Zbyt niski poziom testosteronu.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez nieboszczyk 05 lut 2016, 17:03
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez itsmylajf 25 kwi 2017, 12:47
demonek napisał(a):Witam.
Ostatnio byłem u endokrynologa z powodu małego zarostu na twarzy. Skierował mnie na badania poziomu Testosteronu itp. . Wróciłem z wynikami i okazało się że mam za niski poziom testosteronu . Pani doktor stwierdziła że muszę udać się do szpitala na diagnostykę (kilkudniowy pobyt), bo ona musi wiedzieć czy to wina przysadki czy też jąder .
Nienawidzę chodzić nawet na chwile do szpitala, także odpada.
Zapytałem czy nie mógłbym od razu dostać jakichś tabletek bądź zastrzyków z hormonami .
Czy na leki tego typu (TESTOSTERON) potrzebna jest recepta?
Czy jest możliwość żeby mimo tego iż lekarz uważa że muszę położyć się do szpitala na diagnostykę , ja zdecyduje stanowczo że nie i przepisze mi tabletki bądź zastrzyki ? Czy też prawo na to jej nie pozwala ?

Postaram się odpowiedzieć na kilka Twoich pytań - na resztę odpowiedź znajdziesz tu https://www.stolicazdrowia.pl/691/testosteron-nieprawidlowy-poziom-testosteronu-definicja-znaczenie-leczenie/

Na testosteron jest potrzebna recepta, z tego powodu że mając zbyt wysoki testosteron również możesz zrobić sobie krzywdę (np biorąc testosteron z prawidłowym jego stanem w organiźmie przez jakiś czas ciało przestaje produkować i jak zaprzestajesz brać to cierpisz na takie problemy jakie masz teraz tylko 3x bardziej)
Jeżeli lekarz nie chce przepisać Ci kuracji hormonami a wiesz że masz zbyt mały to powinieneś udać się na ten pobyt do szpitala.. no a jeżeli na serio nie możesz iść do szpitala to zmień lekarza, na pewno znajdziesz takiego co Ci przepisze, tylko pewnie prywatnie ;)

Sortuj wg