Sportowe emocje

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Sportowe emocje

przez Lord Kapucyn 29 lut 2012, 23:47
Zawsze jak gra polska reprezentacja to po remisie nigdy nie wiem czy powinienem śmiać się czy płakać, a jeśli płakać to ze smutku czy z radości.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Sportowe emocje

przez carlosbueno 29 lut 2012, 23:54
płakać nie płakać ale wypić zawsze można nieważne czy remisują wygrywają czy przegrywają. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Sportowe emocje

przez Midas 01 mar 2012, 01:30
Jak to mawili starożytni Egipcjanie, nie taki diabeł straszny jak go rysują :P
Mecz nie najwyższych lotów, ale źle nie było jak na Portugalię.
Ja tam na Euro wróże wyjście z grupy, liczę na trio z Dortmundu 8)
Padłeś?! Powstań!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sportowe emocje

przez intel 01 mar 2012, 09:48
Statystyki są nieubłagane, choć polscy kibice zawsze uparcie wierzą w cuda ( ich limit jeśli chodzi o piłkę nożną wyczerpano już w 1974 i 1982 )
Jesteśmy zgodnie z rankingiem FIFA NAJSŁABSZĄ REPREZENTACJĄ NA TYCH MISTRZOSTWACH.

Podobnie wszyscy wierzyli w szanse , nie ma co ukrywać , grubego i dużo wolniejszego Adamka w walce z Kliczko.
( Adamek jest fenomenalny, ale..........w swojej naturalnej wadze. Jako spasiony koksem brojler to już zupełnie inny bokser )
intel

Sportowe emocje

przez petra 01 mar 2012, 12:14
buuuu... toc myslałam ze znajde tu relacje minuta po minucie a tu nic :( :P
he midas widzialam ten filmik kilka dni temu a ze był ok 10cio minutowy po 4 dałam se spokoj ale impra była gruba :P ponoc zawiesili ich do czasu "wyjasnienia sprawy" " :D mało tego jeden koles nawet w ost tyg zadebiutował w pierwszej druzynie he.. alez ta młodziez na teraz pomysły na impry :D
petra

Sportowe emocje

przez Midas 01 mar 2012, 21:47
petruszka30, no ja też całego nie obejrzałem coś Ty :smile: jeszcze jakby tam jakieś panienki zaprosili to może bym się skusił ;)
intel, pewnie masz rację, ale dla mnie np. piłka to ostatnia rzecz w tym kraju czemu kibicuję, wszystko jest do dupy więc dla mnie to taka odskocznia, nawet jeśli to ma być wiara w cuda..
Padłeś?! Powstań!!

Sportowe emocje

przez intel 01 mar 2012, 22:37
Tylko czemu tu kibicować?
Piłka nożna w polandii ma tyle wspólnego ze sportem ile Al Capone z wychowaniem w trzeźwości.
Zarzuty dla ponad 100 osób, bezpośrednio związanych z polską ligą skutecznie kastrują we mnie wiarę w "sportową rywalizację dwóch drużyn składających się z 11 zawodników, mających na celu , w ramach ściśle określonych przepisów,umieścić piłkę w siedmiometrowej bramce przeciwnika jak największą ilośc razy."
Każdego roku mamy kolejki cudow ( co za przypadek , że zawsze pod koniec rozgrywek )
Waldemar Łysiak:
" futbol w państwie jest idealnym odzwierciedleniem panującej tam sytuacji politycznej"
Bez komentarza.............
intel

Odp: Sportowe emocje

przez neurofunk 01 mar 2012, 22:40
Nie ufam facetom, ktorzy nie lubia football'u. :wink:
2011 - nerwica lękowa i symptomy czegos powazniejszego, moze poczatki schizofrenii albo psychozy?
2014 - totalny hardcore

Sportowe emocje

przez intel 01 mar 2012, 23:04
Ależ ja kocham piłkę nożną !!
Tylko, że dla mnie piłka nożna to jest starcie Liverpoolu z Milanem lub Barcelony z Chelsea.
To tak jakbyś poszedł do kina i zamiast "Gladiatora" puścili " klan"
czujesz różnicę?
intel

Sportowe emocje

przez Midas 01 mar 2012, 23:09
intel, ooo chyba grubo ponad 100, z tego co wiem to nawet koło 400. No syfiasta sprawa z tą korupcją, PZNP to bagno, którego nie powinno być, państwo w państwie, kolesiostwo itd...słaba baza szkoleniowa na terenie Polski, skauci o kant dupy rozjebać i to wszystko w kraju środka Europy prawie 40 milionowego.
Ale mimo to wierzę, że korupcja wśród piłkarzy już nie istnieje, za gorąco się zrobiło w tym temacie. Nie przepadam za Ekstraklasą, czaaaasem obejrzę szlagier Wisła-Legia-Lech.
Za łebka chodziłem na mecze swojej drużyny, ale już tego nie robię od dawna, śledzę tylko wyniki.
Natomiast reprezentacja jest czysta na stówę. Reprezentacja ma tyle wspólnego z korupcją co Mahomet z namawianiem do picia wina :P Wyjątki piłkarzy grają w Polsce, cała reszta za granicą. Chłopaki są przeciętni, ale dają z siebie wszystko, poza tym nikt nie jest idealny nawet jak się zdarzą jakieś spięcia czy ekscesy.
Padłeś?! Powstań!!

Sportowe emocje

przez carlosbueno 01 mar 2012, 23:23
Nie tylko w Polsce zdarzają się kolejki cudów wiadomo tam gdzie są pieniądze są i przekręty a że Polska z korupcji słynie no to tak wygląda nasz futbol.
No ale polskiej ligi to w stanie nie jestem oglądać a reprezentacje oglądam ze względów patriotycznych a nie poziomu jaki prezentują.
Największy Forumowy Maruda

Sportowe emocje

przez Midas 01 mar 2012, 23:47
No ja nie inaczej. Dla oka to się ogląda LM, ligę hiszpańską czy angielską
Padłeś?! Powstań!!

Sportowe emocje

przez depresyjny86 02 mar 2012, 15:52
Włoską też.Mnie na meczach Polski rozbraja komentarz Szpakowskiego;)Jak mi się nudziło to sobie przełączałem na Niemców z Francją,albo Włochów z USA.
:)

Sportowe emocje

przez Midas 03 mar 2012, 15:35
człowiek nerwica, no też, i niemiecką też w sumie. Ja dzisiaj Borussię z Mainz oglądam. Lewandowski już zdrowy 8)
Padłeś?! Powstań!!

Sortuj wg