Sportowe emocje

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Sportowe emocje

przez depresyjny86 18 lut 2012, 23:17
Chielliniiiiiiii 2-1 :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) lalalallala:)
:)

Sportowe emocje

przez shinobi 18 lut 2012, 23:21
człowiek nerwica, jest gdzieś niekodowana transmisja z walki Kliczki?

Sportowe emocje

przez depresyjny86 18 lut 2012, 23:23
Quagliarellllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaa 3-1 ! :)))))))))))))))))))) Juve - Catania 3-1:)
Może na Polsacie Shinobi
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sportowe emocje

przez Midas 18 lut 2012, 23:29
Jestem ciekawy czy tak akcja była wyreżyserowana czy to impulsywne zachowanie przeładowanego testosteronem murzyna.
No ja powiem szczerze, że się nabrałem i aż obejrzę sobie walkę, normalnie pewnie bym tego nie robił, tym bardziej, że mi się limit kończy na neta.
Jak dla mnie szmata nie powinna dostać gaży za walkę, czyli dostałby po mordzie za friko i to by wystarczyło.
Z tego co pisali póki co dostał 50 tys kary... dolarów chyba
Padłeś?! Powstań!!

Sportowe emocje

przez Sorrow 18 lut 2012, 23:39
Jak dla mnie to w sportach kontaktowych nie powinno być ludzi którzy przejawiają tego typu zachowania i generalnie nie trzymają się ram sportu (jak można ludziom którzy walą poniżej pasa albo odgryzają uszy pozwalać dalej brać uczestnictwo w zawodach sportowych?).
U nas na forum swego czasu był gość który został niepełnosprawnym po tym jak go faulowano w jakiejś trzeciej lidze czy czymś w tym stylu gdzie się "ostro gra". Takie rzeczy są niedopuszczalne.

carlosbueno napisał(a):Nie jest murzynem tylko Afrobrytyjczykiem bo murzyn we współczesnej nomenklaturze to słowo obraźliwe.

Nie. Nie jest murzynem bo jedno z jego rodziców musiało być białe czyli jest mulatem. Murzyni mają bardzo ciemny kolor skóry.
Ostatnio edytowano 18 lut 2012, 23:51 przez Sorrow, łącznie edytowano 1 raz

Sportowe emocje

przez Midas 18 lut 2012, 23:45
Obrazek :D
Padłeś?! Powstań!!

Sportowe emocje

przez Sorrow 19 lut 2012, 00:02
Midas napisał(a):Obrazek :D

Dwie twarze na prawo wywołują we mnie wstręt. To dziwne, bo kiedyś tak nie miałem.

Sportowe emocje

przez Midas 19 lut 2012, 00:15
Sorrow, jesteś rasistą do określonego odcieniu czerni :smile:

Szpila w studiu Polsatu, to będzie kiedyś mistrz.

-- 18 lut 2012, 23:28 --

Teraz znowu w ringu napluł Kliczce w twarz :shock: prze jebnięty skurwiel :shock:
Padłeś?! Powstań!!

Sportowe emocje

przez Sorrow 19 lut 2012, 04:50
Midas napisał(a):Sorrow, jesteś rasistą do określonego odcieniu czerni :smile:

Jasnobrązowemu raczej bliżej odcieniowo do bieli niż do czerni :P . Myślę, że to raczej kwestia rysów twarzy. Generalnie dla mnie szczególnie odpychający są ci o szerokich twarzach, z bardzo szerokim nosem i szerokimi zębami.

Ale tego typu niechęci mam poza kolorem skóry - np. czuję niechęć do typu semickiego oraz szczególnie irracjonalną niechęć do typu alpinidzkiego (głównie z powodu czoła). Poza tym jeszcze ten typ który występuje w Rosji - taki o gwałtownie zwężającej się do dołu twarzy, prawie szczurzej.

Midas napisał(a):Teraz znowu w ringu napluł Kliczce w twarz :shock: prze jebnięty skurwiel :shock:

Ostra patologia. Jak już powiedziałem, do tej walki w ogóle nie powinno dojść.

Sportowe emocje

przez carlosbueno 19 lut 2012, 11:02

I jak tu być tolerancyjnym wobec czarnych niestety czarne geny plus brytyjskie wychowanie daje takie efekty.
Największy Forumowy Maruda

Sportowe emocje

przez Midas 19 lut 2012, 15:43
Ale tego typu niechęci mam poza kolorem skóry - np. czuję niechęć do typu semickiego oraz szczególnie irracjonalną niechęć do typu alpinidzkiego (głównie z powodu czoła). Poza tym jeszcze ten typ który występuje w Rosji - taki o gwałtownie zwężającej się do dołu twarzy, prawie szczurzej.

Dla mnie bardzo ciężko rozróżnić typy urody, w ogóle mam bardzo słabą pamięć do twarzy. Nawet jeżeli chodzi o narodowości. Dla mnie wszyscy biali mają podobne twarze, Chińczycy wszyscy mają IDENTYCZNE, a murzyni różnią się natężeniem brązu/czerni :smile:
Jakbym miał tu zasłonięte nazwy państw to tylko Indyjczyka i Tybetańczyka bym ustrzelił: http://d3uwin5q170wpc.cloudfront.net/ph ... 00b_v1.jpg
A z kobiet Indyjkę i może Chinkę: http://static02.mediaite.com/geekosyste ... faces.jpeg

carlosbueno, dla równowagi białe geny plus polskie wychowanie i brytyjski kamerzysta ;)

Mnie się wydaje, że to nie kwestia koloru skóry czy genów, ale tylko tak jak napisałeś wychowanie. Czyli środowisko dorastania itd.

A tak w ogóle niezły pięściarz z tego Chisory.
Straszny burak, ale walczył dobrze, cały czas atakował i w ogóle nie zrażały go potężne sierpy i haki Kliczki.
Padłeś?! Powstań!!

Sportowe emocje

przez carlosbueno 19 lut 2012, 16:54
Takie pijackie pseudo bójki jak na tym filmiku z Krakowa dzieją się na całym świecie. Natomiast mieszkając w Londynie większość bójek, ulicznych starć prowokowali murzyni. Polacy i Rosjanie też ale na małą skalę. Murzyni natomiast bili się grupami po kilkadziesiąt osób i przez całą noc i w całej dzielnicy potrafili zakłócać porządek. Odpowiadają za 80%% zabójstw a stanowią ok 10% mieszkańców Londynu.

Sportowe emocje

przez Midas 19 lut 2012, 17:27
Ale pewnie jakby porównać odsetek przestępczości wśród białych i murzynów z takim samym stanem ubóstwa to wyniki byłyby porównywalne.
Czarnuchy po prostu są biedniejsi od białych stąd przestępczość na wyższym poziomie.
Padłeś?! Powstań!!

Sportowe emocje

przez carlosbueno 19 lut 2012, 17:51
Akurat najbiedniejsi w W.Brytanii są Polacy i inni wschodni europejczycy. Według mnie czarni wciąż są kulturowo i genetycznie zaprogramowani na walki plemienne, używanie raczej siły niż umysłu i faworyzują zabawę kosztem pracy (akurat to mi nie przeszkadza).
W USA czarni mają średnio IQ niższe o 15 pkt niż biali i 20 niż żółci i żeby mogli dostać się na uczelnie wyższe muszą im specjalnie fory dawać albo przyjmują półanalfabetów aby popisywali się akademickich drużynach koszykarskich i futbolowych.

Sortuj wg