Genialny Sir Elton John!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez sowa 18 wrz 2006, 21:49
Elton jest super :D
Najbardziej lubię
- Etiuda/Chloe
-Elton's song
-Capitan Fantastic
-You gotta love someone

[ Dodano: Pon Wrz 18, 2006 9:53 pm ]
Koncert też mi się podobał ;)
"Sitting in my room
I've got it bad
Crying for the moon
They think I'm mad
They say it isn't real
But I know what I feel... "

przez Niedzisiejszy 20 wrz 2006, 01:08
Moniczka napisał(a):I nadal ani slowa o Eltonie i polemiki na jego temat...Wiadomo...Nieznajomosc tematu...No comment...

bo o gustach się nie dyskutuje, więc tylko przedstawiłem (w swoim czasie ) własne odczucia nt. EJ nie krytykując Ciebie. W zamian ja i inni forumowicze dostaliśmy stek wyzwisk i obelg. Nie chcę się zniżać do Twojego poziomu, więc tylko zasugeruję Ci byś pomyślała sobie, że mogliśmy zbluzgać EJ w odwecie za Twoje "mięso".
Jak widać reszta osób również jest kulturalna. Zapewne do czasu...... :twisted:

PS. to mamy "polemizowac na jego temat"? zdawało mi się że wolno tylko przytakiwać Ci??!!
wrak bez nadziei, 26-letni starzec...

przez DarkAngel 05 paź 2006, 21:56
Tak sobie czytam i czytam i uwierzyc nie mogę jak mozna mówic ze ktos ma lepszy czy gorszy gust muzyczny. Gdybysmy wszyscy słuchali jednego na co byłyby zespoły myzyczne, czy wokaliści, oraz rózne rodzaje muzyki... Jeden zbiera znaczki, a drugi klej od znaczków i nie ma co dyskutować.... Ja osobiscie umiesciłbym Eltona Johna obok Majki Jeżowskiej, Fasolek i Just Five....... Nie lubie takiej muzyki i nigdy nie lubiłem....(jest dla mnie zbyt cukierkowa).I nie obchodzi mnie czy Eltona słucha i popiera Papież, Królowa czy sam Św.Piotr......to nie jest dla mnie zaden argument.... Każdy słucha tego czego lubi....więc Moniczko, to że Tobie podoba sie muzyka Eltona, wcale nie znaczy że masz lepszy gust muzyczny niż ja, czy jaki kolwiek inny forumowicz.....
Pozdrawiam!!!
Obrazek
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lusi 06 paź 2006, 14:46
Też to wszystko przeczytałam i o mało nie pękłam ze śmiechu.
Nie napiszę jakiej muzyki słucham bo mogłabym się narazić tym lub tamtym. Ale napiszę, że ludzie na poziomie są tolerancyjni i nigdy by im nie przyszło do głowy, żeby gnoić innych za ich poglądy.
ZGROZA. Może i Moniczka ma poziom ale (bez urazy) bardzo niski.

Ja Was wszystkich będę kochała nawet jak zaczniecie słuchać płyt chodnikowych ;-))))
ExModerator

przez pajak_leon 09 paź 2006, 22:35
elton jest spoko,

zasadniczo to nie słucham, ale jestem pod ciągłym wrażeniem "that's why they call it the blues" i "I want love" :)
Zostawcie eltona w spokoju ;)
A nad tym wszystkim kto panuje?

Jak to kto??

Pająk Leon :)

Sortuj wg