Zbyt niski poziom testosteronu.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Candy14 27 cze 2012, 14:17
nieboszczyk, do tej pory nie wiedziales ile czasu potrzebujesz na wzwod i jak duzo nasienia produkujesz? :shock:
Ostatnio edytowano 27 cze 2012, 16:42 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez nieboszczyk 27 cze 2012, 15:30
*Wiola* napisał(a):nieboszczyk, A czego chcesz się dowiedzieć badając nasienie? Chcesz mieć dzieci?

chyba nie przeczytałaś mojego posta dokładnie.tam pisze że z czystej ciekawości.jeśli mam żyć jak królik doświadczalny zamiast odpoczywać na wakacjach to chociaż bym się dowiedział jak bardzo w tych sprawach odbiegam od normy.

-- 27 cze 2012, 15:41 --

Candy14 napisał(a):nieboszczyk, do tej pory nie wiedziales ile czasu potrzebujesz na wzwod i jak duzo nasienia produkujesz? :shock:

do tego czasu nie miałem potrzeby żeby to sprawdzać.te częstsze badania mnie tak poruszyły.po drugie takie wyniki badań by były też pomocne gdyby ktoś chciał zrobić ze mnie zboczeńca i niesłusznie wsadzić mnie za molestowanie czy gwałt.kiedyś nie raz rodzinka wyzywała mnie od erotomanów mimo że wiedziała o moim wypadku a że jestem zdiagnozowany to mogą wcisnąc lekarzom każdy kit i mnie udupić na stałe.
Ostatnio edytowano 27 cze 2012, 16:43 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Candy14 27 cze 2012, 16:37

do tego czasu nie miałem potrzeby żeby to sprawdzać.

eee jak to? Rozumiem , ze nigdy nie wspolzyles? Ale zeby zadnej masturbacji tyle lat? To jak sobie radzisz?

-- 27 cze 2012, 16:49 --

ok.. nie bylo pytania bo teraz wiem o co chodzi.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nieboszczyk 27 cze 2012, 16:53
chłopie.moje "współżycia" to była tylko masturbacja którą robiłem kilku kobietom bo u mnie ze wzwodem jest strasznie ciężko więc tylko jedna strona miała przyjemności a ja mogłem tylko patrzeć.nie miałem potrzeby masturbacji przez ten czas.sam niewiem dlaczego wolę latać samolotami a mimo ówczesnego dostępu do seksu nie byłem zadowolony ani trochę.momentami zazdrościłem tym paniom że mają dużo więcej tego wigoru i mogą zrobić użytek ze "stosunku".te panie też były zdziwione że mnie nie podniecają.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Candy14 27 cze 2012, 16:54
nieboszczyk, teraz rozumiem.

przez nieboszczyk 27 cze 2012, 17:03
dlatego też zastanawia mnie to dlaczego te 90% populacji nie przerzuci się na fotografowanie z samolotów i chwalenie się pamiątkami.często też czytam i słyszę że gwałcicielom i pedofilom społeczeństwo tego życzy z całego serca.

przez *Wiola* 27 cze 2012, 18:32
nieboszczyk, No ja też , sorry. Niemniej dziwi mnie ,że nie jesteś pod stałą opieką endokrynologa i nie bierzesz zastępczej kuracji hormonalnej. Prawidłowy poziom, to nie tylko popęd. Ma wpływ na wiele innych dziedzin życia i myślę ,że to bardzo ważne.
Moderator

przez carlosbueno 27 cze 2012, 18:43
ja mam niski poziom testosteronu w dolnej granicy ale w normie, chciałbym mieć wyższy aby być prawdziwym facetem który bez seksu nie wytrzyma dłużej niż miesiąc. No ale mam w go normie i nikt mi hormonów nie przepisze po prostu jestem mało męskim facetem.
Największy Forumowy Maruda

przez QueenForever 27 cze 2012, 18:49
Jaki jest koszt badania testosteronu?
QueenForever

przez carlosbueno 27 cze 2012, 18:53
ja płaciłem za testosteron i prolaktyne( hormon żeński zbyt wysoki dla faceta niekorzystny) 150 zł prywatnie bo można też na nfz chyba

przez QueenForever 27 cze 2012, 18:56
Sporo,moze uda mi się na NFZ-przydało by mi sie tez zbadac kortyzol.
QueenForever

przez carlosbueno 27 cze 2012, 19:01
na wzrost testosteronu są dobre orzechy, ryby, mięso, uprawianie sportu i seksu, unikać należy alkoholu i antydepresantów.

przez Candy14 27 cze 2012, 19:08
carlosbueno, w Twojej obecnej sytuacji to chyba dobrze .

na wzrost testosteronu są dobre orzechy, ryby, mięso, uprawianie sportu i seksu, unikać należy alkoholu i antydepresantów.

no ale nie wtedy kiedy w ogole przestajesz go produkowac. Tu zgadzam sie z *Wiola*, Hormonalna terapia zastepcza jest konieczna, zeby i psychicznie i fizycznie dobrze funkcjonowac. On jest teraz jak kobieta po menopauzie.

przez nieboszczyk 27 cze 2012, 21:27
QueenForever napisał(a):Jaki jest koszt badania testosteronu?

25 zł

-- 27 cze 2012, 21:42 --

carlosbueno napisał(a):ja mam niski poziom testosteronu w dolnej granicy ale w normie, chciałbym mieć wyższy aby być prawdziwym facetem który bez seksu nie wytrzyma dłużej niż miesiąc. No ale mam w go normie i nikt mi hormonów nie przepisze po prostu jestem mało męskim facetem.

czy to z jakiegos konkretnego powodu?

-- 27 cze 2012, 22:19 --

*Wiola* napisał(a):nieboszczyk, No ja też , sorry. Niemniej dziwi mnie ,że nie jesteś pod stałą opieką endokrynologa i nie bierzesz zastępczej kuracji hormonalnej. Prawidłowy poziom, to nie tylko popęd. Ma wpływ na wiele innych dziedzin życia i myślę ,że to bardzo ważne.

dlaczego mam brać środki zwiększające głód kiedy wiem że nigdy nie dostanę "jeść"?impotencja mi dała w kość kiedy planowałem zrobić badanie.

-- 28 cze 2012, 12:26 --

gdybym był z kimś komu na tym zależy to może brał bym jakieś zastępcze hormony.a że będę sam do końca życia to niema żadnego sensu.hormony wzmacniają popęd sexualny a w takiej trwającej dekady samotności mógłbym kiedyś nie wytrzymać i sam stać się gwałcicielem których społeczeństwo tak nienawidzi i potępia

-- 28 cze 2012, 12:40 --

powiem to tak.podawać mi testosteron to tak jak podawać duże dawki insuliny żydkom w oświęcimiu głodzonym na śmierć żeby intensywniej czuli głód hehehehehe

Sortuj wg