Sportowe emocje

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Sportowe emocje

przez dogomaniaczka 17 cze 2012, 11:27
ale chyba wiedzieliście przed meczem, że nie jesteśmy potęgą :bezradny: to po co tu sztuczne kibicowanie :bezradny:

Sportowe emocje

przez slow motion 17 cze 2012, 11:30
dominika92, Doma potęgą nie, ale zadaniem naszej drużyny było wyjście z grupy. Trafiliśmy przecież na "grupę marzeń" Słabsza Grecja wyszła, a my jak zwykle nie potrafimy wykonać tego minimum. Cierpliwość się kończy.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Sportowe emocje

przez carlosbueno 17 cze 2012, 11:32
dominika92 napisał(a):ale chyba wiedzieliście przed meczem, że nie jesteśmy potęgą :bezradny: to po co tu sztuczne kibicowanie :bezradny:

ja se nie robiłem wielkich nadziei ale ludzie którzy niezbyt się na futbolu znają i niepoprawni optymiści głęboko w to wierzyli albo dali się uwieść propagandzie medialnej. Gdybyśmy nie organizowali mistrzostw to byśmy w życiu nie awansowali na nie z taką grą.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sportowe emocje

przez dogomaniaczka 17 cze 2012, 11:34
bo mamy słabą drużynę i wszyscy o tym wiedzą więc skąd to zdziwienie..3 czy 4 dobrych piłkarzy nie wystarczy. Co mógł sobie zrobić biedny sam Lewandowski ..dlatego mnie wkurzała całą ta otoczka..wielcy kibice wszyscy, wielce wszędzie flagi na rowerkach , samochodach, twarzach... :bezradny: Ja od początku zakładałam, że pewnie nie wyjdziemy z grupy, a jak słyszałam obstawianie 3:0 to mi się śmiać chciało..jasne..nagle staliśmy się nie wiadomo jak dobrzy..najsłabsza grupa, ale i tak mimo wszystko jesteśmy słabsi. I tak grają lepiej niż kiedyś...
Ale ludzie robili z siebie wielkich kibiców i patriotów do czasu..aż się okazało że jednak nie wyjdą z grupy...

Sportowe emocje

przez intel 17 cze 2012, 22:26
Dominika-po raz pierwszy chyba się z Tobą zgadzam....

Ale powiedz mi DLACZEGO nie mamy oczekiwać od tych pajacyków DOBREJ gry na europejskim poziomie?
Dlaczego małe Czechy, mała Dania, mogą ?
Nas jest 40 milionów luda, mamy stadiony, mamy 3/4 roku idealne warunki do grania, piłkarzyki są jedną z lepiej zarabiających grup w Polsce.Dlaczego więc? Czego im brakuje?
Dlaczego Norwegia, Słowenia,Szwajcaria,Grecja,Węgry, Serbia,Walia, Szkocja,Armenia,Rumunia , Estonia są przynajmniej 30 miejsc wyżej w Rankingu FIFA ?

Niech mi to ktoś wytłumaczy.

Dlaczego siatkarze i piłkarze ręczni mogą, a pajacyki nie?

Bo pajacyki mają ponad 100 tysiaków za mecz, niezależnie od wyniku.
Pomyślcie sobie. Dwudziestokilkuletni półgłówek bez szkoły , który pomimo całkowitej przeciętności w tym co stara się robić ,jest ustawiony do końca życia na poziomie niedostępnym dla przeciętnego człowieka.

Pierw efekty-potem kasa

Inaczej zawsze będziemy jak frajerzy spiewać że " nic się nie stało", tylko po to , aby nie było nam głupio w gębie

Mając takie warunki, talkie zaplecze ludzkie i taką KASĘ pajacyki powinni chyba być powyżej drużyn ,które wymieniłem?
Skoro nie są -zabrać im kasę.

Aha. Kilka dni temu czytałem analizę finansowej firmy analitycznej.
Wyliczyli wszystkie koszta jakie Polska poniosła z racji organizacji turnieju .
Policzyli wszystkie wpływy.
I okazuje się , że ABY WYJŚC NA ZERO każdy bilet na euro 2012 musiałby kosztować 25 tysięcy pln.
Niezły busines nie?
Czyli do każdego biletu Polacy muszą dołożyć ponad 20 tysięcy
A ile w sumie biletów sprzedano? jakie mamy "plecy"?
A to wszystko po to , żeby pajacyki mogli zagrać na mistrzostwach bez eliminacji, których by jak zwykle nie przeszli.
Bo stadiony teraz trzeba będzie porozbierać , gdyż nikt nie zamierza ich utrzymywać....
intel

Sportowe emocje

przez Abbey 17 cze 2012, 22:37
Piękne wyniki grupy B. Obrazek
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Sportowe emocje

przez dogomaniaczka 17 cze 2012, 22:39
intel napisał(a):Dominika-po raz pierwszy chyba się z Tobą zgadzam....

koniec świata jest blisko :lol: :lol:

A dziś siatkarze wygrali z Brazylią :uklon: :uklon:

Sportowe emocje

przez Borysek 18 cze 2012, 09:17
Wczorajsze mecze , kończące rywalizację w grupie B naprawdę na wysokim poziomie .
Portugalia vs Holandia

Widać , że CR znów zaczął grać tak jak w klubie , dwie cudnej urody bramki . Niestety , Holendrzy faworyci do wygrania całego EURO , odpadają , ale z taką grą nie mieli czego szukać , same gwiazdy nie wystarczą (Van der Vaart , Sneijder , Robben , R van Persie , Huntelaar) trzeba tworzyć zespół .

Dania vs Niemcy

Oglądałem , tylko końcówkę tego meczu . Cieszy bramka Podolskiego (100 występ w kadrze ) , Duńczycy momentami pokazywali kawał dobrej piłki , ale to za mało :cry:

Sportowe emocje

przez Śmiercionauta 18 cze 2012, 09:21
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Sportowe emocje

przez Borysek 18 cze 2012, 09:24
Ooo , jak miło tutaj :) Weszło! czytają 8)

Sportowe emocje

przez bohdan30 18 cze 2012, 11:34
intel napisał(a):Aha. Kilka dni temu czytałem analizę finansowej firmy analitycznej.
Wyliczyli wszystkie koszta jakie Polska poniosła z racji organizacji turnieju .
Policzyli wszystkie wpływy.
I okazuje się , że ABY WYJŚC NA ZERO każdy bilet na euro 2012 musiałby kosztować 25 tysięcy pln.
Niezły busines nie?
Czyli do każdego biletu Polacy muszą dołożyć ponad 20 tysięcy
A ile w sumie biletów sprzedano? jakie mamy "plecy"?
A to wszystko po to , żeby pajacyki mogli zagrać na mistrzostwach bez eliminacji, których by jak zwykle nie przeszli.
Bo stadiony teraz trzeba będzie porozbierać , gdyż nikt nie zamierza ich utrzymywać....

Przecież każdy dobrze wie, że nie chodziło o to, żeby "pajacyki mogli zagrać na mistrzostwach bez eliminacji". Cała UEFA to jedna wielka mafia. Nikt nie zastanawiał się dlaczego otrzymaliśmy to EURO 2012, gdy bukmacherzy nie dawali nam na to najmniejszych szans ? Jak podawała prasa, Pan Hryhorij Surkis, pojechal wraz z polskimi delegatami z PZPN i "rozmawiając indywidualnie z członkami komisji, dał radę ich przekonań co do przyznania EURO 2012 Polsce i Ukrainie". No to ja się pytam w jaki sposób on z nimi "rozmawiał" ? Zresztą wiadomo, że Surkis jest powiązany z firmami budowlanymi i mafią na Ukrainie.

Oczywiście, że chodziło o to, żeby kto się miał nakraść, ten się nakradł, a głupi ludzie będą mieli igrzyska.

Przecież gdy tylko przyznano te mistrzostwa, wybuchła wśród tych cwaniaków ogromna euforia. W końcu tyle pieniędzy czekało do rozkradzenia, a wszystko w białych rękawiczkach. Przecież ci złodzieje w sejmie, od razu po ogłoszeniu wyniku ogłosili ustawowo, że zlecenia na budowe dróg, autostrad i stadionów będą przyznawane bez przetargów. To się w naszych czasach nazywa "partnerstwem prywatno-publicznym" czy jakoś tak.

Na efekty nie trzeba było długo czekać. Stadion narodowy, który miał kosztować 600 mln zł ( wliczając optymistycznie, że jest wart 500 mln, a tylko 100 mln gdzieś tam po drodze zdefraudują, jak to się ma w zwyczaju ) ostatecznie kosztował 2,5 miliarda zł. To ja się pytam, ile oni ukradli ? Kilometr autostrady był budowany dwa razy drożej niż w Stanach Zjednoczonych, pomimo tego, że grunty i siła robocza są u nas znacznie tańsze niż w USA. Nie mówiąc już o Orlikach. W końcu lokalni działacze partyjni też muszą na czymś zarobić. Żeby jeszcze za takie pieniądze pobudowali wszystko na czas, a nie z takimi kłopotami, jak to miało miejsce.

Propagandowo wmawia się ludziom w mediach, ile to my na tym Euro nie zarobimy, jakie to otwiera perspektywy i możliwości, ale prawda jest taka, że każdy organizator zawsze do takiej imprezy dopłacał. I Polska dopłaci z 10 - 11 miliardów. No ale stać nas. Polska to 40 milionowy kraj, a czego się nie robi, by ludzie mieli "igrzyska".

Dobrze klimat sytuacji obrazuje ten dowcip:

Paryż, posiedzenie komisji dotyczącej budowy Łuku Triumfalnego. Trwają negocjacje z firmami budowlanymi.
Najpierw Komisja rozmawia z tureckim wykonawcą:
- Wyliczając dokładnie wszystkie koszty, zbuduję go Wam za 40 mln $.
- Ok, dziękujemy, jakby co to się odezwiemy.
Kolejno komisja rozmawia z niemieckim wykonawcą:
- Hmm ... zbuduje go Wam za 60 mln $. Wiecie, niemiecka precyzja i w ogóle. To musi kosztować.
- Rozumiemy, niemiecka precyzja, to musi kosztować.
Na końcu komisja rozmawia z polskim wykonawcą:
- Ja zbuduję go Wam za 100 mln $.
- Jak to za 100 mln ? Dlaczego takj drogo ?
- To bardzo proste. 30 mln dla mnie, 30 mln dla szanownej komisji i 40 mln na budowe dla Turka.
zbanowany

Sportowe emocje

przez carlosbueno 18 cze 2012, 13:04
Chyba tylko totalni idioci wierzą że na Euro jako państwo, społeczeństwo zarobimy. Najwięcej zarobi UEFA i cała ta mafia na styku polityki i biznesu dla której mistrzostwa to okazja na zrobienie szwindli nad szwindlami.
Cieszmy sie że mamy trochę km autostrad i parę dworców i lotnisk wyremontowanych bo bez Euro i tego by nie było.
A co do ogłaszania jakie państwa zostaną organizatorami wielkich imprez sportowych to wiadomo że to jest czysta korupcja a nie jakieś tam głosowanie. Wystarczy spojrzeć kto ma organizować Mundiale w najbliższych latach słynąca z korupcji Brazylia, Rosja i szastający petrodolarami Katar - państewko na pustyni gdzie latem temp sięgają 55 stopni w cieniu. Jak nie zrobią stadionów klimatyzowanych to nie wyobrażam sobie meczów, treningów w takiej temperaturze albo będą musieli grac nocą kiedy zimniej jest.

-- 07 wrz 2012, 20:21 --

pora reaktywować wątek. Dzis gramy z Czarnogórą w tv tego nie zobaczymy próbuje przez net ale jakość słaba i się tnie no ale wątpię żeby było co oglądać w tym meczu. Remis to byłby już duży sukces w pojedynku z tym 0,5 milionowym państewkiem. ;) Ogólnie szansę na awans Polaków z tej grupy i tak nie za mocnej poza Anglią są iluzoryczne na poziomie ułamków procenta.
Największy Forumowy Maruda

Sportowe emocje

przez petra 11 wrz 2012, 22:26
ogladaja?
petra

Sportowe emocje

przez Poinformowany 11 wrz 2012, 22:36
petra napisał(a):ogladaja?

Tragedia , cieszą 3 punkty. :hide:
Poinformowany

Sortuj wg