowski wbił 3 bramki Realowi, bo koledzy z drużyny dobrze mu podawali. Takie to każdy piłkarz by strzelił. I nie skomentuję 4 gola z karnego, który moim zdaniem był niesłusznie podyktowany.

Właśnie karny był słusznie podyktowany ;) Bodajże Xabi Alonso mocno wpadł w Reusa, gdy ten próbował opanować piłkę.

Sportowe emocje

przez znerwicowana92 26 kwi 2013, 19:07
Może i wpadł mocno. Mnie się jednak wydawało(szczególnie na powtórkach), że nie wpadł na niego celowo.

Sportowe emocje

przez carlosbueno 01 maja 2013, 22:11
Barca żegnaj, mamy niemiecki finał, póki co bayern prezentuje się lepiej niż wczoraj Borussia no ale zobaczymy co będzie za 3 tygodnie.

-- 01 maja 2013, 23:04 --

Bayern Barca 7 0 tego chyba nikt się nie spodziewał. Barca musi się wzmocnić zwłaszcza w obronie, Puyol to już przeszłość, a i w ataku nie poraża jak Messi jest bez formy, kontuzja to zupełnie nie ma kto strzelać. Zresztą oni się chyba już wypalili częściowo.

Sportowe emocje

przez znerwicowana92 02 maja 2013, 00:02
Realowi niewiele brakowało do awansu. Kilka minut dłużej i byłby w finale.
Co do Barcelony jestem rozczarowana. Nie poznaję tego klubu. Czy to aby na pewno ta sama Barca, która 2 lata temu wygrała LM, a rok temu odpadła w 1/2 niewielką różnicą?
A na miejscu Lewandowskiego, po dzisiejszym meczu bym się bała.

Sportowe emocje

przez carlosbueno 02 maja 2013, 00:22
Ja w roli faworyta widzę Bayern zdecydowanie, ale myślałem że real w wygra z bvb a jednak sie pomyliłem czyli wszystko możliwe ale piłkarsko bayern gra obecnie najlepszą piłkę na świecie a Robben i Ribery non stop wkręcają obronców w ziemie. A co do wczorajszego meczu to może gdyby Real szybciej strzelił bramkę to by awansowali, po strzeleniu pierwszej to stała sie zupełnie inna drużyna i już myślałęm że tą 3-cią strzelą.
Borussia nie wytrzymała kondycyjnie wg mnie może dlatego że grają non stop tym samy składem praktycznie cały sezon a taki bayern robi dużo rotacji i więcej świeżosci widać i pełne 90 minut na wysokich obrotach gra.

Sportowe emocje

przez znerwicowana92 02 maja 2013, 01:37
Ja wierzyłam, że strzelą 3. Już widziałam ich kolejny strzał i okrzyk ''Real Madryt w finale LM''. Ale niestety na ziemię sprowadził mnie gwizdek sędziego :( Szkoda, że Real nie rozkręcił się minutę wcześniej albo nie wykorzystał okazji z początku meczu.
Jeżeli chodzi o finał, to o wiele bardziej prawdopodobna wydaje mi się wygrana Bayernu. Wystarczy spojrzeć, co ten klub zrobi z Barceloną. Borussia tak łatwo z Realem nie miała.

Sportowe emocje

przez carlosbueno 25 maja 2013, 22:55
No i Bayern wygrał, moje przewidywania sprzed kilku tygodni się sprawdziły
Borussia nie wytrzymała kondycyjnie wg mnie może dlatego że grają non stop tym samy składem praktycznie cały sezon a taki bayern robi dużo rotacji i więcej świeżosci widać i pełne 90 minut na wysokich obrotach gra.
moim zdaniem Bayern wygrał zasłużenie. Borussia zagrała lepsze pierwsze pół godziny, ale im dłużej mecz trwał tym Bayern zyskiwał większą przewagę i gdyby nie Wiedenfeller mógł być pogrom. Już w pierwszej połowie Robben mógł zaliczyć hat tricka, no ale i tak został w końcu bohaterem. Najbardziej żenujący to był ultra stronniczy komentarz Szpakowskiego, który wydarzeniu na boisku dopatrywał się działania Polaków, a Polacy zaczęli mecz bardzo dobrze od kilku niezłych sytuacji ale później zaczęli gasnąć jak cała Borussia.

Sportowe emocje

przez anonus 26 maja 2013, 00:18
carlosbueno, trzeba bylo na Canal+ przelaczyc. Tam nie ma tak denerwujacych komentatorow jak na tvp
anonus

Sportowe emocje

przez Śmiercionauta 26 maja 2013, 10:13
Szpak już dawno powinien iść na emeryturę, bo jego połyki są denerwujące.

Obrazek
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Sortuj wg